Nerypu, jen jsem tě chtěl upozornit na tvůj nesmyslný nečitelný styl psaní. To kdejaký cizí státní příslušník píše srozumitelněji než ty.
Jestli jsi si všiml, tak na tvoje příspěvky už dávno nereaguji, protože jsi nepoučitelný nebo spíše asi pos....ený. Pouze na tento jsem musel, protože jsem to nevydržel. Já bych se s tebou setkat nechtěl. Takových už bylo co vyhrožovali a zůstalo jen u toho, protože dokáží být silní jen na dálku.