Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak mám auto poslední týden a...


destiny

Recommended Posts

....a někdo mi ho dnes ráno obešel klíčem. Škrábance jsou až na plech. Ve čtvrtek už bych měl mít nové vozítko a 307 připraím na prodej. Díky debilovi z dnešního rána mám o další starost navíc. Nějakej zakomplexovanej ubožák, kterej šel ráno v zimě na tramvaj měl asi vztek, že na auto nemá prachy, tak si svou ubohost vyléčil na mém autu. Jestli mu to zvedlo sebevědomí, tak je mi ho upřímně líto. Chytit ho ale u toho, tak jsem vyndal z auta hever a rozmlátil bych mu s ním hlavu na kaši! :grr Nechápu, že se takový mamrd vůbec může narodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUaaa... tak kvuli takymto blbcom by som zabijal :grr

Je mi to fakt moc luto :( Mna by normalne porazilo...

Niekto - ako napriklad ja - setrim na take auto niekolko rokov... a potom prask... taketo hovado... :(

Presne kvoli tomuto chcem do auta dat 4 kamery s motion detektorom :(.. inak proste tie hovada nenajdeme....

Takehoto je zabit malo!!! :(

[upravil dne 21/11/05 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec ti nezávidím. Vzpomínám, jak jsem týden nemohl hejbat rukou, když jsem načapal sprejera \"při práci\". Věřím ale, že on se nemohl ještě dýl nažrat. Vidět někoho, jak dře lak u auta, bych asi šel sednout do kameňa na nějakej ten rok. Jsem klidné povahy, ale v těchto situacích jsem neskutečnej cholerik. :grr :grr :grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...