Chamonix moc pěkný - doporučuju zubatku - moc pěkný zážitek Jinak pokud jedeš nahoru, tak se hlavně moc neoblíkej - vzal jsem si zimní bundu, kulicha, zimní boty a byl jsem tam za de**la
Hlavně v případě srazu kde to člověk dělá pro zábavu a ne pro kšeft - upřímně amortizaci vidím jako jeden velký kšeft. Taky amortizace je hlavně v kontextu s půjčovnama, nebo pokud auto používá auto k výdělku - což tady nějak nevidím jako že by to k tomuto mělo být použito
Tak a další dotaz do pléna P-C. Při podlaze mi trochu drhne spojkový pedál. Není to nic velkého, ale je to slyšet ven že to vrže. Setkal se s tím někdo?
A na to následuje otázka Cebie:
Komentář Cebia: Dle průměrného nájezdu by mělo mít 10 leté vozidlo najeto min. 250 000 km.
Kam tedy v dalších letech zmizí 100 000 km?
:D:D