Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Agrafik strašně moc se Ti omlouvám. Nějak jsem měl asi slabou chvilku a myslel jsem tvoje reakce je na člena sss21, který dal příspěvek před tebou a má manuální převodovku. Nevšiml jsem si tvého oslovení Asho69.
    • 76
  2. Laďa

    Plasty ke clonám

    Asi myslíš clony střechy. Takže koupíš pouze celé lamely, které stojí v Peugeotu 8000,-Kč za kus, nebo seženeš někde na vrakovišti. Jak jsem psal origo v Peugeotu se dají sehnat jen ty lamely, ty bílé kluzáky (sada 16 ks - 1000,-kč) a nebo rám střechy. Jinak v modelech 407 o tomto máš celé vlákno.
  3. Agrafik myslíš že mu manuální převodovka sama podřadí?
    • 76
  4. A co takhle značka a model auta i s motorizací. Dotaz v modelech 308 a v podpisu 306 a ještě bez motorizace.
    • 10
  5. Laďa

    Noční hlídání

    No jo my nestiháme, když ty se flákáš.
  6. Laďa

    Noční hlídání

    jj vidím tě
  7. Laďa

    Noční hlídání

    Dívám se dívám, že tu zase sám hlídám.
  8. Judes 600 je méně jak 500?
    • 37
  9. cca 500 km většinou sám a mezi městy a po městě.
    • 37
  10. Laďa

    paragraf 53

    Nebude náhodou tento § o porušení pracovních povinností uveden i zápočtovém listě a tudíž v případě nástupu do dalších zaměstnání si toto každý nový zaměstnavatel přečte a už nemusí (asi ani nebude) ochotný to tolerovat.
    • 44
  11. Laďa

    tahokov-bude mi cez to prudit vzduch

    To že jsi viděl vařící 407 na krajnici nemusí vůbec souviset s tahokovem:papa
    • 22
  12. Laďa

    TEC 2000

    Asi jsi myslel tyto výrobky
  13. Určitě bych jim to už nesvěřil. Chtěl bych po majiteli peníze zpět a zajel za někým kdo tomu rozumí. Nechci dělat reklamu:D, ale Krnov nemá daleko.
    • 62
  14. Laďa

    Aditivum minimum

    Podle hláška aditivum, ale protože po doplnění musíš stejně na dia tak pak zjistíš víc.
    • 30
  15. Rádo se stalo.
  16. Humorista, dramaturg a spisovatel Millor Fernandes (Brazílie) vyzval v jedné relaci publikum k diskusi následující otázkou: Jaký je rozdíl mezi politikem a zlodějem? Nejvíc ho upoutala odpověď jednoho učitele: Vážený pane Millore, na základě dlouhého rozmýšlení jsem došel k následujícímu závěru. Jediný rozdíl mezi politikem a zlodějem je v tom, že toho prvního jsem si vybral já a ten druhý si vybral mě. Je to správná odpověď? Odpověď Millora byla následující: Vážený pane, vy jste genius!! Jako jediný jste dokázal mezi nimi najít alespoň jeden rozdíl. !!!
  17. Laďa

    přestupky a pokuty

    Tak snad už to bude dobré. Jinak pokud někdo bude chtít celé znění novelizace zákona č. 361/200Sb. platné od 1.8.2011, tak na e-mail můžu zaslat. Novinky jsou v souboru žlutě označené a co již neplatí tak je v tomto souboru taky uvedeno, ale je to žlutě označené a škrtnuté, takže jde pěkně poznat co se změnilo.
    • 19
  18. Laďa

    přestupky a pokuty

    Tady to máte ve správném znění podle správného § a zákona. phpcDIwD7.xla Opraveno [upravil dne 22/11/11 12:18 od Laďa]
    • 19
  19. Přijdou dva policajti do knihkupectví a prodavačka se jich ptá \"copak pánové venku prší?\"
  20. chlevistan origo výbavu máš v e-mailu.
  21. :superTak to jsou dobré zprávy. Jen si zapamatuj jak jsi to udelal.
    • 39
  22. Jen pro info, kam jdeš na dia?
  23. Tak to bude asi čidlo. Diagnostikou zjistíš.
  24. Laďa

    Chladící kapalina

    Čirá? Tak to bude asi jen voda.
    • 13
×
×
  • Vytvořit...