Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. servisy mají spec. lis (origo nářadí peugeot) s kterým vylisuješ a nalisuješ tu 7 na autě, ale normálně se těhlice vytahuje ven, zkontroluj všechny otočně uložené body na vůli
  2. ozzy56

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    když zaparkuješ dále od vchodu, nikomu nebudeš překážet ani s autobusem (nemyslím kolem Vánoc), jenže vždycky se najde někdo , kdo jde kolem a má potřebu fotit aspoň v naší vesnici jménem ostrava tomu tak je--nikdy není parkoviště plné, tak vo co vlastně de ?
  3. zkus zahýbat pravou polosou v místě uložení ložiska, jestli tam není vůle (ložisko je v domku)
    • 7
  4. ozzy56

    Nová Dacia

    ano, proto píšu, že počet válců pro mě není až tak důležitý , ale ta destrukce řemene--tohle se nemělo stát, prostě špatná, dokonale nevyzkoušená konstrukce, ať už je problém v řemenu nebo oleji nebo kdekoliv, tohle zákazníka nemusí zajímat asi to už půjde odeslat , hapruje mi to
  5. co svět světem stojí, několik bohatých lidí řídí světa běh--nikdy to nebude jinak, i když třeba Lenin a jeho parta si myslela opak..., je to kruté a nespravedlivé, ale prý 97% majetku na světě patří 5% lidí, na ty 3% majetku zbývá na 95% populace , takže můžeme s tím nesouhlasit, ale... (Cimrman)
  6. ozzy56

    Strasti s Blankou

    tam už blanka nehrozí
  7. ozzy56

    Nová Dacia

    já proti tříválcům nic nemám, ta moje P 2008 s ním jela dobře (110 koní), měla výbornou spotřebu, ale ty problémy kolem rozpadajících se rozvodových řemenů neměly vůbec nastat
  8. ano, mohl by se použít u menších dílů, ale u ramen náprav atd., to zpravidla nejde, protože takové velké svěráky v servisech nejsou, (mají pro tyto práce hydraulický lis)
  9. ozzy56

    108 mrtvý model ???

    ještě by to chtělo započítat inflaci za roky 2011-2020 , takže navýšení bude odhadem 10 % , snad...
    • 31
  10. možná je to srajda, ale bude mít odbyt pořád--milionářů přibývá a chtějí se samozřejmě odlišit od lůzy , takže zaplatí v ceně vozu i nějakou tu pokutu za emise...
  11. silentbloky se lisují--vylisují, kladivem fakt nee, rameno vytáhneš a podepřeš trubkou takového průměru, aby silent prošel, jde to na lisu výborně staré do starého jsem neměnil, tak nevím jestli to pak vrže
  12. ano, má solární panel, ale když bude měsíc ve skříni, tak nefunguje , když budeš denně svařovat, vydrží opravdu dlouho, což ale doma asi nehrozí..., obyčejnou kuklu vezmeš, utřeš sklo a jedeš
  13. největší výhoda té kukly je, že máš volné obě ruce a vidíš (do zapálení oblouku) , dneska jsou stmívačky za dobrou cenu, ale zase--pokud vaříš sem tam, je zbytečná , (musíš myslet na baterii uvnitř kukly, filtry před sklo atd., atd.)
  14. ložisko na pravé poloose ?
    • 7
  15. tak chlapyyy mějte rozum--todle je na takové to laické lepení výfuků a nějakých plechů, trafem ani invertorem tohle nesvaříte ale jestli máte tiskárnu na peníze, tak kupte invertor ESAB MIG/MAG za 50 a k tomu flašku s Corgonem--na karosařinu nic lepšího není , a uděláte s tím kolem baráku všecko
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no vyšel jsem z kasáren po rozkaze, ten byl ve 3 odpoledne a v Ostravě byl v půl páté ráno druhý den , to za předpokladu, že mě nesebrala lítačka v Praze na hlavním nádraží, jooo a z Prahy do Ostravy jsem 6 hodin stál, bo Košičan R606 byl narvaný a voják sedět nemusí , že...
  17. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jooo Březnice , přestupoval jsem tam na Prahu (z Rožmitálu) jako voják dnes výlet s drakem do hrozných prdelkovic -- rozhledna nad Slezskýma Pavlovicema , najeto 100 km, ale už to není jako v létě , podzim se blíží...
  18. ozzy56

    108 mrtvý model ???

    taky mě to zarazilo, ale možná mu tolik přidali já četl včera, že je na tom špatně Škoda, padá jí jeden trh za druhým a oni zvyšují ceny aut, navíc desetitisíce škodovek stojí nedokončených kde to jenom jde...
    • 31
  19. jako bývalý svářeč s úřední zkouškou na CO 2 doporučuju taky videa na YouTube--hodně pomůžou při rozhodování co koupit..., hlavně jak píše Vena, podle toho jak často a k čemu budete svářečku používat
  20. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    jesenicko všichni 34.20 Kč za BA 95 , v bedně říkali, že konkurence má zásadní vliv na cenu výrobku--to je asi chujovina, když všechny čerpačky mají jednotnou cenu, že ??
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes v Krnově Festival kávy , ten Bentley je uvnitř překvapivě malý
  22. ozzy56

    Nová Dacia

    já to auto tipuju na No. 1 v roce 2022 (s nadsázkou)
  23. ozzy56

    Ferryho 306 cabrio

    i cesta může být cíl
  24. ozzy56

    Dneska vařim já

    nechci vypadat jako frajer, ale s traktorem je to super , za hodinu posekané i traktor očištěný a uklizený, spotřeba dva litry benzínu..., když si vzpomenu jak jsem byl kdysi zmordovaný se sekačkou , pokud někdo uvažuje s koupí traktoru, můžu jedině doporučit, já uvažoval a rozhodoval zbytečně dlouho
  25. ozzy56

    108 mrtvý model ???

    no právě--za dvě pade už nekoupíš, potřebuješ 500, což je za cca 10 let dobrá inflace podle akčního ceníku stojí P208 jednou tolik, co stála P207 v roce 2011 (zhruba)
    • 31
×
×
  • Vytvořit...