Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    Jak je to s ŘP a vlekem?

    Vztahují se na pole pravidla o provozu na pozemní komunikaci? Nevztahují
    • 73
  2. Laďa

    Jak je to s ŘP a vlekem?

    ozzy56 a na co by ti byl řidičák skupiny T, když by jsi jezdil bez vleku jen traktorem? Jinak na tom poli můžeš jezdit traktorem i bez řidičáku:P
    • 73
  3. Den po svatbě manžel povídá manželce: \"Miláčku, musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové situace a měli jsme se stále rádi.\" \"Povídej, drahý.\" \"Miláčku, přijdu-li a budu mítkšilt čepice dopředu, je všechno v pořádku, miluji tě, v posteli všechno bude, prostě jsem O.K. Ovšem budu-li mít kšilt dozadu, nemluv na mě, v posteli nic nebude, prostě mě až do rána ignoruj. Rozumíš?\" \"Ano, drahý a teď jenom já doplním pár věcí za sebe. Budu-li stát s rukama založenýma na prsou, je všechno v pořádku, teplou večeři dostaneš, v posteli všechno bude, prostě tě miluju. Ale budu-li stát s rukama v bok, tak je mi úplně u prdele, na který straně máš kšilt!\"
  4. V porodnici položili vedle sebe tři novorozence - chlapečky: Čecha, Němce a Rusa. Ale zapomněli je označit, takže se jim popletli. Přijdou matky a teď, babo raď, jak je od sebe odlišit, který je čí? A tak Němka zařvala: \"Heil Hitler!\" A skutečně - jedno novorozeně vyskočilo do pozoru a zvedlo pravici. Němka k němu šla a vzala si ho do náruče. Najednou přistoupí Ruska a bere si na ruku jedno ze zbývajících dětí. A Češka se ptá: \"Hej, Rusando, jak jsi poznala, že tenhle je tvůj?\" Ruska odpovídá: \"To je jednoduchý - když Němka zařvala, tak ten můj zaťal pěstičky a ten tvůj se posral...
  5. Ale houby, prostě to napojil a dělal na druhým autě. Akorát si vždycky odskočil k mojemu. Však tam zajeď a uvidíš, vždyť to máš 5km, takže kdyby jsi jel zbytečně, tak nic neztratíš. Nebo tam zavolej a domluv se. [upravil dne 28/5/14 01:18 od Laďa]
    • 60
  6. Asi 40-45 minut. Jel jsem okolo a tak jsem se tam zastavil a zeptal jestli mi to udělají nebo ne. A udělali:D
    • 60
  7. Ano 2x. jednou když to měl ten přístroj nový, tak to bylo úplně zdarma a podruhé na podzim a to jsem platil jen asi cca 100g chladiva. Jinak test a čištění zdarma.
    • 60
  8. Kontrola zdarma a zaplatíš jen to množství chladiva co ti doplní.
    • 60
  9. Laďa

    NOKIA LUMIA 625

    Hele noční hlídač kuňák bude mít nový telefon. To nebude mít čas na hlídání, jak si s ním bude pořád hrát.:D:D
    • 19
  10. Laďa

    308SW jako ojetina

    Nechci se AAA zastávat, ale je to bazar jako každý druhý. Já jsem tam cca před 10 lety koupil auto a bez problémů. Dokonce mělo manuální klimu o které ani nevěděli nebo nechtěli vědět. Při koupi mi chybělo 7 000,-Kč. Nabídli mi bezúročnou půjčku, ale ne jen na těch 7 000. Musel bych zaplatit např. 1/3 ceny a zbytek na splátky. To jsem jim řekl, že to nepotřebuji, že mi stačí těch 7 000,- a já jak přijedu domů, tak jim těch 7 000,- pošlu a nejpozději do týdne to mají. Nechtěli ani slyšet, tak jsem řekl, že auto nechci a odcházel jsem. Ještě ve dveřích mě zastavil pracovník, že se tedy musí zeptat nadřízeného. Za chvíli přišel nějaký chlap, že to nejde, když jsem jim řekl ať si tedy auto nechají, že jdu jim, tak to najednou šlo. Takže jsem nakonec zaplatil o 7 000,- méně a hned jak jsem přijel domů, tak jsem jim ty prachy poslal a bylo to.
    • 46
  11. Laďa

    Alu kola

    Et nevím, ale rozměr kol určitě a vždy. Ono ani nelze spoléhat na to že ty pneu nebudou příště kontrolovat.
    • 12
  12. Laďa

    Vstřiky 407 2,0 HDi

    Tady máš návod jak čistit vstřiky
    • 53
  13. Prostě zastav a čekej na výzvu. Zastavující osoba ti sama řekne co máš dělat. Já sedím, stáhnu okno a čekám co bude, buďto jen předložím doklady nebo dělám co chce. Tím myslím, že např. vystoupím a otevřu kufr nebo provedu dechovou zkoušku na alkohol.
    • 57
  14. Laďa

