Bohouš Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Prosím neví někdo, kde by se dala sehnat taková ta plechová bedna na nářadí, která se při otevření za držadla roztáhne na taková patýrka ??? Snad někdo pochopí co myslím Citovat
oddie Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Pokud chceš velkou, asi 80cm dlouhou, tak u mě. Malou nedám. Citovat
kšanda Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 a nebo se mrknout na burzu do vysočan Citovat
Vvitty Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 omlaceni barvy v bauhausu je priplatkova vybava? podobne maji i v OBI, cenu si uz nepamatuji. na vysocanech jsem byl jednou a nic takovyho (ani vzdalene podobnyho) tam nemeli, ale mozna chodit pravidelne, neco se objevi... jeste se daji zkusit bazary s naradim nebo i ty obycejne, ale nevim jestli uspora 200 stoji za ten cas... i kdyz ja koupil nedavno naproti GMku u viaduktu na sokolovske velkou gola sadu od tony za 600,- ... Citovat
Fusion Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Původně zaslal: Vvitty omlaceni barvy v bauhausu je priplatkova vybava? Nojo, ale všechen šrot uvnitř je zdarma Citovat
kšanda Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 jo to sou ty skvělí nářadí kde rozevřete klíč nebo zničíte cvrčka na góle? jj. ty sou fajn Citovat
chechet Odesláno 8. prosinec 2005 Odesláno 8. prosinec 2005 Původně zaslal: kšanda jo to sou ty skvělí nářadí kde rozevřete klíč nebo zničíte cvrčka na góle? jj. ty sou fajn jo, to jsem si jednou od stryce pujcil fungl novou 20tku klic \"made in china\" a druhym zatahem jsem ulomil zobacek jsem se pak pysnil, ze jakej jsem silak :D Citovat
michal 206 Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 kolega na zavodech pri potizich se startovanim 205 gti zkousel svicky a ja koupil pred tim uzasny svicak za 90 kc a ulomil ho na druhe svicce... fakt nesmysl kupovat levne kramy. Citovat
Bohouš Odesláno 9. prosinec 2005 Autor Odesláno 9. prosinec 2005 Děkuji všem za info. Skáknu do Bauhausu - cca 500,- za kus je paráda Oddie - 80 cm je moc velké, ale stejně díky Citovat
Holly Odesláno 9. prosinec 2005 Odesláno 9. prosinec 2005 Původně zaslal: michal 206 kolega na zavodech pri potizich se startovanim 205 gti zkousel svicky a ja koupil pred tim uzasny svicak za 90 kc a ulomil ho na druhe svicce... fakt nesmysl kupovat levne kramy. To jsi měl kliku, já nepovolil ani jednu.... Citovat
Bohouš Odesláno 12. prosinec 2005 Autor Odesláno 12. prosinec 2005 Tak bedýnky jsou už doma - za 375,- kus :super Citovat
Bohouš Odesláno 12. prosinec 2005 Autor Odesláno 12. prosinec 2005 červený jsou, ale bohužel bez lva Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.