já koupil v Lidlu tuhle elektro stříkací pistoli, uvidím až se oteplí, jak to bude stříkat (cena 699 kč), nemáte ji někdo? nechci ji na barvu, ale budu stříkat mořidlo na dřevo https://www.kupi.cz/sleva/strikaci-pistole-parkside
myslím, že většina servisuje po záruce jinde, nebo sami doma, ale někdy nic jiného než autorizák nezbývá... , holt 4000 Euro měsíčně jako v západní Evropě má tady málokdo
nechal jsem si koupit 2 sekery Fiskars k narozeninám--jednu do ruky a druhou větší, já bych tolik peněz za sekeru nedal..., ale musím říct, že ty peníze byly dobře investované, protože vezmu do ruky, sekám, pak uložím..., už 20 let
sklo čistím tímto https://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/kittfort-cistic-skel-krbu-a-kamen-500-g?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA+[PLA_SRCH_Skladem]&utm_content=Kittfort+čistič+skel+krbů+a+kamen+500+g&utm_term= a myje to opravdu super-, na sezonu jaro--podzim mi vydrží
já po zkušenosti (viz nahoře) na čištění krbu používám starý sáčkový vysavač , sáček je po pár čištění sice plný, ale nemusím čistit ten filtr z vysavače na popel--bo to je fakt boží job--, takže origo vysavač na popel už nepoužívám, jinak topím jen dřevem..., jo a krb nevysávám denně, každé ráno vysypu popelník a tak jednou týdně vysaju celý krb
tak ty KW se někde projevit musí..., jinak můj pežot 205 1.8 Diesel z roku 1987 bral 4.5 litru, když sem ji honil tak 5..., od té doby jsem tak úsporné auto neměl , říkají tomu pokrok...
v každém případě se vyplatí myslet na zadní kolečka, i když s výší důchodů to není tak špatné, jak se obecně píše ,ale v budoucnu to asi nebude jako za nás--odpracovaných cca 45 let bude mít málokdo, takže klesne i důchod...