michalll Odesláno 27. únor 2017 Odesláno 27. únor 2017 dobrý den, plánují koupit nějake menší a výkonnější a nenápadné auto pro roční nájezd 22-24tis.km. do 150tis.Kč Po teoretickém projití aut jako golf gt (125kw), Swift sport, fiesta st, Mazda 3, corsa...atd.....Peugeot 207GT-asi nejzajímavější porovnání ceny/užitečné hodnoty (na sauto.cz 12ks, 85-150tis.Kč) Na netu je celkem malo informaci tk bych se chtěl na par věcí zeptat. Na co si dát pozor při výběru? Jak je to se spolehlivosti motoru 1.6 110kw? Jaké jsou typické závady? Jaká je cena rozvodů a jestli je zapotřebí jen oficiální servis? Jaké jsou ještě přípustné rozměry pneu kromě 205/45 r17? Je ještě nějaké rozšířené Peugeot forum? Děkuji za odpovědi a doufám, ze se mezi vámi najde dost majitelů P207GT Citovat
radim.1008 Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 Odpovím ti na poslední dvě otázky. Rozšířené Peugeot fórum? Větší nenajdeš. A těch majitelů tady taky mnoho nebude. Pohledej tady na fóru a třeba info o motoru tu najdeš. To je Vti nebo THP? Citovat
michalll Odesláno 28. únor 2017 Autor Odesláno 28. únor 2017 a safra....když člověk nakupuje Octavii v TDI tak se nedá najít dostatek informaci snad o žádném autě :oD mel by to byt motor 1.6THP 110kw...ted me napada , ze byl vyvíjen spolu s bmw a použít u Mini. takže i tam by melo byt nějaké info. Citovat
radim.1008 Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 Poradím ti, zadej si do hledání THP a nebudeš se divit. Máš nějaké povědomí o tomto motoru? Máš pravdu,že byl vyvinut ve spolupráci BMW/Mini. Citovat
MilanF1 Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 Je to THP, prostě oturbený VTi. Bohužel v 207 to bude ta první generace, která s sebou nese řadu závad, z hlavy nevím, ale zde na foru jich bude dost vypsaných. Asi také proto je ta cena toho auta tak nízká. Bohužel spolupráce s BMW nepřinesla zrovna podařené motory, bohužel. Jakýkoliv starý atmosférický benzín od Peugeotu je dobrý, já bych sáhnul třeba po 307 s motorem 130 kW (dvoulitr), sice jich moc není, ale tolik závad jako THP mít nebude. Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 Njn u 207 si poříliš nevybereš, tam dávali asi 3 nebo 4 benzíny celkově ... 1.4 70kw, 1.6 Vti 88kw a pak THP 110kw a 128kw tuším Přičemž poslední dva "problematické" Citovat
radim.1008 Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 Ještě jsi zapomněl na starou 1.4ku, kámoše rodiče ji mají v SW a pro důchodce to prý stačí. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. únor 2017 Odesláno 28. únor 2017 jojo, ten motor má podle roku výroby 53-54-55 kw (cca 75 koní) Citovat
michalll Odesláno 1. březen 2017 Autor Odesláno 1. březen 2017 takže s 1.6 110kW není už o čem diskutovat a co 1.6Vti?to není zas takový propadák,ze? a nebo jak se říká když peugeot , tak naftu? a P307 2.0 100kW nebo 130kW (ale výběr je v ČR hodně omezeny).ale při tomhle motoru by se už dalo uvažovat o lpg-rozumi si s nim? na sauto.cz tohle je už dlouho a dle vin nesedí r.v. https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/307/17056395?goFrom=list jinak ta 1.6turbo je stejná i v opel Corsa? nebo se dívat úplně na jiné menší relativně výkonné auto? Citovat
myšut Odesláno 1. březen 2017 Odesláno 1. březen 2017 naposledy jsem ho viděl na řetězech na žirafe ..1.6 thp ...vyndaný z auta... minulý měsíc Citovat
ozzy56 Odesláno 1. březen 2017 Odesláno 1. březen 2017 před 20 hodinami, radim.1008 napsal: Ještě jsi zapomněl na starou 1.4ku, kámoše rodiče ji mají v SW a pro důchodce to prý stačí. tak on to není špatný motor, za ty roky výroby jsou snad vychytané všechny mouchy, ale je pravda, že když jsem dal do kufru tašku s nákupem, tak ten motor to poznal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.