No, na tu žlutou to není moc dobrý projíždět.
Vyhláška Předpis č. 361/2000 Sb., Část první, Hlava II, Díl 4, Oddíl 2, § 70 Řízení provozu světelnými signály
(1) Při řízení provozu na křižovatce se užívá zejména světelných signálů tříbarevné soustavy s plnými signály nebo se směrovými signály.
(2) Při řízení provozu na křižovatce znamená pro řidiče b) signál se současně svítícím červeným a žlutým světlem "Pozor!" povinnost připravit se k jízdě,
d) signál se žlutým světlem "Pozor!" povinnost zastavit vozidlo před dopravní značkou "Příčná čára souvislá", "Příčná čára souvislá se symbolem Dej přednost v jízdě!" a "Příčná čára souvislá s nápisem STOP", a kde taková dopravní značka není, před světelným signalizačním zařízením; je-li však toto vozidlo při rozsvícení tohoto signálu již tak blízko, že by řidič nemohl vozidlo bezpečně zastavit, smí pokračovat v jízdě. Svítí-li světlo tohoto signálu přerušovaně, nejde o křižovatku s provozem řízeným světelnými signály.
Objasnění zákona Zákon ČR tedy jasně říká, že jakmile svítí na semaforu žlutá, resp. oranžová, každý řidič je povinen zastavit.
Předpisy zároveň dodávají, že řidič smí projet i na žlutou, pokud je vozidlo při rozsvícení tohoto signálu již tak blízko, že by nemohl vozidlo bezpečně zastavit před křižovatkou.