Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 914
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. člověk si myslí, že žije v kulturní evropě a ono je tu někdy jako ve rwandě, bangladéši...
  2. tadyk za dnešek napadlo asi 3-5 cm sněhu, že bylo zase bílo , ale včil už to taje
  3. 406 HDi 80kw měla nějak 1200 (jak se píše nahoře), ale největší dojezd na nádrž mi ukazovalo berlingo 1.6 HDi, ta fotka tu někde je--1320 km
  4. ozzy56

    V servo nádržke voda?

    je to napsané nahoře, odpojíš dole trubku (hadici) a točíš volantem doprava-doleva, tím vytlačíš olej ze systému, pak trubku zapojíš, naleješ olej a nastartuješ a pomalu točíš volantem zase doleva-doprava a kontroluješ stav oleje v nádobce, stav kontroluj s kolama přímo
  5. ozzy56

    Zajímavá věc, vyhazov z STK

    jojo, s českým člověkem nelze vydrbat , ten si vždycky najde uličku po křídle jak obejít zákon--žádná kamera, žádné počítače atd., atd., prostě nic ho v získání tringeltu nezastaví
  6. ozzy56

    Těsnění kapoty

    ten molitan koupíš sám v autorizáku přes VIN, je to jen nasazené--při zavírání kapoty pak musíš vždy kontrolovat správné nasazení, jinak se situace bude opakovat, v druhovýrobě to nebude
    • 8
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no já to taky nechápu, doteď jsem byl s poštou celkem spokojený, před vánoci jsem objednával večer v 19. hodin zboží z Prahy a druhý den ve 14. hodin ho měl v ruce--to jsem byl fakt v šoku
  8. ozzy56

    Zajímavá věc, vyhazov z STK

    on ten technik je po nějaké době i psycholog-amatér , moc dobře umí odhadnout, kde se dotyčný bude bránit a kde to pude těžko, znám člověka--chlapa--, kde vyřizování na úřadech atd. je na jeho manželce, bo ten chlap je xxxxxxxxxxx
  9. jsou zájemci, kteří jezdí přes den max. 100 km (někteří max. 50 km) a těm by tohle auto vyhovovalo (za předpokladu uváděných dojezdových 280 km) do Chorvatska (Itálie, atd.) jednou-dvakrát ročně si půjčím spalovací auto z rodiny --půjčí ho rádi, aby mohli vyzkoušet elektriku..., ale tato auta budou kupovat jen organizace, soukromníků bude minimum, z obyčejných lidí nikdo
  10. mají jeden jediný elektrický pohon a dávají ho do všeho, co má kola, což by nijak nevadilo , taky jsem přesvědčen, že ani dojezd pro velkou část potencionálních kupců není tak velký problém--mě osobně by stačil nad hlavu problém je CENA !!! MILION je prostě moc..., to si koupím dva Riftery spalovací...
  11. ozzy56

    jaké auto koupit

    tak každý jsme jiný, když se paní autem sveze, bude sama vědět jak dál
  12. ozzy56

    307 SW, výztuha? příčka?

    a kdybys zapáčil pajsrem a tu příčku o jeden centimetr vyhnul ?
  13. ozzy56

    Zhasina motor

    nedělej s tím nic--zítra se má oteplit a pak to normálně pojede, uvidíš, když tak napiš co a jak jinak se ta porucha jmenuje --padá nafta--, zkus tady postudovat
  14. ozzy56

    Test vložení obrázku

    tak jsem ho hajzla našel, ale přiznávám--hodinu to trvalo
  15. ozzy56

    Zajímavá věc, vyhazov z STK

    bránil bych se, proč to někde projde a proč u nich nee, STK mají taky někoho nad sebou, přece... i kdyby to mělo být ministerstvo dopravy, však mám stejnak houno na práci
  16. ozzy56

    Test vložení obrázku

    netopýr asi už odletěl , ale ty dva jsem našel hned
  17. ozzy56

    1,5 blueHDi - závada motoru

    prodávají se pežoti ve Skandinávii ?? , po této zimě asi nee...
  18. ozzy56

    jaké auto koupit

    neber to tak doslova , mému tchánovi stačila ta 1.4, má 86 let, jezdí celý život a taky bez nehod, teď má nového opla 3 válec a do obchodu ho to doveze...
  19. ozzy56

    PEUGEOT 407 2.0 HDI - nestartuje

    myslíš asi -čidlo-, néé číslo a kde ho koupíš, když čidlo nemá svoje obj. číslo? jinak výrobce někdy trvá na výměně , která vypadá nesmyslně, ale nesmyslná není
  20. ozzy56

    1,5 blueHDi - závada motoru

    v posledních letech výrobci dolaďují ta svoje auta přes nás, zákazníky, všimli jste si?? doufám, že to nedopadne jako za komančů, kdy jejich největšími nepřáteli byli-- jaro léto podzim zima-- , tady začínají zimou--nebo ta auta nejsou stavěná do zimy, když mají samé poruchy ?
  21. ano, opotřebení kotoučů a desek, ale nee pískání
    • 8
  22. tak to dej do jiného servisu a opravu zaplať ze svého
    • 8
  23. ozzy56

    jaké auto koupit

    tak pro @Scratch je slabá, což nepřekvapuje , ale pro normálního staršího řidiče je tak akurát, jezdil jsem s ní, tak vím
  24. ozzy56

    Váleček na táhle řazení

    takže na 100 % to neví nikdo ?? třeba @ChouLu?
  25. ozzy56

    Zajímavá věc, vyhazov z STK

    tak pod tohle bych se nepodepsal , ale každý svým pánem...
×
×
  • Vytvořit...