Jump to content

romandown

Uživatel
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About romandown

 • ID člena
  47027
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Brno
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To ti jde ze šaltrpáky nějaká voda, že jsi se opařil?
 2. Mně se takto 308SW 2010 chovala taky, po vyvážení kol naprosto bez problémů.
 3. Zkuste Autočížek, já tam už dvakrát sehnal díl, který jinde nebyl.
 4. Omlouvám se, pokud jsem tu zbytečně vzbudil emoce. Nejsem samozřejmě odborník na klimatizaci, vycházel jsem jen z toho, že "běžná" dezinfekce mi od zápachu nepomohla. Pomohlo až to, co mi utkvělo v paměti jako "výplach výparníku". Možná jen zkomolenina ze strany servisu, možná jsem to popletl já. Každopádně jsem to svěřil do ruky servisu a jsem s výsledkem spokojen. Mimochodem, o proplachování se píše např. zde https://www.autoklima.cz/proplachovani-autoklimatizace-cisteni.html, takže asi to tak úplná blbost nebude.
 5. Upřímně - vybodnul bych se na čištění výparníku svépomocí pěnou. Od toho jsou firmy, které provedou výplach výparníku. Nemyslím takové ty vychcánky, kteří čistí na parkovištích před hypermarketem za pár stovek. Já se zanedbanou klimou bojoval dva roky, pomohl právě až výplach výparníku.
 6. romandown

  Stěrače

  Kromě jiných jsem před časem zkusil i Valeo - dle mé zkušenosti - jedny z nejhorších stěračů. Po pár týdnech začaly mydlit sklo a při mrazu poskakovaly, musel jsem je sundat. Kupuju Lidl a naprostá spokojenost.
 7. Zkusil jsem, neodpovídá. Asi nemá. I tak díky.
 8. Díky za info. Cena mě docela zaskočila, asi mrknu po vrakovištích :-)
 9. Zdravím, poradil by někdo, kde sehnat kryt hagusu (viz foto), případně, jak se to jmenuje, abych sám sháněl? Předem díky.
 10. Já to v tuto chvíli neřeším ve smyslu, kde nechat vyměnit poloosu. Vibrace přestaly naprosto spolehlivě (potvrzeno na asi 500 km). Je pro doplnění - vibrovalo mi to při cca 110 km/h. Spíš mi jde o to, jestli rovnou hledat jiný servis, protože tento je drahý a snaží se zákazníka oškubat. Prohlásil, že nevěří, že vyvážení pomůže apod. Předtím jsem u něj nikdy nebyl, tak jiné ceny a přístup k zákazníkovi nemám možnost posoudit. Každopádně jste mě utvrdili v tom, že se po jiném servisu podívám. Kdyby někdo měl doporučení pro Brno, budu vděčný. Slyšel jsem chválu na nějaký servis na Životského a na Dornychu. A pak ještě na Kuklenské.
 11. Zdravím všechny, měl jsem nějaké problémy s vibrujícím volantem, naštěstí to bylo jen nevyváženými koly, ale podle mechanika to původně mohlo být ledacos - jako nejdražší variantu jmenoval poloosu. Vzhledem k tomu, že se mi "můj" mechanik odstěhoval mimo Brno, jsem před rozhodováním, kam s autem jezdit. V servise, který jsem si vyhlídnul, mě právě postrašil tou poloosou a cenou jen za materiál min 10 tisíc. Podle jiného (který bohužel taky je pro mě docela z ruky) by to mělo stát určitě méně. Chtěl bych tedy touto cestou poprosit o Váš názor na zmíněnou cenu, případně doporučení jiného osvědčeného servisu v Brně. Jen upřesním, že se jedná o Peugeot 308SW 1,6 88kW 2010. Předem díky za každou radu či názor.
 12. Neměl by někdo foto, jak toto řešil?
 13. Pravda je, že to, kde se má ten plast nacvaknout, je docela měkké, pružné a jakoby natvarované dolů, takže proto možná nedrží. Podložení nebo vyztužení je zajímavý tip, odpoledne to omrknu.
 14. Zdravím všechny, neporadil by mi někdo, jakým způsobem připevnit odstávající plast na zadním nárazníku? Ne pohled tam nevidím nic ulomeného, přesto to vždy drží jen chvíli. Dát tam nějaké lepidlo? - to pak už nikdy neoddělám... Předem díky za jakoukoliv radu či tip.
 15. Te´d dost dobře nerozumím - Nabíjení powerbanky probíhá přes vytažený drát přímo z baterky? Pročne přes zásuvku? V případě powerbanky nevadí, když by se nabíjela pouze za jízdy. Nebo máte na mysli nabíjení powerbanky i v době odstavení auta?
×
×
 • Create New...