Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak zatím piju rum Bohemia, ten miluju , ale když je bída i tuzemáček chutná omyl--rum Republika
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak já dnes zahájil sezonu na chajdě, je tu sice zima jak cyp, ale už jsem zatopil, aj teho ruma sem se dal , ty internety funguju, tak co, nee ??
  3. ozzy56

    Zvuk při couvání

    napadlo mě--zkus couvat do garáže , ne, nedělám si srandu, možná to bouchat nebude
  4. ozzy56

    Výměna zadních kotoučů

    no právě--a vo to de
  5. ozzy56

    Výměna zadních kotoučů

    no když jezdíš sám, zadek se nepřipojuje k brzdění, to chápu, ale proč jen jedna deska ? to mi nejde do kebule...
  6. jasně--štěstí je krásná věc , ale prachy, prachy si za něj nekoupíš
  7. ozzy56

    Výměna zadních kotoučů

    tak se pochlub -- kde je to jinde ?
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Sawoy neotočil, psal jsem, že by mě mohla píchat furt, jestli má i ona stejnou touhu to neříkala
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    četl jsem článek, kde Ozzy Osbourne ve svých cca 73 letech píše, že souloží 3x denně a to má Parkinsna , takže chlap může furt
  10. ozzy56

    Koupě 3008 po FL

    přesně tak, do té doby než si budeš muset koupit elektroauto ti to vydrží
    • 9
  11. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak dobře--jen kdybych měl chuť, třeba loni jsem chuť neměl vůbec
  12. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já byl dnes na včeličku do ramena, navedli mě ke krásné sestřičce, ta by mě mohla píchat furt
  13. ještě že máme platy švýcarské a náklady české , už jsme ten Západ dohnali, nebo nee ??
  14. zkušenosti nemám žádné--v děšti zapnu stěrače a uberu plyn
  15. příště tu napiš zas--je to tu rychlejší než hledat doma... , tvl. NEW GENERATION
    • 6
  16. ozzy56

    Jednou auto táhne podruhé ne.

    když doliješ servo, tak to nedělá, pak olej vyteče přes víčko a tys myslel, že je to čepama ?? tvl, to jsou myšlenkové pochody
  17. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já taky dnes v ZOO Ostrava, blázinec lidí a aut, ale nakonec dobrý, počasí super, děcka nadšené
  18. v ostravě tomu říkáme z hov.a bič neuděláš
  19. je pravda, že bezp. šrouby jsou dnes jen na zlost, zvlášť když je dotahuje-povoluje někdo jiný než majitel, který to udělá s citem, ostatní to dobuší pelouškem a pak je zle
  20. jestli jdou šrouby vyšroubovat s tím opotřebeným ořechem, tak to udělej, abys pak nemusel ty šrouby navařovat, odvrtávat atd., potom kup jiné šrouby podle výše uvedené rady, ty šrouby origo Peugeot stojí za houno, nové šrouby pak nedotahuj na byka, bo je serveš taky
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @HanysR takovou mi vystřihla vnučka z časopisu
  22. určitě má smysl sundat plastové podběhy, tím se zpravidla dostaneš na zátku, přes kterou se dá vystříkat práh, potom vyčistit podběh, vysušit, třeba něčím ještě napatlat a nahodit plast zpět, ale třeba plast. lemy blatníků se nesundávají
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Medvěd byl jsem fyzicky na druhé straně přepážky, ale vyloženě jsem 5000 bankovky nepožadoval, to je pravda @Péťa byla to hotovost jako dar asi budu muset přepadnout banku, abych mohl mít v ruce naši nejvyšší bankovku
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    aha, já myslel tuto láhev https://www.alkohol-shop.cz/johnnie-walker-red-label-3l-40-kolebka/
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Medvěd tipuju 30 tisíc Kč, (ta láhev je 3 litrová)
×
×
  • Vytvořit...