Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EGR ventil


juventusturin

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak jsem se s radostí unáhlil... jak se teď ochladilo, auto, když je chladné a při prudkém sešlápnutí plynu zase dost cukne. Jinak rozjezdy pořád bez problémů, to vyřešila výměna čerpadla. Jedině, že by i na bazarovém kousku byla nějaká vada, buď vadný regulátor tlaku a nebo teplotní čidlo? Zítra ještě zkusím jízdu s odpojeným EGR ventilem.

Napadá vás ještě něco? Diagnostika v Peugeotu neukázala žádnou závadu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatiaľ áno spravil som cca 600km a drží to ako hluché a fakt som tomu dal zabrať. Keď sa motor zohreje na prevádzkovú teplotu tak sa mi zdá viac lenivý ale to bude asi upravenou zmesou. Ak v servise nevedia čo s tým daj to vymeniť ja som si to tiež musel vydupať ze nechcem zase nové filtre a zmenu čerpacej stanice ale regulátor.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, tak muj boj pokracuje. Dneska pri akceleraci  vyskocila chyba motoru a na fotce jsou zavady. EGR je jasny, nedavno jsem jezdil s odpojenym, ale prvni chyba P1166 mi jen potvrzuje, ze by mohl byt v haji regulator vysokeho tlaku paliva. Ten jsem dneska objednal, o vikendu vymenim a dam vedet, jak to vypada... kdyz to nepomuze, budu mit regulator na prodej.

20181018_163305.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Multiplex406 mam 2.0 Hdi 103kw, tesneni sem nikde nenasel, podle me to uz mel nekdo v parade, ja to auto mam 3-4 roky nebo spíš manželka. Každopádně sem to vyřešil nepatrnou vrstvou silikonoveho utesnovace ke vnejsi ploše regulatoru, tak aby to neslo dovnitř. Auto šlape jako hodinky, nikde zadna netesnost. Regulátor zvlášť je, ale asi ne pro autorizak 😀 s nima je to těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regulator tlaku 1933.45 a i kdyby k tomu tesneni bylo, nedokážu si predstavit jak to davam po slepu dohromady. Pošli mi oem cislo těsnění, ja dnes jedu do pezota a dam jim čočku za jejich znalosti a ochotu. Když sem to telefonicky ověřoval, hledal to podle 8 poslednich cisel VIN.

P_20181127_172625.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...