Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Objem chladiča

    cca 8.5 litru--celá chlad. soustava
  2. zkus ještě před výměnou rozvodů (nevím kolik máš na nich najeto), shodit drážkový řemen a natočit--možná půjde ten divný zvuk odsud...,(kladky,napínák,altík,kompresor...)
    • 72
  3. ozzy56

    Další člen clubu :-)

    gratuluji, a taky k jménu , v poslední době jsou samá anglosaská jména
    • 21
  4. to už není ani k smíchu:roker
    • 6
  5. ozzy56

    Chceme stejný metr?

    v srdci Evropy je spravedlnost v podstatě abstraktní pojem,bohužel:(
    • 15
  6. ozzy56

    vymena filtru

    budou sice Vánoce,ale auto to nezajímá , kup si značku filtrů jakou chceš--i v Kelly mají výběr
    • 15
  7. ozzy56

    P306 Ake platnicky

    dá se použít stará--když bude mít tu zaklepávací hranu zničenou, můžeš matky prohodit navzájem ale podle výrobce se mají dát nové matky...
    • 20
  8. ozzy56

    P306 Ake platnicky

    půl hodiny jsem se tu nemohl dostat,asi nějaké problémy s vebem:grr jak píšu, podle toho čísla je koupíš
    • 20
  9. zkus pár dní jezdit, když to jezdí bez problémů, jestli to samo nezhasne,tak vymazat na diag.
    • 15
  10. ozzy56

    P306 Ake platnicky

    máš vzadu brzdy zn.GIRLING ,zadní pakny na jedno kolo- obj. číslo 4241 J1, průměr 203mm, šířka 38mm podle obj. čísla ti je prodejce přesně zjistí i v druhovýrobě
    • 20
  11. ozzy56

    P306 Ake platnicky

    zkus dát VIN
    • 20
  12. to chceš jezdit drožku v práglu s 605kou ? je 2010...
  13. ozzy56

    svetlo spiatocky

    když nevíš,která pojistka to je,postupně vytahuj pojistky jednu po druhé a kontroluj,zda je dobrá...,já je i zkouším v jednoduchém elektrickém obvodu,protože někdy pojistka vypadá že je dobrá, ale není... potom sundej konektor ze spinače na převodovce,zapni klíček do polohy 2 a propoj oba kontakty v konektoru--když bude couvačka svítit,je špatný spinač
  14. ozzy56

    svetlo spiatocky

    spinač je nahoře na převodovce, vedou k němu kabely, nejdříve zjisti,která je přesně pojistka couvaček
  15. ozzy56

    Revize komínů

    FrantaCV o komínech je článek v sobotním Právu (6.11. 2010)--je tam vše,co tě zajímá
    • 18
  16. na diag. nemusíš hned, ta kontrolka po několika startech určitě sama zhasne, ale důvod proč se rozsvítila zůstane v paměti řídící jednotky--vymažeš až tam někdy půjdeš vyblikáním zjistit závadu u 307my nejde
    • 15
  17. jo a vítej na klubu
    • 15
  18. ten poměr 47ku 13 není hrozný,ale osobně bych s tím nejel a vypustil nádrž..., dával bych teď nějakou dobu aspoň přípravek VIF do nafty,podle mne s tím nebude nic--vyměnte filtr,naftu v nádrži, vymažte závady na diag. a je to [upravil dne 7/11/10 19:54 ozzy56]
    • 15
  19. už to nepůjčuj když auto jede, tak bude vše OK
    • 15
  20. ozzy56

    prevodovka_info

    no chlapi:), asi došlo na trase k informačnímu šumu--ten na diferáku (na obr. modrý) je výpustný a ten boční (na obr. červený) je nalévací a kontrolní
  21. pro puberťáky dobrý
  22. ozzy56

    repas zadní nápravy

    chceš si to nechat--repas celé nápravy, chceš se toho zbavit--vyměn ložisko jen na jedné straně, co chceš vědět víc?
    • 10
  23. ozzy56

    Cvakání studeného motoru

    mohla by to být řemenice na klice--při vytočení kol na doraz, musí servočerpadlo překonávat přetlakový ventil servořízení a tím je více zatížený řemen příslušenství (altík,servo atd.)--tím pádem i ta řemenice sundej prav. před. plast. podběh a křídou (fixem) poznač řemenici, pak se projeď a zkontroluj, zda se čáry na řemenici vzájemně pohnuly...,jestli ano,je řemenice na výměnu [upravil dne 7/11/10 18:10 ozzy56]
  24. ozzy56

    předehřev

    v mrazu má nafta horší průchodnost přes vložku filtru a hrozí její ucpání a tím zastavení motoru...,proti tomu se do obalu filtru montuje předehřev nafty--ať už elektrický nebo průtokem chladící kapaliny... nejčastěji k ucpání dochází, když máš v nádrži letní naftu a najednou se prudce ochladí-- pak májí naftové motory problémy se startem a vůbec s provozem--nejlépe je tomu předcházet tím, že do nádrže už od podzimu leješ přípravek určený pro naftové motory proti ,,zamrzání\'\' nafty [upravil dne 7/11/10 17:45 ozzy56]
  25. ozzy56

    aditiva do nafty

    jj, spotřeba se v zimě prostě zvedne,ať s VIPem,nebo bez... [upravil dne 7/11/10 09:03 ozzy56]
×
×
  • Vytvořit...