v této zemi nejsou zákony jednotné, prodejce auta řekne můžete 10 dní jezdit , aby mu auto vypadlo z prodejny, ale Policie se drží jiného zákona, kde auto bez SPZ nesmí vyjet na silnici, pojišťovna zas jede podle svých předpisů--prase aby se v tom vyznalo , a to po převratě politici slibovali, jak se zjednoduší zákony a předpisy , skutek utek a neznalost zákona neomlouvá..., prostě člověk musí to ,,natěšení'' z nového auta odsunout na dobu, kdy bude auto v šourůmu na SPZ a se všema dokladama, jinak může být v případě nehody atd. problém
k těm SPZ--u posledních třech prodejců chtěli za přihlášení vozu 200 Kč plus 800 Kč poplatek na úřadě, který musíte stejnak zaplatit..., poslední prodejce hyundai dokonce těch 1000 Kč nechtěl, jako že nějaký bonus říkal