krtek 2 Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 niektore maju pridavne naftove nezavisle kurenie a nie 1000w spiraly 1000w spirala pri 12voltoch by ti brala cca 80 amper tie spiraly by ti baterku aj altik rozcupovali mozu tam teoreticky byt ale napajane z externeho zdroja na 230 voltov zo sieti Citovat
agresssor Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 to agressor - to ze v niektorych 1.6 hdi spalin vymennik je je pravda a ze sluzi na rychlejsie ohriatie vody je tieez pravda tak nechapem preco si zo mna robis srandu? Ukaz mi kde si z tebe delam srandu??? Ja sem pouze psal ze sem slysel, zaroven sem videl i neco jako elelktrickej predehrev ale vzhledem k tomu ze nejsem automechanik tak se nehadam Citovat
baffy Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 Hmm ,mno neviem ,ale podla konfigurácii vozidla je tam a origo. Je to v podstate aj dôvod toho že to auto kúri rýchlejšie ako benzín Citovat
agresssor Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 (upraveno) Tady je predehrev topeni na elektriku http://www.sbazar.cz/ondra4102/detail/9078726-radiator-predehrev-topeni-na-peugeot-307 Upraveno 15. říjen 2015 uživatelem agresssor Citovat
krtek 2 Odesláno 15. říjen 2015 Odesláno 15. říjen 2015 tak sry myslel som ze si zomna utahujes v tej vete co si pisal o spalin vymenniku elektricky predohrev tam moze byt ale nie o takych mega vykonoch Citovat
baffy Odesláno 16. říjen 2015 Odesláno 16. říjen 2015 Takže špirála o menovitom výkone 1000W a nie prídavné ,ale normál sériovka a nie na 230V ale na 12V viď príloha. Veď také webasto má výkon niekde okolo 5kW a šlape ešte pred tým ako to auto naštaruješ ,alebo si to špatne vysvetlujem rezistor.pdf Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 16. říjen 2015 Odesláno 16. říjen 2015 Je tam ten předehřev topení v 407 jsem ho tam i veděl je pod těma spodníma klapkama co se lámou. Citovat
krtek 2 Odesláno 16. říjen 2015 Odesláno 16. říjen 2015 (upraveno) webasto je bufik ide na naftu , takze 5kw ok 1000w tak to lutujem vase baterky aj altiky to ti cuca cez 80 A lebo prikon je vecsi nez vykon i ked to nejde stale ale aj tak podla popisu to funguje tak ze cim teplejsi vzduch cez cez termistor PTC tym pretekaju mensie prudy a hreje nizsim vykonom a naopak takze vkuse to nevala naplno Upraveno 16. říjen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 16. říjen 2015 Odesláno 16. říjen 2015 To bude jinak,protože origo baterie vydržela necelých 8let a kratší trasy do práce. Citovat
baffy Odesláno 17. říjen 2015 Odesláno 17. říjen 2015 webasto je bufik ide na naftu , takze 5kw ok Yes ,to webasto som nedomyslel ,beriem späť Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.