ano, proto píšu, že počet válců pro mě není až tak důležitý , ale ta destrukce řemene--tohle se nemělo stát, prostě špatná, dokonale nevyzkoušená konstrukce, ať už je problém v řemenu nebo oleji nebo kdekoliv, tohle zákazníka nemusí zajímat
asi to už půjde odeslat , hapruje mi to