    Alu kola

    Asi jsem se špatně vyjádřil, ale myslel jsem to tak, že u Alu kol záleží na (teď nevím jestli to dobře napíšu) loukotí. Tím myslím, že např. u alu kol zn. Dotz je ET 16 a u kol Brock 24 viz. http://www.e-pneumatiky.cz/Alu-kola/peugeot/206-2/1.4-55kw-1360ccm/14. Jen jsem měl obavu aby kola na 206 pasovaly.
    • 12
  15. Laďa

    Alu kola

    Jde mi o to, že ET u alu kol může být jiné než u plechů. Proto jsem se ptal zda budou pasovat a jak budou zapuštěné.
    • 12
  16. Laďa

    Alu kola

    to že jsou original plechové kola ET34 vím, ale šlo mi o to, že u alu kol se ET nedá řídit.
    • 12
  17. Zdravím, chlapi budou mi tyto Alu kola pasovat na P206 r.v.1999 s ET 34? nebudou moc vylézat ven nebo zalezlé dovnitř?
    • 12
  18. Laďa

    zimní pneu 5008

    Zde do bazaru Kola-koupím.
    • 36
  19. Televizní reklama, hýbe celým světem, z dospěláků dělá voly, plete hlavy dětem. Dětičkám se dobře daří, Actimel je chrání, za maminku dneska vaří, z Vitany ta paní. K snídani si dávám Be-Be, k tomu šálek Granka, slíbila mi modré z nebe, Hypoteční banka. Hypotéka za hubičku, odloží Ti splátky, jen pár procent za službičku, účtují si zpátky. Za Vašutem jsem si skočil, za chvilku mě přesvědčil, dřív jsem za den stokrát močil, Prostenal mě vyléčil. Objevil se příznak chřipky? Horečka a kašlání? Do krabičky vraťte čípky, Coldrex, ten Vás zachrání. Děti hnusem křiví tlamu, když jim večer mažu Ramu. Že prý k žrádlu vůbec není? Je však zdravá, to se cení. Tatínek má svoje dny, na balkóně chlastá, maminku to netrápí, vyšla nová Vlasta. Žirafa, co duhu svačí, to mě vždycky bere, v bříšku ji to hrozně tlačí, Lentilky pak sere. Na kopci jsem zpozoroval fialovou krávu, kdo tenhle spot nafilmoval, asi hulil trávu. Z WC leze havěť, svěžest se jí příčí, ať si mrchy píšou závěť, Domestos je zničí! Sušenku si omlékuje, malá chytrá holčička, zaskočil jí keksík v krku, zmodrala jí hlavička. Neolízne, neotočí, marně lapá po dechu, slzy se jí řinou z očí, neměla žrát ve spěchu. Pampers, nebo jiné pleny? Maggi nebo Vitana? Co rozpustí nejlíp hleny? Škodovku či Nissana? Vy, co ještě tápete, chcete filmy v celku, u reklamy chrápete, přepínáte telku. Ten, kdo stvořil reklamu, zasloužil by přes tlamu...
  20. SMS od manžela : Drahá, na přechodu pro chodce mě srazilo auto. Pavla mě odvezla do nemocnice. Doktoři mě prohlédli, udělali testy a rentgen. Krve se pod prasklou lebeční klenbou nahromadilo hodně, ale snad to nebude mít za následek poškození mozku. K tomu mám ještě zlámaná tři žebra, komplikovanou zlomeninu levé nohy a roztříštěný pravý loket. Doktoři doufají, že mi ruku nebudou muset amputovat.... Odpověď od manželky : JAKÁ PAVLA ??
  21. Laďa

    Na STK kazdy rok ???

    Určitě Škodovka. Na teletextu ČT se chlubí jak připravuje auta dostupné na splátky i pro obyčejné lidi. A případné odpuštění silniční daně atd.
  22. Laďa

    807 spotreba

    Hele Kuple větší fotku do avataru nemáš?
  23. Laďa

    301 na klubu

    Jé, ty máš pedály na jiné straně než volant:D:D Ti prodali nějakýho poloangličana:D
  24. Laďa

    Doplnění aditiva 407 2.OHDI

    Já taky nikde netvrdím že lžeš. Jen jsem napsal svojí zkušenost z doplněním aditiva. Nic jsem nezacpával. I mechanik, který to doplňoval říkal, že by měl litr zůstat, ale nezůstal.
    • 87
  25. Laďa

    Doplnění aditiva 407 2.OHDI

    To že se tam vlezou pouze 2 litry. Já jsem tam doplnil celé balení (3 litry).
    • 87
×
×
  • Vytvořit...