Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. mám v rodině verze 75kw a jede to slušně, ale samo že silnější motor jede lépe ,sem objevil u hodnocení auta novinářskou obcí mám nejradši věty typu ,,nedá se s tím jet sportovně--razantně'' tohle u rodinného auta může napsat jenom debil
  2. ten kluk co se mnou jel se mi snažil předávat rozumy ohledně ,,nejlepšího elektroauta'' Renault , ale hned jsem ho zarazil, že to nemá cenu, že za 850 tisíc ho kupovat určitě nebudu--pak už bylo v kabině super ovzduší , opravdu jsme si fajn povykládali o autech, jezdil jsem hodinu pořád s ním (ale s dvěma auty)
  3. tak dnes jsem zkusil elektriku i já, náhodou jsem zjistil, že je v Avionu kosočtverec, jel jsem s Cliem a se Zoe-- Clio je hybrid, nepoznal jsem, kdy to jede na benzín a kdy na ele, ale zrychlení bezva , lépe jsem se cítil v Zoe (jen elektro) už proto, že je vyšší, ale musím říct, že se s tím jede perfekt , na křižovatce úžasné zrychlení, při předjíždění atd. bezva pocit..., jediné mínus je cena, ale bylo mi řečeno, že 60% ceny tvoří baterie...,kdyby stalo nové 500, tak to vyměním
  4. já bych se už nedivil, kdyby to kolečko dal nějaký inženýr do klikové skříně
    • 9
  5. jeď s tím a po cca 50 kilometrech kontrola množství oleje--dolití--pokračovat dále, když budeš mít málo oleje, koupíš na pumpě další..., otáčky motoru mají u serva minimální vliv--tlak je plusminus stejný) jinak je divné, že olej není pod autem, buď jde do oleje v motoru, nebo do vody, nebo do manžet převodky řízení, že by sám od sebe zmizel se rovná zázraku--zkontroluj to (nevím už, jak je u roku 1994 vyřešen pohon čerpadla serva)
  6. u mojeho ten ovladač svítí
    • 9
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jak píšeš--byla to bořka, vyměnil se celý předek od čelního skla a pak to žralo přední gumy, seřídit to už nešlo, tak se převrtaly díry v hrnci a bylo to super , auto šlo do rodiny tak jsem ho sledoval..., prostě jsem se s vrtačkou trefil přesně
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jojo, záklon rejdového čepu se na McPherson seřídit nedá, ale odklon ano--stačí k tomu vrtačka... kdysi na Fiatu 128 mi to pomohlo
  9. ozzy56

    Peugot 307 16 80kw palivový filtr

    to sítko v dopravním čerpadle (je v nádrži) se normálně nečistí, nedělá se s tím nic , palivový filtr tvoje auto nemá, takže se ani nedá vyměnit , filtr co ti dali v Autokelly jim můžeš vrátit...
    • 6
  10. @Charlie 1 počkal bych , teď není na nákup nového auta vhodná doba, já vím, že jsem neobjevil Ameriku, ale bude víc času všechno probrat, promyslet--nové auto se nekupuje každý den a máš pravdu, nekupuj co se ti nelíbí
  11. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    @Rikic339 tyhle případy vidím imrvére--byly doby, kdy jsem se s nima hádal, ale je to marné..., myslím, že i takoví cyklisté narazí jednou na rapla, co vyleze z auta, rozbije jim hubu a kolo hodí za plot, jinak on se v tom videu za tebou hnal, protože asi nejsi postavou Rambo , jinak by sklapnul, to si piš
  12. napsal jsem Tuscon na Hyundaiforum a zdupali mě jak malého Jardu , musel jsem se podívat, jak se to vlastně píše
  13. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    @Medvěd každá nehoda se vyšetřuje, pokud máš kameru, bude tam zaznamenán její přesný průběh --cyklista, koloběřkář atd. má taky svoje povinnosti, tam bych se nebál
  14. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    já si taky myslím, že normální člověk nemá s cyklistama problém, i když čas od času se idiot za řídítkama najde, ale kde nee ? samozřejmě--čím větší auto řídíš, tím větší problém, bohužel
  15. ozzy56

    P 305 II --- Zuri

    a co je v té sadě ? celý komplet vnitřek, jako ložiska, ojnička, nebo jen membrána a ventilky ?
    • 6
  16. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    já si stále myslím, že účelem předpisu je bezpečnost cyklistů , zažil jsem s nima všelijaké situace jako řidič i jako cyklista a chuji jsou všude , ale pokud příští rok předjedeš cyklistu a ten bude zraněný, pravděpodobně policie uplatní tento paragraf proti tobě
  17. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    jsem přesvědčen, že je jen otázkou času, kdy EU kamery nařídí (už píšou něco o ,,černých skříňkách'' jako v letadle)
  18. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    možná jsem to tady už napsal--podle mě nejde o to dodržet 1.5 metru, nikdo to asi ani měřit nebude, spíše jde o to, aby po předjetí cyklisty byl cyklista stále na kole a nee ve škarpě, ju ??
  19. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    možná budou kamery v autech za dva roky povinné
  20. ozzy56

    Registrační značky na přání

    tam bude určitě varna...
  21. ozzy56

    Jak byste dopadli Vy?

    já spíš používám selský rozum a pud sebezáchovy, pár značek znám, barvoslepý nejsem, jezdím střízlivý--to stačí, nee ??
  22. ahoj, sama to píšeš--auto nepotřebuju, tak ho prodej tak jak je , dostaneš sice méně, ale zotavíš si nervy..., sice nepíšeš, CO tomu přesně je, ale asi by byl výhodnější jiný motor z bouraného auta
  23. ozzy56

    Dodací lhůta Rifter

    já jenom nechápu, že kapitalismus není schopen uspokojit poptávku , doufám, že se tohohle nedočkáme s WC papírem...
  24. ozzy56

    Převodovka Eat 8

    zkušenost--po 80 km jízdy připojím nabíječku Bosch k baterii a nabíjí to cca 6 hodin do plna f.u.c.k.
  25. ozzy56

    P 305 II --- Zuri

    ta vývěva byla velká slabost , už tenkrát se špatně sháněla, tak nevím jak se dnes udržuje v chodu, když i origo nová (v té době za 12 tisíc Kč ) nevydržela dlouho..., já měl v té době kamaráda soustružníka, co mi tu vývěvu co cca 30 tisíc KM zgenerálkoval s pomocí ložiska z vodní pumpy na Favorita
    • 6
×
×
  • Vytvořit...