řekl bych, že je to vlastně jednoduché--když se nemusím ohlížet na stav v peněžence, koupím značkovou gumu, která je v mém požadovaném rozměru a podle testů jedna z nejlepších, ale protože se většina po peněžence koukat musí, dal bych jako kritérium kolik toho v zimě najedu a hlavně jaký jsem řidič , takže penzistovi s nájezdem 2000 za zimu bude stačit i něco pod středovou cenovou hranicí, naopak mladému závodníkovi, co celou zimu někam spěchá, tak gumy nad středovou hranicí a spíše tu gumu na špici..., samozřejmě s ohledem, jak často jsem na horách, bo ve městech obvykle stačí i letní guma, protože těch opravdu zasněžených ulic je za celou zimu pomálu , tož tak no