Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    navi sw 6.63

    správně to je - petertn1 [upravil dne 28/9/09 Laďa]
    • 44
  2. Laďa

    LED DENNÉ SVIETENIE P-407

    Já jsem za to dal 150,-Kč.
  3. JJ na 407 pozná které kolo a při přehození kol ze předu do zadu taky žádný problém.
    • 25
  4. Záleží jaký Alu budeš kupovat. Jestli origoPeugeot, tak tam je rovná dosedací plocha. Takže M12 1,25 s rovnou dosedací plochou a pokud jiné (neorigo), tak rozměr stejný, ale s dosedací plochou podle toho jaká na nich bude.
    • 7
  5. Laďa

    FAP - Regeneracia....

    Ten ceník na těch stránkách je čeho? Odstranění FAPu nebo výměna?
  6. Laďa

    Denní svícení a přívěs

    Jaktože nepíše. Svítit musí pouze motorové vozidlo a tramvaj ve dne a při snížené viditelnosti každé vozidlo. Osvětlení vozidel § 32 (1) Motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícena obrysová světla a potkávací světla nebo světla pro denní svícení, pokud je jimi vybaveno podle zvláštního právního předpisu 2). Tramvaj musí mít rozsvícena potkávací světla nebo světla pro denní svícení. § 33 (1) Motorové vozidlo nebo jízdní souprava, jejichž rozměry nebo rozměry nákladu přesahují míry stanovené zvláštním právním předpisem,2) musí mít za jízdy rozsvícena obrysová a potkávací světla.
    • 21
  7. Laďa

    Modul pro odblokování obrazu

    Narazil jsem na firmu která provádí odblokování obrazu http://www.deamotor.cz/
    • 91
  8. Já bych řekl, že je nebudeš mít. Jinak by Ti to hlásilo ten jeden chybějící.
    • 25
  9. Laďa

    diagnostika

    A nebo se obrať na člena pp205. Je z Mělníku viz. http://www.autoservisnonstop.cz/ [upravil dne 23/9/09 Laďa]
    • 77
  10. Pokud vše ostatní sedí, tak můžeš. 205 nazuješ do šířky disku 7 1/2.
  11. Laďa

    2.0HDi x 1,6 HDi

    Ten Overboost má i 1.6 Hdi?
    • 89
  12. Laďa

    navi

    Prostuduj si tady vlákno Je to o P407, ale třeba to bude fungovat i v P807. To bude asi vědět na Slovensku člen petertn1. Anebo češtinu, která bude určitě fungovat v P807 Ti udělá člen Milhaus65.
  13. Laďa

    Odstranění FAPu

    Tak a čti:D
  14. Laďa

    Zahadna ikona

    To může být i třeba změnou teploty. Pokud máš kola nafoukany akorát na hranici potřeby senzoru, tak při změně teploty Ti může poklesnout tlak a už to hlásí.
    • 15
  15. Laďa

    Leoušek

    Proč se mu smějete? Má bílé auto a to není na tom světlém podkladu vidět. [upravil dne 18/9/09 Laďa]
    • 10
  16. Laďa

    Problém s chipom

    alihen
    • 22
  17. Já jsem to četl na teletextu ČT1. [upravil dne 8/9/09 Laďa]
    • 20
  18. Mělo by to platit od 15.9.2009:myslim
    • 20
  19. Laďa

    307 SW Autoviva

    Mě se zdá ta cena tourana nízká, protože v tento rok výroby a výbava se dá prodávat i za více peněz. A nevím jestli je to pravda, ale auž jsem slyšel od více lidí, že 2,0 TDI není moc povedený motor. Většina se poohlíží spíše po 1,9 TDI.
    • 42
  20. Laďa

    střešní nosič z P307 na P407

    Už jsem se s tím smíříl, tak to necháme pro další.:papa
    • 6
  21. Laďa

    střešní nosič z P307 na P407

    Děkuji, já věděl že mě nezklameš co se týká odpovězení. Ale odpovědí jsi mě nepotěšil.
    • 6
  22. Laďa

    avatar

    No já jsem to dělal vždy podle návodu Spejbla. Nebo Hurvajze?
    • 23
  23. Neví někdo prosím zda pasuje originál střešní nosič (příčníky na hagusy) z P307SW/Break na P407SW?
    • 6
  24. Laďa

    avatar

    Mě zmizel už 3x , tak jsem se na to vy..... a jsem bez něj.
    • 23
  25. Zde máš foto. Sice nic moc, ale lepší Ti už pořídit nemůžu.
    • 36
×
×
  • Vytvořit...