Peugeot 508 SW Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 Ahojte. Je na peugeot 508 2,0hdi zimná clona . Nejaké objednávacie číslo ? ďakujem. Citovat
ozzy56 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 dalo by se zjistit podle VIN, obvykle jich bývá více typů--clona se nacvakává do mřížky v nárazníku Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 podle vin se nezjisti ne ? kdyz neni standartni vybava??? to spis podle VIN zjistit typ anrazniku a podle toho dohledat spravny model Citovat
ozzy56 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 nic nepíše o tom, že má něco na autě nestardardní, takže jakou má mít clonu zjistí Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 no pokud slona neni od vyroby tak podle VIN ji nezjisti ne ?? Citovat
ozzy56 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 tak iščo adin raz--dej VIN a dám obj.číslo a cenu clony Citovat
HonzaZ Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 Ať hledám jak hledám, žádnou clonu jsem nenašel Citovat
ozzy56 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 taky hledím jak puk--podle mě je to 16--uzávěr nárazníku 7422 Y9 (pro mé auto se ta clona nazývá taky uzávěr nárazníku) Citovat
HonzaZ Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 Ta položka 16 bude spíš jenom mřížka. Jako clona by asi moc nefungovala, je to jenom úzký pásek. Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 5. září 2016 Autor Odesláno 5. září 2016 To ešte nik neobjednával na 508 také niečo? Citovat
ozzy56 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 nejlepší asi bude, když to budeš řešit přímo v autorizáku napiš tu pak obj. číslo clony... Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 5. září 2016 Autor Odesláno 5. září 2016 Bol som dnes v NR peugeote a tam mi tiež nevedeli poradiť či vôbec niečo take existuje. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 Asi to bude ono jen kvůli bezpečnosti nebude zakrývat celou plochu Citovat
veldik Odesláno 6. září 2016 Odesláno 6. září 2016 (upraveno) Mám to kúpené, pretože som mal problém s tým, že počas jazdy za sneženia mi nafúkalo sneh do nejakých lamiel. Ten sneh tam zamrzol, lamely sa chceli natočiť ale samozrejme nemohli, takže auto vypísalo chybu a išiel som do servisu. Tam zistili co je vo veci, odmrazili sneh, skontrolovali či nezhorel motor tých lamiel a odporučili mi kúpu tej záslepky na zimu. Cena myslím okolo 25€. Upraveno 6. září 2016 uživatelem veldik Citovat
HonzaZ Odesláno 6. září 2016 Odesláno 6. září 2016 Aha, tak to by mohla být ta položka 16. Kryje otvor za kterým jsou naklápěcí lamely. Ale nebude to určitě sloužit jako plnohodnotný kryt před chladič. Citovat
ozzy56 Odesláno 6. září 2016 Odesláno 6. září 2016 nene, ta clona má opravdu funkci v tom, že brání slanému sněhu a třeba kamínkům v zimě, aby se dostaly na chladič--s krytem to nemá nic společného...,já jsem si tu clonu koupil právě z důvodu rychlejšího zahřátí motoru v zimě, ale ta clona na toto nemá vůbec žádný vliv, tak jsem ji nechal celoročně Citovat
MJSytic Odesláno 6. září 2016 Odesláno 6. září 2016 A to se bavíš o cloně na 508? Nebo na nějakého běžného peugeota? Já jen, že tohle je o cloně na 508 a zatím to vypadá, že žádná klasická clona se na 508 nedělá, jen ten kryt Citovat
ozzy56 Odesláno 6. září 2016 Odesláno 6. září 2016 (upraveno) vím, kde jsem , tyto kryty se vyrábějí na každého pežota-citroena, ovšem tyto kryty mají naprosto jiný účel (popsal ho ,veldik' nahoře), než si většina zájemců pod pojmem ,,zimní clona'' myslí Upraveno 6. září 2016 uživatelem ozzy56 Citovat
Peugeot 508 SW Odesláno 6. září 2016 Autor Odesláno 6. září 2016 čiže záver je že nemá zimnú clonu? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.