Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

niektore maju pridavne naftove  nezavisle kurenie a nie 1000w spiraly  1000w spirala pri 12voltoch by ti brala cca 80 amper tie spiraly by ti baterku aj altik rozcupovali

 

mozu tam teoreticky byt ale napajane z externeho zdroja na 230 voltov zo sieti

Odesláno

 

to agressor - to ze v niektorych 1.6 hdi spalin vymennik je je pravda a ze sluzi na rychlejsie ohriatie vody je tieez pravda tak nechapem preco si zo mna robis srandu?

 

 

Ukaz mi kde si z tebe delam srandu??? Ja sem pouze psal ze sem slysel, zaroven sem videl i neco jako elelktrickej predehrev ale vzhledem k tomu ze nejsem automechanik tak se nehadam

Odesláno

Takže špirála o menovitom výkone 1000W a nie prídavné ,ale normál sériovka a nie na 230V ale na 12V viď príloha.  Veď také webasto má výkon niekde okolo 5kW a šlape ešte pred tým ako to auto naštaruješ ,alebo si to špatne vysvetlujem  :myslim

rezistor.pdf

Odesláno (upraveno)

webasto je bufik ide na naftu , takze 5kw ok

1000w tak to lutujem vase baterky aj altiky to ti cuca cez 80 A  lebo prikon je vecsi nez vykon i ked to nejde stale ale aj tak

 

podla popisu to funguje tak ze cim teplejsi vzduch cez  cez termistor PTC  tym pretekaju mensie prudy a hreje nizsim vykonom a naopak takze vkuse to nevala naplno

Upraveno uživatelem krtek 2

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...