Přejít na obsah

romandown

Uživatel
 • Počet příspěvků

  34
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli romandown

 • ID člena 47027
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. romandown

  Kryt hagusu 308SW (2010)

  Zkusil jsem, neodpovídá. Asi nemá. I tak díky.
 2. romandown

  Kryt hagusu 308SW (2010)

  Díky za info. Cena mě docela zaskočila, asi mrknu po vrakovištích :-)
 3. romandown

  Kryt hagusu 308SW (2010)

  Zdravím, poradil by někdo, kde sehnat kryt hagusu (viz foto), případně, jak se to jmenuje, abych sám sháněl? Předem díky.
 4. romandown

  Poloosa - cena

  Já to v tuto chvíli neřeším ve smyslu, kde nechat vyměnit poloosu. Vibrace přestaly naprosto spolehlivě (potvrzeno na asi 500 km). Je pro doplnění - vibrovalo mi to při cca 110 km/h. Spíš mi jde o to, jestli rovnou hledat jiný servis, protože tento je drahý a snaží se zákazníka oškubat. Prohlásil, že nevěří, že vyvážení pomůže apod. Předtím jsem u něj nikdy nebyl, tak jiné ceny a přístup k zákazníkovi nemám možnost posoudit. Každopádně jste mě utvrdili v tom, že se po jiném servisu podívám. Kdyby někdo měl doporučení pro Brno, budu vděčný. Slyšel jsem chválu na nějaký servis na Životského a na Dornychu. A pak ještě na Kuklenské.
 5. romandown

  Poloosa - cena

  Zdravím všechny, měl jsem nějaké problémy s vibrujícím volantem, naštěstí to bylo jen nevyváženými koly, ale podle mechanika to původně mohlo být ledacos - jako nejdražší variantu jmenoval poloosu. Vzhledem k tomu, že se mi "můj" mechanik odstěhoval mimo Brno, jsem před rozhodováním, kam s autem jezdit. V servise, který jsem si vyhlídnul, mě právě postrašil tou poloosou a cenou jen za materiál min 10 tisíc. Podle jiného (který bohužel taky je pro mě docela z ruky) by to mělo stát určitě méně. Chtěl bych tedy touto cestou poprosit o Váš názor na zmíněnou cenu, případně doporučení jiného osvědčeného servisu v Brně. Jen upřesním, že se jedná o Peugeot 308SW 1,6 88kW 2010. Předem díky za každou radu či názor.
 6. romandown

  Odstávající plast na nárazníku

  Neměl by někdo foto, jak toto řešil?
 7. romandown

  Odstávající plast na nárazníku

  Pravda je, že to, kde se má ten plast nacvaknout, je docela měkké, pružné a jakoby natvarované dolů, takže proto možná nedrží. Podložení nebo vyztužení je zajímavý tip, odpoledne to omrknu.
 8. Zdravím všechny, neporadil by mi někdo, jakým způsobem připevnit odstávající plast na zadním nárazníku? Ne pohled tam nevidím nic ulomeného, přesto to vždy drží jen chvíli. Dát tam nějaké lepidlo? - to pak už nikdy neoddělám... Předem díky za jakoukoliv radu či tip.
 9. romandown

  12V zásuvka v kufri

  Te´d dost dobře nerozumím - Nabíjení powerbanky probíhá přes vytažený drát přímo z baterky? Pročne přes zásuvku? V případě powerbanky nevadí, když by se nabíjela pouze za jízdy. Nebo máte na mysli nabíjení powerbanky i v době odstavení auta?
 10. romandown

  Ostřikovač vypíná se zpožděním

  Jsem si jist, že mi to od začátku tak nedělalo, až nedávno během jedné cesty, kdy jsem ostřikovač musel použít několikrát, proto jsem si jist tou změnou v chování. Ale pravda je, že mi to zas tak nevadí, jak říká kolega, aspoň to umyje, co je třeba. Na rozdíl od nové fábky, kterou máme v práci - hotová tragédie - ovšem to je celá fábia :-)
 11. romandown

  Ostřikovač vypíná se zpožděním

  Mně to začalo dělat až teď :-) Možná si na to zvyknu, jen mám obavy, aby něco neodcházelo v páčce apod.
 12. Zdravím všechny, na 308SW (2010) mi z ničeho nic začal zlobit přední ostřikovač. Když pustím páčku, tak ještě asi dvě sekundy ostřikuje, to mi dosud nedělal. Nemá někdo tip, v čem může být problém? Třeba je to drobnost a je zbytečné s tím jezdit do servisu. Předem díky za rady a tipy.
 13. romandown

  12V zásuvka v kufri

  Vyjmenoval jsem mobil, foťák, navigaci, nic z toho přece baterce zas až tak neublíží. Samozřejmě nemůžu ze stojícího auta několik hodin živit autochladničku, kdovíjak výkonné rádio apod. Ale pro běžné dobití přenosných zařízení se prostě 12V v nenastartovaném autě hodí. Mně prostě jen popudil Váš názor, že přece může každý dojít ke zdi a nebo Vaše tvrzení, že je jen málo lidí, kteří potřebují 12V na stojícím autě. S tím si jednoduše dovolím nesouhlasit ... Hezký den :-)
 14. romandown

  12V zásuvka v kufri

  Nikdo se neuráží a ani nepovažuju za urážku výraz "chytrák v Peugeotu". BTW nemyslím si, že dobití foťáku nebo mobilu vytříská baterku tak, že nenatsartuju. Zřejmě každý mluvíme o něčem jiném, nechtěl jsem tu vyvolat nějaké hádky.
 15. romandown

  12V zásuvka v kufri

  Pane Laďo, vy zřejmě vůbec nepřipouštíte, že někteří můžeme mít jiné potřeby než vy. Někdo potřebuje dobíjet foťák, někdo mobil, jiný zase například turistickou navigaci. Jsou tací, kteří potřebují zapojit majáček nebo mít puštěné rádio. Nebo naříklad také existuje mnoho různých příslušenství a spotřebičů pro kempink a odobné aktivity. To je pak potřeba pokaždé nastartovat auto, abych takový spotřebič mohl použít? Mně osobně to opravdu přijde trochu nepraktické. Ke zdi s 230V to opravdu někdy máme příliš daleko, a za jízdy to taky vždy nejde, protože poměr času kdy auto jede a stojí může být pro dobíjení za jízdy nedostačující. Nepovažuju se za nijak výjimečného řidiče a cestovatele, přesto by se mi dobíjení ve stojícím vozidle hodilo poměrně často. Mimochodem, jak jste si jist svým tvrzením, že je málo lidí, kteří potřebují dobijet ve stojícím autě? Vy jste dělal nějakou anketu? To asi ne, že? :-) Nicméně to francouzký chytrák v Peugeotu nepřipouští stejně jako vy, takže se tu objevil tento dotaz. Bohužel zřejmě nemá žádné jednoduché řešení, ještě že máme stále výkonnější a přitom levnější powerbanky. Díky za ně.
×