Wimpi Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak se provádí změna karoserie pouze na papíře. Naboural jsem si svoji zelenou 306, motor přežil. Teď mám možnost koupit jinou 306 pouze v tmavě modré s KO motorem. Ten bych si do něj přehodil. Ale chtěl bych provést změnu v TP. Jak nato? Děkuji Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 prebouchnes cislo (oficialne zmena kastle uz nejde)a za 50kc zmenis barvu vozu Citovat
oddie Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 V dnešní době dávno nesmysl něco takového dělat. Ale jak myslíš. Obnáší to ofic. žádost na Peugeot o vystavení potvrzení záměnnosti kastlí - předem si zjisti v SB dle obou VIN, že mají shodné objednací číslo, jinak smolík. Za to potvrzení bude chtít Peugeot poplatek, bývalo to 1500. S potvrzením na magistrátního technika, který to zkontroluje a vydá příkaz k tzv. obnově VIN. To provede STK - zneplatní nový VIN a do kastle vyrazí původní. Pochopitelně za to taky budou něco chtít, kdysi to bylo 600, dnes bych tipl litr. Následně je třeba udělat znovu STK, a obnovu VINu nechat zapsat do TP. Citovat
P607Olda Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 Na té nově koupené tmavě modré přehoď motor a máš hotovo. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 pokud k ni ma papiry ma za zaplaceno EKO :D Citovat
P607Olda Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 (upraveno) Si může vybrat jinou 306, je jich na prodej dost. Anebo se posunout o generaci dále, přejít už na 307 nebo 206, taky jsou už levně. Upraveno 14. únor 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Wimpi Odesláno 14. únor 2016 Autor Odesláno 14. únor 2016 Papíry jsou k oběma autům. Motory už se dnes nepíšou? Citovat
oddie Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 (upraveno) Motory se nepíšou už 15 let. Resp. výrobní čísla, naopak se o to víc hledí na typ. Upraveno 14. únor 2016 uživatelem oddie Citovat
Wimpi Odesláno 14. únor 2016 Autor Odesláno 14. únor 2016 Typově jsou obě auta stejný. R.V. 1998 1.9 TD 66KW no Citovat
oddie Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 Musí být stejné označení na motoru, resp. musí odpovídat TP. U 1,9TD to zřejmě bude oboje DHY, ale radši se podívej, může i tady být zrada. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 14. únor 2016 Odesláno 14. únor 2016 u vetsiny PSA motoru je stitek - staci prebouchnout a muzes mit cokoliv na papirech puvodniho autaproblem je s VIN a barvou no Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.