tak dnes jsem zkusil elektriku i já, náhodou jsem zjistil, že je v Avionu kosočtverec, jel jsem s Cliem a se Zoe-- Clio je hybrid, nepoznal jsem, kdy to jede na benzín a kdy na ele, ale zrychlení bezva , lépe jsem se cítil v Zoe (jen elektro) už proto, že je vyšší, ale musím říct, že se s tím jede perfekt , na křižovatce úžasné zrychlení, při předjíždění atd. bezva pocit..., jediné mínus je cena, ale bylo mi řečeno, že 60% ceny tvoří baterie...,kdyby stalo nové 500, tak to vyměním