Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Nákup 5008

    Právě že pokud by byl problém jen při podélném parkování do (z) kopce, tak to by tak nevadilo. "Při akčnější jízdě bude odpírat" - není tu možnost pomoci pádlami?
  2. Laďa

    Nákup 5008

    2013 do FL je to 1.6 hdi 84 kW (ne blue). S automatem jsem jel jednou asi před 15 lety. Chtěl bych to vyzkoušet, ale trochu mě odrazuje případný problém a jak někteří uvádějí trhaní při přeřazování.
  3. Laďa

    Nákup 5008

    Tak to tady oživím. Bohužel nevím jak se rozhodnout. Přemýšlím o koupi jiného vozu z 1.6 hdi motorizací. A to buďto P5008 nebo C4 Picasso (nejspíše ne grand). Vzít manuál nebo vyzkoušet automat (robota). Rok výroby 2012 - 2013. Děkuji za postřehy. Vím, že se musím rozhodnout sám, ale když to nějak teď nemůžu Potřebuji nakopnout
  4. Laďa

    Kupující nepřepsal auto na sebe

    Jak mu mohl nepozorovaně sebrat doklady, když má sepsanou smlouvu o zápůjčce? Co když to mají v té smlouvě uvedené.
    • 30
  5. Laďa

    Čeština do 407 Sw

    Tak použij hledání zde na fóru a třeba dostaneš i češtinu
  6. Laďa

    Kupující nepřepsal auto na sebe

    Lidi jsou nepoučitelní. Prodám auto - kupec neplatí, tak mu ho půjčím a myslím si, že bude platit. A navíc mu dám všechny dokumenty.
    • 30
  7. Laďa

    olej do posilovače řízení

  8. Laďa

    Nový Peugeot 3008

    Od 22 900 eur.
  9. Laďa

    Silvestr 2016

    http://www.heliosjeseniky.cz/ http://ramzova.info/cenik/ http://www.haltmar.cz/ http://www.lazenskyvrch.cz/ubytovani.php
  10. Laďa

    Možnost koupě 407 SW 1.6 HDI

    http://obchod.{reklama nepovolena}/ovladaci-prvky/2883-packa-tempomatu-od-roku-2004-bez-limitu-9641796480.html
  11. Když jsme v těch novinkách http://www.auto.cz/jizdni-dojmy-peugeotem-3008-elegan-kolobezkou-hraje-az-moc-efekt-99672
  12. JJ. to jsem taky četl, ale nejsem v tomto oboru odborník, tak jsem to potřeboval vysvětlit laicky
    • 14
  13. Laďa

    Jaký FAP filtr

    Nevím jak 308, ale mně na 407 napsalo přímo, že je málo aditiva. Jinak se zeptej zdejších členů na diagnostiku. Určitě Ti to udělají levněji. Např. člen Přema v Krnově nebo autoservis Nečas v Zábřehu. A dej si auto do podpisu. Kdo se má pořád vracet na první tvůj příspěvek v tomto vlákně aby zjistil že se jedná o 308 1,6 hdi 80kW.
    • 56
  14. Jsem já to ale ......... . Omlouvám se, jedná se o 84kW. Už v dotazu opraveno.
    • 14
  15. Ještě jsem zapomněl dodat, že se jedná o vozidlo roku výroby 2013. Takže to se v tomto roce dával do 308 ještě starý motor?
    • 14
  16. Jaký je rozdíl v motoru 1.6hdi 68kW a 1,6hdi 84kW? Je to jen v turbu? Že 84 kW má variabilní naklánění lopatek? Jak ta 68kW jede v P 308 SW? Předem děkuji za informace.
    • 14
  17. Laďa

    je to radar?

    Kdyby chtěli vychovávat, tak by tam stáli policajti a vybírali by na místě i s body. Takto to je jen na zisk orgánů.
  18. Laďa

    je to radar?

    99,9%
  19. Laďa

    Peugeot výměna páček za jiný typ

    Zeptej se tady
  20. nevera po slovensky
  21. Teď jsem najel na stránky klubu a byl jsem přihlášený. Vložil jsem příspěvek a odešel ze stránek klubu. Za cca 2 minuty najedu na stránku klubu a musím se přihlásit.
  22. Tak jsem si natočil domácí video při mé vyjížďce na kole https://www.youtube.com/embed/BM0oQIRIyrs
  23. Laďa

    Moje skusenosti s 3008, Vase?

    Při hledání tady určitě najdeš potřebné informace. Motor se dával do 307, 407, 5008, 3008 ( co vím já).
  24. Krásná mladá žena přišla k lékaři. „Svlékněte se,“ vyzval ji nedočkavě doktor. „Úplně, mladá paní i ty kalhotky, prosím.“ Mladá žena vyhověla a zůstala před doktorem stát, tak jak ji Bůh stvořil. Byla čokoládově opálená, jen tam kde na pláži nosila bikiny, byla alabastrově bílá. „Lehněte si,“ znovu ji vyzval lékař. Když vyhověla, vstoupil lékař mezi její nožky a bez zaváhání vnikl pod bělostné bříško. „Co to děláte?“ vyjekla překvapená žena. Doktor trošku přitlačil a klidně řekl: „No nedivte se, kam nechodí slunce, chodí lékař.
  25. Laďa

    Může autoškola stát kde chce ?

    Ty modré body jsou přední světla? Pokud ano, tak autoškola stojí v protisměru. Jinak Weri tobě asi rozdíl mezi stáním a zastavením vysvětlovat nikdo nemusí? Vendelinek píše o stání a ty mu píšeš kde se může zastavit.
    • 22
×
×
  • Vytvořit...