Korb Odesláno 11. červen 2015 Odesláno 11. červen 2015 Ahoj, v poslední době se mi občas u mé 206 stane, že přestane fungovat ukazatel rychlosti. Stačí vypnout motor a znovu nastartovat a vše je ok. Máte s tím někdo nějakou zkušenost, díky. Citovat
krtek 2 Odesláno 12. červen 2015 Odesláno 12. červen 2015 pri vypadku tachaca pocita kilometre alebo nie? Citovat
Vojta 453 Odesláno 12. červen 2015 Odesláno 12. červen 2015 Dělali mi to nedávno...měl jsem to samé.Vytáhly to čidlo dole...,prostříkaly a od té doby klid. Citovat
krtek 2 Odesláno 12. červen 2015 Odesláno 12. červen 2015 99 percent snimac rychlosti na prevodovke jak pise vojta Citovat
Korb Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 Tak jsem to nechal vyčistit, chvilku to fungovalo, ale zase to blbne.Myslíte, že pomůže výměna toho čidla a popřípadě kolik tak stojí? Citovat
Korb Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 Jinak tak do pěti minut od výpadku tachometr se zapne i kontrolka airbagu. Ta zmizí hned jak vypnu motor a po chvilce znovu nastartuju, pak funguje jak tachometr, tak airbag. Citovat
Korb Odesláno 8. červenec 2015 Autor Odesláno 8. červenec 2015 Super, díky a jsi přesvědčený o tom, že to bude v tom čidle? Citovat
Nick406 Odesláno 8. červenec 2015 Odesláno 8. červenec 2015 Taky bych to viděl na čidlo na převodovce Citovat
Quido Odesláno 13. září 2015 Odesláno 13. září 2015 Měl jsem podobný problém na 406, občas nefungoval tachometr, potom už nešel vůbec a začala se objevovat hláška o nedostatku brzdové kapaliny. Vyměnil jsem čidlo, dolil brzdovku a nic, až, když sem zkusil odpojit spínač tempomatu, všechno přestalo, tachometr funguje jak má a o brzdách už taky nevím. Snad ti to pomůže:-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.