Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jednotka motoru nejde načíst


Raduna

Recommended Posts

Ahoj všichni, 

zjistil jsem nemilý problém a to, že se nemůžu spojit žádnou diagnostikou s řídící jednotkou motoru. Auto funguje normálně, nikdy nebyl žádný problém, že by auto nenastartovalo nebo blbnul nějakým způsobem motor, kontrolka motoru taky nikdy nesvítila, co to auto mam. Je to P206 1.4 HDI 50kw r.v. 2003. Auto jezdí "asi normálně" nemůžu posoudit, nikdy jsem jinou 1.4 hdi nejel, prostě žádnej závoďák... Tak usuzuju, že jí nikdo neupravoval. 

Co jsem vyzkoušel: Diagnostika Delphi DS150, WOW! (wurth)

Odpojit a zapojit baterku, odpojit a zapojit jednotku motoru, koukal jsem po kabeláži, ale žádný poškození viditelný okem jsem taky neviděl, nemůžu to nijak moc rozebírat, jezdim denně do práce.

Máte někdo s tím nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil prozvonit kabel z konektoru "C" pozice B4 na OBD pozice 7, což by měla bejt komunikace podle PIN data sheetu. Kabel jsem prozvonil, takže by neměl bejt porušený. Muže být ŘJ motoru nějakým způsobem blokovaná pro přístup přes diagnostiku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 měsíce později...
V 6. 2. 2018 at 7:43, Zodiak napsal:

A zkoušeli jste to jinou diagnostikou než Delphi? Třeba PP2000, nebo Lexia?

Čauky moje přítelkyně má také Peugeot 206 já mám Octavii ale protože řeším problém na jejím autě tak jsem tu registrovaný. Taktéž mi nelze načíst data z ŘJ. Použil jsem ELM 327 s OBDII a stejný problém. U Octavie mi to jde ale u Peugeotu ne. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...