Jump to content

EnzoS

User
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About EnzoS

 • ID člena
  57879
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday December 3

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 508

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Město
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. EnzoS

  Diagnostika Lexia 3

  scary01 dávám, jasně. No já už to přeinstaloval taky párkrát, ted jsem do jednoho ntb napral všechny upgrade a furt nic, skončim na heslu. To je pakárna.
 2. EnzoS

  Diagnostika Lexia 3

  Někdo ochotný z okolí Jižních Čech na pomoc s instalací lexia, diagbox? Klidně za úplatu z mé strany! Já to po 2 měsících nemohu stále rozchodit, už to zkouším na 3 ntb s W10 a vždy to krachne na tom, že mi to nevezme heslo: scar01, vypíše chybu (0), všelijaké rady jsem zkoušel a furt nic.
 3. Jj roztacel, jak píšeš a na 4rku to skubalo. V patek sem nechal auto v neznackovem servise a celý víkend na to myslím, co s tim provedou bez origo diagnostiky. Asi si to auto stahnu zpátky a počkám na autorizák.
 4. No nic, dneska sem to mel opet zvedli u baraku a jak to stalo u stěny bylo lepe slyšet. Paradoxně je teď slyšet druhe ložisko, ale ještě k tomu mi vyskocila chyba abs, stabilizace, sporadicky posilovač nefunkční, nouzový režim-motor do dílny. Zkoušel jsem diag PSACOM a nic moc (mám i full činu, ale ta mi nechce vzít aktivační klic scary01 nebo tak), posilovač chybu smaže, ale chyby, jako nouze a asistenti přetrvávají. No a autorizák ma čas až 9.9. prekérie
 5. No tak sem to ložisko vyměnil a zvuk to vydává furt ten samej. Tak mám podezření na homo kloub nebo poloosu. Par dní před geometrií a výměnou pneu jsem taky prelitl hrbol na našich krásných silnicích, bylo cítit doraz az auto zapraskalo, jako starej favorit, ale do geometrie žádný hluk ani problém. Asi to spustila právě ona.
 6. Tak jsem zvedl auto, roztáčel kola a poslouchal, zadek ok, předek těžko identifikovat P nebo L strana, hučí tam samo o sobě poloosy ad.. Nakonec se to jen po pár desítkách km zhoršilo natolik, že jsem mohl přesně určit s jistotou stranu. Zítra mi přijde SKF ložisko, tak to tam šoupnu. Zmátlo mě, že to začalo hned od výměny pneu a geometrie, díky za vaše rady a zkušenosti.
 7. HonzaZ a když to bude dělat furt nebo přestane, tak to bude co? GEO? zidane256 a taky to začalo hnedka s výměnou pneu a geo? Jestli to bude ložisko, tak to se zase pomeju než mě autorizák vezme na servis
 8. Ahoj, mam auto po výměně pneu (ta samá značka) a geometrii. Pneu hučí při jízdě rovně a ještě více při jízdě na jednu stranu a na druhou je ticho. Do výměny pneu žádný hluk. Myslíte, že je to špatně udělenou geometrií nebo zničehonic ložisko? Z logiky věci to vidím na špatnou geometrii, ale jistý si nejsem. To mi ještě servis odřel hranu lakovaneho alu kola, nedivím se už ničemu. Díky, když se podělíte o rady a nápady.
 9. 1933.39 mám já, sry..nevim co mam za motor. Hlavně, že je problém vyřešen tedy.
 10. Regulator tlaku 1933.45 a i kdyby k tomu tesneni bylo, nedokážu si predstavit jak to davam po slepu dohromady. Pošli mi oem cislo těsnění, ja dnes jedu do pezota a dam jim čočku za jejich znalosti a ochotu. Když sem to telefonicky ověřoval, hledal to podle 8 poslednich cisel VIN.
 11. Multiplex406 mam 2.0 Hdi 103kw, tesneni sem nikde nenasel, podle me to uz mel nekdo v parade, ja to auto mam 3-4 roky nebo spíš manželka. Každopádně sem to vyřešil nepatrnou vrstvou silikonoveho utesnovace ke vnejsi ploše regulatoru, tak aby to neslo dovnitř. Auto šlape jako hodinky, nikde zadna netesnost. Regulátor zvlášť je, ale asi ne pro autorizak s nima je to těžký.
 12. Mam ted rozdelany auto, vyndal sem tegulator bez tesneni, ale je tam videt jeho obrys. Ma tam byt, ztratil sem ho? Kde sezenu nové? "V pezotu ho zvlášť nemaj, pry je regulator soucasti cerpadli"
 13. No jo, ale kouřit by to snad nemělo, za tři roky co to auto máme si nikdo ničeho nevšiml. V pořádku to podle mě nebude.
 14. Tak mám další defekt s vozidlem,auto už má nalítáno přes 160 tisíc. Včera, když jsem jel v koloně rychlostí 50 km, začala regenerace při které začalo auto z výfuku kouřit po dobu 2-5 minut, vážně trapas, kdy mě museli kvůli tomu předjíždět dva motorkáři, takhle ty chudáky vyudit. Jezdíme spíše krátké trasy 8, 25, 32 km a 1-2x do měsíce dálnice 85 km, dovolená 1000 km+ zpáteční cesty Objednal sem auto opět do autorizáku, tak uvidíme, hodím sem pak info Měl jste někdo podobný problém? Nebo budu první ?
 15. Teď budu trošku duplikovat abych to nemusel psát celé znovu Postoupil jsem následovně, byl jsem dnes odvézt auto do autorizáku UNI AUTA PEUGEOT a CITROEN s.r.o. Jindřichův Hradec a za 4 hodiny jsem si pro něj jel zpátky. Jmenované závady se bohužel neprojevovali, občas malé škubnutí. Na autě byl proveden tento servis: testovací jízda(i se mnou osobně), diagnostika-software, geometrie, jarní prohlídka, umytí vozu Cena: 1.449 Kč Cesta ze servisu byla bez problému, bez jakéhokoliv problému s cukáním. Nicméně i přesto všechno se pro svůj klid na ten regulační ventil atp. ještě sám podívám. Říkal sem si, že optimální částku za opravu bych byl ochoten dát 40.000-50.000 Kč a ono tohle Ve škodovce sem dával letos auto na geometrii za 900 a tady za 600. Servis i vzhledem k ceně za služby, pružnost a rozsah prací doporučuji všemi deseti.
×
×
 • Create New...