u nás v kocourkově po převratě jako že technické služby jsou k hounu, tak je zrušíme, najmeme si soukr. firmy a ty nám posekaj trávu, uklidí sníh a my ušetříme za lidi atd., , jenže tráva metr vysoká jak na amerických pláních, o sněhu se lidem zdálo i v noci a stížností něúrekom , soukromníci to nějak nezvládli , tak starosta VYMYSLEL zřídit organizaci (nebudeme jí říkat technické služby--to by lidi už nerozchodili), prostě organizaci, co bude sekat trávu a uklízet sníh , prostě GENIALNI nápad, ale pak zjistili, že všechno zázemí a stroje už prodali (dílny, garáže), tak se teď pomalu nakupují uklízecí stroje a radlice, nakonec přišli na to, že sekat trávu netřeba často, bo tím zlikvidují nějakého brouka, tak se seče dvakrát za rok, bo sme přece s tym enviromentalem, ni ?? , no jak píšu, kocourkov houno...
jo, a eště něchapu jednu věc--jak sem robil šofera, tak se město běžně uklizalo od sněhu , jeden podnik dal auto, druhy nakladač a snih se sypal za radhausem do ostravice, město čiste, dalo se po centru normalně chodiť, včil tam čověk skače jak kamzik po horach, esli to je ten vývoj, tak amen