Ano, takové nehody se už dávno stali a vyřešit se museli Je to tak, že pojišťovnu zajímá koho Policie (nebo správní orgán) uzná viným.. Už se stalo že prostě střízlivý vjel z vedlejší do hlavní a tam se srazil s vozidlem které řídil ožrala. Policie uzná viným z DN toho střízlivého, ale ožralovi sebere papíry. Ožralý má ale 100% nárok odškodnění. To že jel ožralý pojišťovnu nezájímá, protože správní orgán uznal viným v celém rozdahu toho střízlivýho. Pokud by Policie uznala že ožralý mohl DN zabránit, pokud by byl střízlivý, pak se řeší spoluvina (každý dostane třeba 50% ze škody - tohle určuje pojišťovna, kolik kdo má vinu na DN)