podgy4 Odesláno 7. březen 2017 Odesláno 7. březen 2017 Zdar klubáci, potřebuju nastavit 307,2.0 benzin, 100kW motor RFN.Bylo to na výměně rozvodů a od té doby nemá vozidlo výkon.vzadu je díra na aretační kolík, jenže v setrváku jsou 3.díry.nevím, která z nich je ta správná.někdo nějaké schéma, nebo rada?děkuju předem Citovat
MJSytic Odesláno 7. březen 2017 Odesláno 7. březen 2017 Pokud bylo na výměně rozvodů a od té doby je problém, tak je potřeba to vrátit tam, kde to dělali a ne se v tom hrabat Zvlášť, když ani nevím, která bije Citovat
podgy4 Odesláno 7. březen 2017 Autor Odesláno 7. březen 2017 Jenže oni se k tomu nejsou schopní postavit a auto musí jezdit Citovat
ferinko2 Odesláno 7. březen 2017 Odesláno 7. březen 2017 Postup v sukr.správe.....ak si trúfaš Citovat
MJSytic Odesláno 7. březen 2017 Odesláno 7. březen 2017 No koukal jsem na to a není to žádná sranda. Normočas 4h Citovat
podgy4 Odesláno 7. březen 2017 Autor Odesláno 7. březen 2017 koukal jsem, nezbyde nic jiného, než zkoušet nastavit na všechny tři díry a kéž by se na dvě z nich zasekl Citovat
dubravap Odesláno 9. březen 2017 Odesláno 9. březen 2017 Musis uviest podrobnejsie info o motore. Su 3 druhy zapalovania a 2 druhy remenic. Najlepsie VIN. peter Citovat
shiro Odesláno 9. březen 2017 Odesláno 9. březen 2017 Mne ked dobabrali rozvody pri vymene remena (bol preskoceny/posunuty o dva zuby) tak tiez mi diel vykon dole tak o 1/3 a nepresiel som emisnou...co bolo logicke, ked to dobre nespalovalo. Po znovunastaveni remena a obhliadke vsetko OK. mam sice benzin ale aj pri diesli by som povedal ze to bude rovnake. Citovat
Radeq Odesláno 13. březen 2017 Odesláno 13. březen 2017 Když jste nakousli to téma... Nedělali jste někdo v poslední době technickou? Prý se hodně zpřísnily emise a hodně lidí má problém projít. Mám benzín 1,6 Break 2005 a mám teď jít na technickou, tak mám trochu strach... Citovat
307rg Odesláno 13. březen 2017 Odesláno 13. březen 2017 Ten agregát čo máš keď už by neprešiel na emisie tak potom už neviem... samozrejme nesmie byť deravý výfuk alebo lamda sonda, resp. katalyzátor KO. Vždy som na tomto motore mal parametre hlboko pod požadovaný limit. A ešte by som upresnil, nové limity na emisnej platia pre nové autá, pre staré auto platia vždy hodnoty na aké boli vyrobené v dobe vzniku, až kým to auto nedoslúži a skončí v šrote, takže žiadny strach Citovat
Guest Pety Odesláno 14. březen 2017 Odesláno 14. březen 2017 Dělal jsem technickou v prosinci - tam se to možná trochu zpřísnilo tím, že se povinně fotí, včetně VIN a stavu tachometru, na emisích jsem žádnou změnu nezaznamenal. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.