Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. já koupil v Lidlu tuhle elektro stříkací pistoli, uvidím až se oteplí, jak to bude stříkat (cena 699 kč), nemáte ji někdo? nechci ji na barvu, ale budu stříkat mořidlo na dřevo https://www.kupi.cz/sleva/strikaci-pistole-parkside
  2. jojo, vím, v popisu je i nádobka na napěnovač a dokonce flaška napěňovače
  3. má dokonce i nasávání vody třeba ze sudu (což má málokterá wapka), takže nemusí být připojená na tlakovou vodu
  4. ozzy56

    Odkódování rádia

    myslím, že většina servisuje po záruce jinde, nebo sami doma, ale někdy nic jiného než autorizák nezbývá... , holt 4000 Euro měsíčně jako v západní Evropě má tady málokdo
    • 14
  5. ozzy56

    Jakou sekeru

    nechal jsem si koupit 2 sekery Fiskars k narozeninám--jednu do ruky a druhou větší, já bych tolik peněz za sekeru nedal..., ale musím říct, že ty peníze byly dobře investované, protože vezmu do ruky, sekám, pak uložím..., už 20 let
  6. ozzy56

    Hudební koutek

    staré pecky jedu od puberty
  7. ozzy56

    Odkódování rádia

    @ChouLu taková upřímnost se málokdy vidí neeee, ber to jako sobotní srandu
  8. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    nene, Jesenicko
    • 43
  9. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    jojo, houby tam mám
    • 43
  10. ozzy56

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    na svoje auto vidí z okna
  11. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    já toho moc neprotopím, na chatě bývám tak duben--listopad, podle počasí
  12. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    @morepower filtr z vysavače musíš jít čistit někam kilometr od baráku, nejlépe odnest celý vysavač jinak popel ze dřeva se sype na záhony
    • 43
  13. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    myslím jaro podzim, v červenci a srpnu už tak moc netopím
  14. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ráno jsem si na Seznamu v jednom článku přečetl tohle: ,,nymburský starosta Nymburka'' , je normální, že se takové hovado živí jako novinář ??
  15. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    sklo čistím tímto https://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/kittfort-cistic-skel-krbu-a-kamen-500-g?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA+[PLA_SRCH_Skladem]&utm_content=Kittfort+čistič+skel+krbů+a+kamen+500+g&utm_term= a myje to opravdu super-, na sezonu jaro--podzim mi vydrží
    • 43
  16. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    tak sklo ti asi vysavačem nepůjde , jinak sklo ve dvířkách čistím tak co druhý den (podle dřeva)
    • 43
  17. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    já po zkušenosti (viz nahoře) na čištění krbu používám starý sáčkový vysavač , sáček je po pár čištění sice plný, ale nemusím čistit ten filtr z vysavače na popel--bo to je fakt boží job--, takže origo vysavač na popel už nepoužívám, jinak topím jen dřevem..., jo a krb nevysávám denně, každé ráno vysypu popelník a tak jednou týdně vysaju celý krb
  18. já u Alianz skůtr za 1220 kč,, tak výpověď a nová pojistka za 374 kč, my tu tak žijem...
  19. ozzy56

    Nové logo? (už zase :-) )

    kupující to zaplatí
  20. ozzy56

    Vysavač na popel - zkušenosti

    já mám nějaký za cca 1200 kč--rychle vyčistíš krb a pak čistíš vysavač..., asi tak , všechny budou na jedno brdo , tam se moc vymyslet nedá
    • 43
  21. ozzy56

    Spotřeba paliva

    tak ty KW se někde projevit musí..., jinak můj pežot 205 1.8 Diesel z roku 1987 bral 4.5 litru, když sem ji honil tak 5..., od té doby jsem tak úsporné auto neměl , říkají tomu pokrok...
    • 7
  22. ozzy56

    Spotřeba paliva

    motor nepíšeš, ale stabilně naložených 700 kg a 9,5 litru je moc ?? si děláš pr.el, že??
    • 7
  23. v každém případě se vyplatí myslet na zadní kolečka, i když s výší důchodů to není tak špatné, jak se obecně píše ,ale v budoucnu to asi nebude jako za nás--odpracovaných cca 45 let bude mít málokdo, takže klesne i důchod...
  24. od rána sněží, fakink krejzy
  25. z topení?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...