Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Spořící učty

    já to mám doma v matraci a když mě to tlačí, lehnu si opačně
  2. topení dávají do kastlíku z Al plechu, kolega měl v berlingu origo webasto v místě rezervy (tu měl na podlaze v kufru), topilo to super já preferuju teplovzdušné topení, teplo je ihned, motor ať se ohřeje sám
  3. nebo ho dát do kastlíku pod auto, jak píše Medvěd, ale pak musíš udělat díru pro vstup teplého vzduchu do kabiny..., topení uvnitř auta, jak je to na videu, taky není bohviečo, protože při provozu hučí, málo, ale hučí...
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Lihous já na to koukal včera a když se mi připlete do cesty los, naperu to do něho
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já to taky nechápu, ale co už uděláme
  6. tady jen upřesním, že ten filtr má namontovaný blbě, má být cickem dolů, jinak naftu filtrovat nebude
  7. komora termostatu je nad spojem motor--převodovka
    • 21
  8. u teplovzdušného topení je na výfuku topení kovová hadice--dá se nasměřovat kdekoliv, naftu topení bere z origo hadice od původní nádrže k motoru (vloží se do ní T kus), topení je pod autem...
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes jsme byli s dědou (86) na první injekci, musím pochválit organizaci, super sestřičky atd., všechno v klidu
  10. ozzy56

    Střílení do výfuku

    není ve třetím řádku uprostřed chyba??
  11. žasnu, jak těm značkám rozumíte
  12. myslím, že Ferry má nějaké tabulky převodovek, kam která může jít
  13. ozzy56

    Spořící učty

    dá se prachy poslat někam, kde inzerují vysoký výnos , nejlépe na druhou stranu zeměkoule--příjemce peníze zhodnotí , kurnik co furt hledáš, peníze chceš mít kdykoliv k dispozici ?? no doma v šufladě
  14. je těžké pochopit, proč si v KONFIGURATORU nemůžu vybrat a zaplatit hagusy, když k nim není potřeba žádný el. svazek atd., prostě se jen našroubují na lince a hotovo (karoserie je stejná) ale hagusy se montují shora, neměl by být problém je koupit v autorizáku a namontovat, jen to bude dražší , obrázek v SB by pomohl... jinak já mám auta s hagusama, přestože je nevyužívám, bo tam byly od novoty... (třeba já bych při koupi hagusy zrušil, kdyby to šlo)
  15. Baví se dvě šlapky: A co bys chtěla od Ježíška ty ?? Normálně--dva tisíce, jako od každého.
  16. ozzy56

    Voda ve sklepě....

    jestli je někde nízko, nechej ho dát radši výše (nebo to s nima domluvit) něco podobného jsem nedávno domlouval s tím maníkem, co má plombovací kleště a udělal to pak na kšeft
    • 38
  17. ozzy56

    Voda ve sklepě....

    má se ochladit, takže voda přibývat asi nebude a pak bych to nechal samovolně opadnout , pokud by voda potom při oteplení stoupala rychle, tak čerpadlo...
  18. ozzy56

    Rcz

    pokud dobře chápu tvůj dotaz, zatím si připravuj nářadí na trezory--vrtačku, autogen, sekáče atd.
  19. mno, nechci dělat machra (opravdu nejsem žádný motorkář), ale s tou yamahou je to zas jiná jízda , jenže nejvíc se bojím, že když zastavím neudržím balanc a končím, bo to sám nepostavím na kola , o tu ostudu nejde, bo v helmě každá kráva černá...
  20. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    z praxe můžu doporučit šopování hliníkem, celý výfuk se musí sice sundat, ale je to nejlepší ochrana, samo mimo nerez atd., jinak proti tomu co bylo v minulosti jsou ty dnešní výfuky super
  21. syn má Yamahu FJR 1100, když mi to půjčí tak se svezu, ale z toho mám už strach..., naštěstí má zakázané mi to pučovat
  22. ozzy56

    HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225

    měl jsem na 207 i 2008 po jedné zimě tlumič stejně rezavý, zajímavé je, že na berlingu po roku byl jak nový , taky už stříkám výfuk od nova zinkovým sprejem z Lidlu, kouknu na jaro jak vypadá
  23. ano ano, jsme furt mladí, jen mi se zdá, že sem mladý už dlouho , (letos 66), ale jak říkáš--peníze musejí do oběhu
  24. jinak chlapi moc doporučuju, jezdil jsem na motorkách od děcka do 20 let, pak už byla jen auta, na motorku nezbývalo, no a teď jsem si udělal radost , jezdím sám a jenom v létě když je teplo, nikam nespěchám, prostě se kochám , jezdí to opravdu dobře a potichu, taky učím vnuky jezdit
  25. ahoj, není jí nic, jen nechápu jednu věc--když k ní připojím nabíječku (Bosch), tak nabíjí cca jednu minutu a rozsvítí se kontrolka, že je baterka nabitá, přitom skůtr stojí v ledové garáži už 4 měsíce..., ale díky, že jsi napsal, že zatím nenabíjíš vůbec
×
×
  • Vytvořit...