Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. já si to pouštěl před hodinou, hlavně to okamžité zastavení kamionu, tam muselo být přetížení jako kráva, no měl štěstí synek
    • 9
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jojo, Rasťo je solidní
  3. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    už se píše, že ani malá auta nejdou na odbyt, takže bude jedna karoserie tří délek , třeba 2008-3008-5008 a k tomu dva motory-1.2 a 1.6 benz., diesel není EKO, tohle je začátek, potom budou kastle furt stejné (unifikace) a k tomu 1 motor elektro, možná s dvěma různýma baterkama
  4. rád jsem pomohl , cenu výměny těsnění nevím
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ano, práce je to hezká, testovat auta by se mi taky líbilo, ale já bych ji v dnešní době nemohl dělat, jsem ještě ze staré školy a jiný názor by mi přes hubu neprošel, musel bych mít volnost v projevu a to dnes neexistuje, přesto, že je ta demokracie , moc peněz je silnější než politika...
  6. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes procházka v Kyjovicích, těšil jsem se na pivo v Hotelíku, ale okno zavřené , tak se suchou hubou na Myšinec a zpět
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    mno, jsem rád, že nejsem s tím hodnocením autosalonu sám , samozřejmě chápu je jiná doba, ale v telce není opravdu už na co se dívat--ať jsou to magazíny pro autaře, zahrádkáře, hobby, všude rady buď k hounu, nebo se lepí pistolkama věnce na dveře -- ruční práce pro děcka 5 třídy..., nebo vyštafírovaná husa s nalakovanýma nehtama sází semínka , nato čistička vzduchu, pak ta tlustá lidka s kočkama , z celého pořadu je cca 10% relevantních, já vím, nemusím to zapínat
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes Autosalon na telce (po cca půl roce) --novinka--jeden redaktor fousatý, jinak stále prezentují spíše sebe než ta auta..., při testu elektroskůtru: joo super, dokonce má i šlapadla , ale nakonec info, že na šlapadla ujedete jen pár desítek metrů , takže vlasně na houby, bo pár desítek metrů to půjde i odtlačit..., dále Fiat 500 E za jeden milion korun , velmi užitečný test v ČR , kolik se jich asi tady prodá ?? jinak stále polovina pořadu reklama, vlastně nic nového , tak hoši v autosalonu zase tak za půl roku čus
  9. ozzy56

    Tak Ostrava je první

    @Vena garážmistr takže jako obvykle--pravda je někde uprostřed
  10. ozzy56

    Tak Ostrava je první

    tak zase jsme nevyhráli ? , jak ve sportce
  11. ozzy56

    Peugeot 406 2.0hdi

    když jsi zkoušel čerpadlo přes baterku a šlo, tak to bude v elektrice, diag. by to chtělo
  12. ozzy56

    Peugeot 406 2.0hdi

    ten spínač je asi už vyhozený a jeho kabel propojený, nebo tam nikdy nebyl tak se aspoň více rozepiš, co to dělá, předpokládám, že motor se točí
  13. tak dnes poprvé bez autobusů s diesel motorem https://www.patriotmagazin.cz/dopravni-podnik-ostrava-vyradil-z-provozu-posledni-dieselovy-autobus
  14. ozzy56

    Peugeot 406 2.0hdi

    umíš tu dát fotku místa kolem nádobky na brzd. kapalinu ?
  15. ozzy56

    Peugeot 406 2.0hdi

    dával jsem tu fotku, ale před X lety, zkus jít do modelu 406
  16. je dobré hned při rozvodech (při jedné robotě) vyměnit kladky a řemen příslušenství, aspoň ten řemen bych dal, když to má jen 55 tisíc najeto
  17. ozzy56

    Peugeot 406 2.0hdi

    otevři kapotu a na pravé straně (nad posilovačem brzd) je černý, nebo červený čtvereček--to je tlačítko které zkus stlačit, pouští to elektriku do palivového čerpadla, pokud to nebude tím, zkus bouchnout ZESPODU do palivové nádrže v místě pravého zadního cestujícího, pak napiš co a jak
  18. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    tak tu splitovou klimu ti závidím, já chodil od čerta k ďáblu, ale družstvo klimu nepovoluje--leda bych měl balkon , a ta mobilní je naprd...
  19. ozzy56

    Přechod z 10W40 na 5W40

    jen dodám, že při jízdě je teplota oleje vždy vyšší, než teplota vody--tak nás to učili ve škole a tak si to i pamatuju ze svých aut (teploměry oleje jsem si dodělával, když nebyly origo) , dokonce i v autech, kde jsem dodělával chladiče oleje, byla teplota oleje vyšší
  20. mám to stejně--bezvadně funguje jen tempomat zbytek asistentů je popsán v manuálu (u mě cca 300 stran) a to mi můžou být ukradení, ono to stejnak funguje poněkud zvláštně, mám-li věřit odkazům z hjundaifora..., a jak čtu, peugeot je na tom stejně
  21. hlavně, že jsme to vybavení zaplatili...
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já pomáhal tatovi auta opravovat hlavně proto, že jsem je pak mohl řídit, nejdřív zajet do garáže a pak se to prodlužovalo..., v 17 jsem jezdil do učňovské školy skoro běžně , až mě načapal učitel autoškoly, co jsme dělali při škole--to byl velký průšvih, musel jsem mu slíbit, že do závěrečných zkoušek v autoškole jezdit nebudu, byl to super chlap tak jsem to dodržel, ale na závěrečné zkoušky a testy jsem už přijel autem--policejní komisař po zkouškách hned štemploval řidičáky těm, co měli na motorku..., takže první ofiko jízda byla ze školy dom
  23. já myslel, že ti asistenti mají řidiči pomáhat a ono to leze na nervy tak já na svém povypínal všechno co šlo hned první den
  24. já si naopak myslím a trvám na tom, že ty nehody na poprašku sněhu způsobují ti, co jaksi nechápou, že je třeba zvolnit , že jim vždycky nepomohou jejich super gumy z testů, pohon 4x4 a nejmodernější elektroničtí pomocníci v autě, stačí jen trochu selského rozumu ,vzpomenout si na fyziku ze školy a hlavně věnovat se situaci před autem
  25. v této zemi nejsou zákony jednotné, prodejce auta řekne můžete 10 dní jezdit , aby mu auto vypadlo z prodejny, ale Policie se drží jiného zákona, kde auto bez SPZ nesmí vyjet na silnici, pojišťovna zas jede podle svých předpisů--prase aby se v tom vyznalo , a to po převratě politici slibovali, jak se zjednoduší zákony a předpisy , skutek utek a neznalost zákona neomlouvá..., prostě člověk musí to ,,natěšení'' z nového auta odsunout na dobu, kdy bude auto v šourůmu na SPZ a se všema dokladama, jinak může být v případě nehody atd. problém k těm SPZ--u posledních třech prodejců chtěli za přihlášení vozu 200 Kč plus 800 Kč poplatek na úřadě, který musíte stejnak zaplatit..., poslední prodejce hyundai dokonce těch 1000 Kč nechtěl, jako že nějaký bonus říkal
×
×
  • Vytvořit...