Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    406 Stajgrpavel

    2 mlhy a 2 dálkový
  2. btw: Gabriel - jsi celej, neubila tě žena válečkem na těsto? :D
  3. už to jde
  4. A má růžový ovládání topení
  5. Stibto - mě to taky nejde
  6. A kupodivu moc nehulí Jinak moc děkuju za super sobotu. Moc se mi tam líbilo. A zebra na boku byla výtečná
  7. Tak nakonec jedu sám. Kolegova žena nefunguje jak by měla, takže bude doma :D:D
  8. Chamonix moc pěkný - doporučuju zubatku - moc pěkný zážitek Jinak pokud jedeš nahoru, tak se hlavně moc neoblíkej - vzal jsem si zimní bundu, kulicha, zimní boty a byl jsem tam za de**la
  9. gronholmm

    ukažte svoji 406

    Zaplaťpánbůh že bylo za 800 Eur - jinak bych dneska do práce jel Favoritem Devils - viděl jsem ho naživo - ale i tak musím potvrdit že je fakt pěkný
  10. gronholmm

    Nechybí někomu Peugeeeot 405 ?

    Ta už přes rok nepojištěno. Jinak rok výroby je 1992
  11. gronholmm

    Nechybí někomu Peugeeeot 405 ?

    dadadavid: pošli mi SZ tu SPZ, zkusím se podívat v práci.
  12. gronholmm

    ESHOP 2011-2013

    Došlo v pořádku, hezky zabaleno do pěkného modrého papíru Děkuji
  13. Hlavně v případě srazu kde to člověk dělá pro zábavu a ne pro kšeft - upřímně amortizaci vidím jako jeden velký kšeft. Taky amortizace je hlavně v kontextu s půjčovnama, nebo pokud auto používá auto k výdělku - což tady nějak nevidím jako že by to k tomuto mělo být použito
  14. Péťo - já ti napíšu SMS pokud by jsme to balili dřív
  15. pojišťovna počítá amortizaci 3,7 Kč na ujetý kilometr, a myslím si že to je dost [upravil dne 12/4/12 21:48 od gronholmm]
  16. A kamera nemá vlastní baterku a tlačítko spuštění? Mě kamera vydrží natáčet na plné nabití cca 4-5 hodin. Teda už dokamerovala - asi mrazy udělali svý
    • 6
  17. Tak a další dotaz do pléna P-C. Při podlaze mi trochu drhne spojkový pedál. Není to nic velkého, ale je to slyšet ven že to vrže. Setkal se s tím někdo?
  18. gronholmm

    Cim rusko polekalo NATO

    Mě tam pobavil jeden diskutér: \"klid, už je po volbách\" :D
  19. Medvěd tam jen hledal pantofle
  20. Taťulda je už hodnej, tak bych mu něco nechal
  21. No a nebo tam sjedu já - já pojedu taky rovnou
  22. Jé já zapomněl objednat maso u miníka Minimaxo - počítej i s porcí masa pro mě Děkuju
  23. Vem hambáče z práce :D:D:D:D
  24. gronholmm

    Cebia - údaje o trhu v ČR

    A na to následuje otázka Cebie: Komentář Cebia: Dle průměrného nájezdu by mělo mít 10 leté vozidlo najeto min. 250 000 km. Kam tedy v dalších letech zmizí 100 000 km? :D:D
  25. Tak nám do práce přišel mail od Cebie se stavem trhu v ČR. Takže se můžete pokochat Cebia_SUMMARY_1_Q_2012.pdf
×
×
  • Vytvořit...