je těžké pochopit, proč si v KONFIGURATORU nemůžu vybrat a zaplatit hagusy, když k nim není potřeba žádný el. svazek atd., prostě se jen našroubují na lince a hotovo (karoserie je stejná)
ale hagusy se montují shora, neměl by být problém je koupit v autorizáku a namontovat, jen to bude dražší , obrázek v SB by pomohl...
jinak já mám auta s hagusama, přestože je nevyužívám, bo tam byly od novoty... (třeba já bych při koupi hagusy zrušil, kdyby to šlo)