Devils-night Odesláno 6. srpen 2016 Odesláno 6. srpen 2016 Přítelkyně prodá svojí 206. je to 3dv. černá barva, rok 2003 , 1,6 benzin 16V 80kw , verze XS najeto : 100tkm výbava : 6xabg,ESP,ABS,kož.volant,digiklima,dešt.sensor,el.okna a zrcátka,letní gumy na origo 15" alu a zimní 14" na plechu dovoz francie v roce 2010 ve 42tkm, ťuklé na pp špičku, vyměněn blatník,světlo,kapota a nárazník. Airbagy,chladiče vše původní a bez poškození, klasicky je karoserie poznamenaná parkováním u nákupních center atd. před 5tkm jsme měnili komplet brzdy vepředu i vzadu. minulý týden jsem udělal STK a vše bez problému. cenová představa je 68t , případně nabídněte. více info SZ.
KoudaK Odesláno 7. srpen 2016 Odesláno 7. srpen 2016 Moc pěkný kousek... Kveton zrovna shání 206tku..
kveton Odesláno 7. srpen 2016 Odesláno 7. srpen 2016 Koukám po nějaký, ale 5dv nebo ideálně SW, tohle má málo dveří
Recommended Posts
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.