Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Noční hlídání

    Tak kdopak ještě nespí?
  2. Laďa

    kupa 407

    Gratuluji a přeji mnoho bezporuchových km.
    • 57
  3. Dohadují se Němec, Polák a Čech,kdo má lepší hospody. Němec se chlubí: \"U nás,když jste štamgast,máte první pivo zadarmo!\" \"To nic není\" říká Polák. \"U nás,když vypijete deset panáků,máte pak už každý druhý zadarmo!\" Čech se jen zasměje: \"U nás přijdete do úplně cizí hospody kde vás neznají, jen dosednete, lijou do vás zadarmo kořalku horem dolem, až jste vožralí a pak tam ještě nahoře v pokojíku si můžete zadarmo užívat až do rána!\" \"Hele tak to snad trošku přeháníš,\" komentují to oba oponenti. \"Tobě se to snad někdy už stalo?\" \"No, mně přímo ne, ale ségře...\"
  4. Laďa

    Noční hlídání

    A já taky:papa
  5. Hron21 podívej se mezi své příspěvky sem vložené v 16:19 hod. a ve 22:20 hod. Už ti to napsal Přema, že to máš zjištěné. A jinak buď rád, že Ti to Pe.Tr zjistil tak brzo. Někdo čeká i dva a více dní. Myslíš, že tady tito kluci drží hotovost a čekají na požadavky členů aby mohli zjišťovat druhým historii? 20/10/2010 CZ0107T01 1CP8EA701 0000459953 CLAPET POMPE YMJ 56326 CZ
  6. Laďa

    Jake hagusy na sedana

    ďábel 407 obrázek je ilustrativní a když si přečteš pod obrázkem popis \"Zamykatelný střešní nosič Böhm pro Peugeot 407 - 4dv., r.v. 04-xx. Uchycení pod lem dveří, do připravených závitů. Hliníkové provedení nosiče. Nosnost 50 kg. \" tak to buda pravděpodobně stejné uchycení jako origo.
    • 15
  7. Laďa

    historie

    Tam není historie na tvoje auto, ale odkaz na vlákno kam si máš dát požadavek a nezakládat další.
  8. Laďa

    historie

    Tady
  9. Laďa

    Dálkový start

    Ferry to je právě to čím si nejsem jistý. Protože to jsou povinnosti řidiče a kdo je v takovém případě řidič?
    • 21
  10. Laďa

    Dálkový start

    Mercel00 asi myslel toto: zákon č. 361/2000Sb. § 7 (1) Řidič nesmí a) předat řízení motorového vozidla osobě, která nesplňuje podmínky § 3 odst. 3, b) obtěžovat ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích ani jiné osoby zejména nadměrným hlukem, znečišťováním ovzduší, rozstřikováním kaluží, bláta nebo zbytečným ponecháním motoru stojícího vozidla v chodu, c) při jízdě vozidlem držet v ruce nebo jiným způsobem telefonní přístroj nebo jiné hovorové nebo záznamové zařízení. d) kouřit při jízdě na motocyklu, na mopedu a na jízdním kole, e) na druhém sedadle motocyklu přepravovat osobu mladší 12 let. ale podle mě to neplatí pro takové situace [upravil dne 9/10/11 14:34 od Laďa]
    • 21
  11. Laďa

    otevírání kufru u P 508

    To je ta nevýhoda sedanů.
    • 6
  12. IVECO to bylo:papa
    • 22
  13. Laďa

    auto - bazar - ždár nad sázavou

    Však BV406 se už přiblížil k tvé ceně
    • 58
  14. Laďa

    Zimní pneu

    A John_Ice toto v čechách je co:P 341 VYHLÁŠKA Ministerstva dopravy a spojů ze dne 11. července 2002 o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích § 21 Kola, pneumatiky a protiskluzové řetězy (K § 2 odst. 5, 6 a 7 zákona) (1) Pneumatiky musí být pro každý typ vozidla použity tak, aby jejich konstrukce, provedení, rozměry a huštění odpovídaly podmínkám provozu, zejména největší povolené hmotnosti vozidla (povoleným zatížením připadajícím na nápravy) a jeho nejvyšší konstrukční rychlosti (rychlostní kategorie pneumatik musí být shodná nebo vyšší, než je nejvyšší konstrukční rychlost vozidla). (2) V případě použití zimních pneumatik (M+S) s nižší kategorií rychlosti, než je nejvyšší konstrukční rychlost vozidla, je nutno na tuto skutečnost upozornit dodatkovým označením formou nálepky, která musí být v zorném poli řidiče. Údaj na nálepce stanovuje nejvyšší přípustnou rychlost vozidla s namontovanými zimními pneumatikami, která nesmí být při provozu vozidla překročena. [upravil dne 4/10/11 22:44 od Laďa]
  15. A co místní člen straki007 ktarý je z Chomutova?
  16. Laďa

    Noční hlídání

    Co se stalo? Už tři hodiny zde nikdo nepřispěl. Zase budu vlk samotář
  17. Laďa

    auto - bazar - ždár nad sázavou

    Ta poslední je stejná jako máš už odkaz na první stránce a Ondra z Příbram asi neví jaký auto prodává V jednom inzerátu má uvedené 10/2001 a v druhém 9/2000.
    • 58
  18. Laďa

    Upgrade SW 8.11 RT 4

    oudry nemůžeš si dát lepší NÁLADU? Odkaz stejně nefunguje a kdo má potom ty příspěvky díky tvému potom číst.
    • 15
  19. Laďa

    kupa 407

    Každý rozumný člověk bydlící, žijící a pracující mimo VB si určitě auto z řízením napravé straně nekoupí pro běžný provoz.
    • 57
  20. Nic stejného nemůže být přihlášeno na dvě vozidla. Vždy musíš z původního napřed odhlásit a potom přihlásit na nové. Další podmínky pro přihlášení si zjisti na příslušném úřadě. Požadavky se mohou lišit.
  21. Laďa

    Peugeot 407

    Vítej a nestyď se, rozepiš se:D
    • 40
  22. Laďa

    Koncept HX1

    • 8
  23. Laďa

    FAPoslanec

    Ale aby rozhodli o cenovém zvýhodnění za ekologické auta jak v jiných zemích, tak na to nepříjdou. Holota jedna úplatná.
    • 10
  24. Laďa

    vin ověřit!!!

    Juve máš to v SZ.
  25. Charakteristiku máš v SZ a FAP auto má.
×
×
  • Vytvořit...