Jump to content

SWčko

Tiborski
 Share

Recommended Posts

Původně zaslal: Tiborski

Pánové, právě jsem se stal majitelem 407 SW, 1,6 HDI . To je kuuus !!! Ještě mám převozky...

Tak to gratuluji, ale ten motor budu mít co dělat s tím autem ;)

Ps: Kdy přijedeš na pražský sraz ;)

[upravil dne 28/11/05 Jirkap]

A kdy je pražský sraz? Taky bych to auto rád nějak poupravil, ale na netu se mi nic nepodařilo na SW sehnat...

Mám divnej pocit, že se na něj lidi docela koukaj. A v Praze jsem potkal jen dvě černé a jedno modré, ale nijak mě to v těch barvách neoslovilo...

Ad motor, ta 16 bezvadně táhne a v testech ji hodně chválí, tak uvidíme, jak se bude chovat naložená a plná lidí...zatím netestováno.

Původně zaslal: Tiborski

Barva je strašně zvláštní/zajímavá, ofiko se jmenuje šedá dolomite a je to takový mix šedé a hnědé metalízy. SSSexy...

zatím jsem ji nepotkal. :papa

No a cena za jakou to mám, to by jste nevěřili...:D

Asi si tu barvu celkem dokážu představit, ale kdyby byla nějaká fotečka, tak bych se vůbec nezlobila ;)

Tak to je slusna cena. Ja dal za SW 2,0 HDI vybava Dynamic + metaliza 700 rovnych vc. DPH(dal nedal, je na leasing). Ale do ty 1,6 bych nesel, ten 2,0 je tak akorat, ale stejne ho na jare \"chipnu\". To auto je proste tezky. A lepsi to nebude. Je to zacarovany kruh: vetsi bezpecnost neziskate z \"papiru\", vyssi hmotnost => vetsi brzdy=> vetsi (a tezsi)kola atd........ 406 byla jeste takovy rozumny kompromis(muj nazor).