Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. gronholmm

    Praha - Bibione

    Jako včem? Ale nejedu sám, jedeme 3 auta. Jinak já s tím autem nemám problém, a myslím si že se mi pojede líp než bratránkovi v Oktávce Trošku si mě zaskočil Devils mi sám říkal že někdo z jeho rodiny s tím jel do chorvatska [upravil dne 18/7/12 16:05 od gronholmm]
    • 47
  2. gronholmm

    Praha - Bibione

    Ano - je nějaký problém :myslim
    • 47
  3. Tak přidám jedno podobné vlákno, snad mě admini nesežerou Chceme jet na dovolenku do Itálie konkrétně do Bibione. Máte někdo osvědčené cesty? co vyšlo nejlevněji? Mě zatím připadá jako nejlepší varianta přes Budějovice. Pak jsem našel možnost jet přes Brno a nebo přes Plzeň. A nevíte někdo ceny za průjezdy tunelama po této cestě a cenu za italskou dálnici? Děkuji
    • 47
  4. gronholmm

    měření tepu při sportu

    Měl jsem dvoje levnější (do 700,-), a vždycky stáli za prd. Pokud chcete skutečně efektně měřit tep, tak se zaměřte na značky Suunto nebo Polar. Je to špička v oboru a i jejich nejlevnější moddel bude lepší než tyhle levný napodobeniny
    • 31
  5. gronholmm

    Výběr Kombíku

    Nevím proč, ale když vidím fotky toho jaguaru tak mi tam přijde málo místa na nohy v porovnání se 406tkou
    • 46
  6. Tak mě to velice mrzí ale po dlouhé době se na Grilmasters neobjevím Máme toho po těch bouřkách v práci hodně a ještě v neděli máme vetší rodinou oslavu :( Moc mě to mrzí [upravil dne 18/7/12 12:34 od gronholmm]
  7. gronholmm

    Vnutorny okruh???

    koblih i u manuální? on si nějak kontroluje teplotu ve vozu
    • 14
  8. gronholmm

    Vnutorny okruh???

    Jak se dá poznat uzavřený okruh? A ta závada \"a ještě sem zapoměl na většine 406 to nefunguje protže je přetržená hřídelka na motůrku toho ovládání\" se týká všech možností klimatizace na 406tce?
    • 14
  9. Ano, takové nehody se už dávno stali a vyřešit se museli Je to tak, že pojišťovnu zajímá koho Policie (nebo správní orgán) uzná viným.. Už se stalo že prostě střízlivý vjel z vedlejší do hlavní a tam se srazil s vozidlem které řídil ožrala. Policie uzná viným z DN toho střízlivého, ale ožralovi sebere papíry. Ožralý má ale 100% nárok odškodnění. To že jel ožralý pojišťovnu nezájímá, protože správní orgán uznal viným v celém rozdahu toho střízlivýho. Pokud by Policie uznala že ožralý mohl DN zabránit, pokud by byl střízlivý, pak se řeší spoluvina (každý dostane třeba 50% ze škody - tohle určuje pojišťovna, kolik kdo má vinu na DN)
    • 9
  10. Ano jak píše oddie. Škoda se vyplatí, spočte se celkové náklady na odškodnění a ta částka se soudně regresuje po viníkovi. Nevím o co tím Besipu jde, podle mě to teď funguje tak jak má. Poškozený odškodnění dostane včas a pak je čas soudit to po ožralovi
    • 9
  11. gronholmm

    Co vy a nálepky "dítě v autě"

    Minule jsem viděl nálapku Peugeot Club a měl jsem z něho takovej strach že jsem blikal, troubil a mával jak o život :D Jinak Šalda to s tou autoškolou jsi přesně trefil. Vzhledem k tomu že si na autoškolu ještě dost pamatuju, tak se k těm autům autoškoly chovám slušně
    • 52
  12. teda nevím, ale zrovna včera jsem někde koukal kolik za poslední roky umřelo závodníků na závodních motorkách, a není jich málo... Ono je to taky otázka smůly. Kdyby do toho stromu vlítl třeba jinak tak tady byli oba:( Takových jezdců co totálně sešrotovali auto, a pak z toho vylezli celý je dost...
    • 21
  13. Se žárovkou bych to nedělal, pak ti to může ukrýt nějakou závažnější poruchu
    • 17
  14. Ale Kat mám vysypanej a stejně mi to nesvítí
    • 17
  15. hmmm, tak mě to nedělá, jezdím 8 km do práce, ale když jedu na dálnici tak ho nechám vytočit třeba do 3-4 tisíc ot
    • 17
  16. gronholmm

    Kroupy

    mmartinkovic: ano tato technologie se jmenuje PDR, a disponujou jimi práve firmy typu Vinicars, Karosář, Remove cars
    • 31
  17. gronholmm

    Pátek 13-tého

    Nafukovací panu? :D:mrk [upravil dne 13/7/12 09:55 od gronholmm]
    • 24
  18. gronholmm

    Pátek 13-tého

    Goldinko - než rozbalí 3 sadu ponožek
    • 24
  19. http://ekonomika.idnes.cz/upc-zpoplatnilo-pronajem-set-top-boxu-dhi-/ekonomika.aspx?c=A120712_204712_ekonomika_ert
    • 18
  20. Když gronholmm pojede - ještě upřesní, tak spát nebude
  21. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    Před chvílí jsem troubil v Jeremenkově ulici v Praze u toho přechodu kde je 40tka, na tmavě zelenou 306 Break co měla klubovou nálepku na zadních dveřích. Kdo to byl?
  22. SPZ můžeš vrtat, ale nesmíš zasáhnout do toho modrého pole se znakem EU, nesmíš zajet do známek TK a ME a nesmíš provrtat černé písmo a čísla Jinak teda obdivuju jak se ti to leskne :o:papa
  23. Mě se nelíbí ani starej ani mladej, ale zato auta jsou luxusní :D:D
  24. gronholmm

    Lidskej nevkus

    Tohle dnes ráno stálo na benzínce na pažské spojce :blicismajlik
×
×
  • Vytvořit...