Jump to content

rostar

User
 • Content Count

  40
 • Joined

About rostar

 • ID člena
  48384
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 09/30/1961

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Příkazy
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. Koupím obal klíče jednotlacitkovy, pořád mě u něj vypadává tlačítko.
 2. Vážení clubaci. Sháním tento díl co je na fotce. Auto už týden stojí a není kde sehnat.
 3. Vážení klubaci. Mám problém s ventilátorem topení. Když auto nastartuji tak ventilátor nejde, ale když pohnu s klíčem v zapalování trošku nazpět tak se ventilátor rozjede. Co může být za příčinu. Díky za každou radu. Rosťa.
 4. Vážení clubaci. Sháním snímač plynového pedálu. Pořád mám problémy i když sem tam dal nový od jiného výrobce. V Peugeot servise mi řekli že nespolupracuji spolu dvě dráhy. Tak už nevím co s tím. Pořád mi svítí kontrolka motoru. Díky za rady a kdyby někdo měl ten snímač tak budu rád. Rostar.
 5. Vážení clubaci. Mám dotaz na šrouby na litá kola. Litá kola mám originál i šrouby ale nezdá se mi že šrouby drží disk jen tak asi na 7_10mm. Je to v pořádku
 6. Mám tyto kola a šrouby. Rostar.
 7. Mě to dělala váha vzduchu.
 8. Vážení clubaci. Mám dotaz na šrouby na litá kola. Litá kola mám originál i šrouby ale nezdá se mi že šrouby drží disk jen tak asi na 7_10mm. Je to v pořádku kvůli bezpečnosti? Předem díky za odpovědi. A ještě když dám vyvažování tělíska dovnitř tak drou o třmen brzd. Dík Rostar. Mám Peugeot 406 2.0 Hdi rv 2000.
 9. rostar

  EGR VENTIL

  Vážení klubáci. U EGR ventilu mám prasklou membránu. Nevím co na to emise? Je potřeba EGR vyměnit? Díky za rady, Rostar
 10. A nevíš jaký je tam konektor jestli 5 nebo 7 kolík?
 11. Ahoj klubáci. Chci se jen zeptat jak vyměnit zpětné zrcátko komplet na straně u řidiče. Hlavně ten plast uvnitř ať se dostanu ke sroubum. Díky za rady. Rostar.
 12. Ano byl. A celá nádrž mokrá. Mám strach ať mi auto nechytne je to blízko výfuku.
 13. Vážení klubáci. Potřebuji radu. Někde mi teče palivová nádrž. guma u cerpadla ok.Jezdím na čtvrt nádrže a netankuji doplna. Nevíte někdo kde může být ještě chyba. Předem dík za rady.Rostar.
 14. rostar

  EGR ventil

  Ahoj klubáci. Mám takový dotaz. U egr ventilu mám prasklou membránu. Nevíte kolik stojí nový egr ventil na 406 2,0 hdi motor rhz. Dík za rady.
 15. Vážení klubáci. Mám dotaz kolik asi stojí repas čerpadla BOSCH na peugeot 406 2,0HDI 80KW r.v.2000. Předem díky za odpovědi.
×
×
 • Create New...