Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Voda ve dveřích

    některá auta mají ve dveřích jen zátku, takže buď často dveře kontrolovat (voda ve dveřích je slyšet), nebo zátku vytáhnout a zahodit, protože voda se do dveří dostane i při dešti a čím dříve se z dveří dostane pryč, tím líp
    • 7
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já nejel vlakem od vojny , ale do té doby jsem jezdil často, bo mamka byla ajznboňák, tak sem to měl zadarmo popelníčky byly hliníkové s logem ČSD
  3. ozzy56

    Registrační značky na přání

    řekl bych, že ,,obyčejná'' SPZ se zajímavou kombinací čísel je dnes atraktivnější a je i levnější, když jsou známí
  4. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    nějaký horor ?
  5. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    nebo ti cyp jede za prdelí a vypadá to, že chce předjet, jenže v protisměru má auta..., pak není v protisměru nikdo, ty uhneš více doprava a ten idiot furt za zadkem a nepředjíždí , a těchto týpků taky přibývá
  6. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @sitler já taky
  7. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    jen doplním, že kontrola ti může přijít od 7 ráno do 20 hodin večer každý den--tohle není nikde uvedeno, ale obvykle kontroly takhle chodívají (ptal jsem se před 5 lety samotného kontrolora v Ostravě), jinak kontrolor neví, kdy máš vycházky, takže může přijít v době vycházky, tohle jsem pak řešil telefonátem své doktorce, která nemocenský lístek vystavila a ona už to zařídila ..., na ten zvonek si dej pozor, když se nedozvoní, máš problém i kdybys doma opravdu byl
  8. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ale joo, ten radar s číslama je přece z dálky vidět, tam to chápu, navíc i tu ceduli obec vidím z nějaké vzdálenosti, tak přece pustím plyn a auto zbrzdí samo--nebo je to v autoškole neučí?? jinak nejezdím nějak pomalu, takový dědek ještě nejsem, ale to uvažování některých řidičů fakt nechápu, zvlášť mi padly do oka (v poslední době) ty mladé holky, co mají sebevědomí na rozdávání... , myslím za volantem
  9. ozzy56

    3008 SUV dodací lhůta

    @MilanF1 to nabíjení si můžeš vymontovat u mě, mám ho na houno
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    těchto pitomců asi přibývá--je jim jedno, že obec začíná za 500 metrů a oni ještě daleko v polích šlápnou na brzdu u cedule , já si taky všiml, že přibývá i holčiček, co mají papíry týden, nebo měsíc, ale v úseku kde je 70 a já jedu skoro 90, tak jedou metr za mnou a pak mě předjedou na plné čáře hned jak je osazená značka zákaz předjíždění , kujva kde ty holčiny tak spěchají ?
  11. ozzy56

    Voda ve dveřích

    koukni na spodní lem dveří--měly by tam být odtokové otvory (mezera mezi plechama), ty zkus pročistit, aby voda co se dostane do dveří mohla vytíkat..., pročisti všechny dveře
    • 7
  12. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já dneska odvolil, samozřejmě jsem to hodil tomu nejlepšímu , ale nebudu psát komu, bo volby su tajne
  13. ozzy56

    1.6 VTI termostat a teplota vody

    řekl bych, že to není dobře odvzdušněné , někdy se na expanzku nasazuje přípravek na kapalinu, který zvýší tlak vody, někdy mechanik neodvzdušní i topení, někdy je dobré přes víčko expanzky pustit malý tlak vzduchu...
    • 23
  14. ozzy56

    Už máte přezuto na zimu

    řekl bych, že je to vlastně jednoduché--když se nemusím ohlížet na stav v peněžence, koupím značkovou gumu, která je v mém požadovaném rozměru a podle testů jedna z nejlepších, ale protože se většina po peněžence koukat musí, dal bych jako kritérium kolik toho v zimě najedu a hlavně jaký jsem řidič , takže penzistovi s nájezdem 2000 za zimu bude stačit i něco pod středovou cenovou hranicí, naopak mladému závodníkovi, co celou zimu někam spěchá, tak gumy nad středovou hranicí a spíše tu gumu na špici..., samozřejmě s ohledem, jak často jsem na horách, bo ve městech obvykle stačí i letní guma, protože těch opravdu zasněžených ulic je za celou zimu pomálu , tož tak no
  15. ozzy56

    Klepání motoru a padání otáček

    ahoj, podle toho jak píšeš autům nerozumíš , takže buď k tomu přiveď mechanika (s diagnostikou), nebo auto do servisu k zjištění závady, pak se rozhodneš co dál (komu opravu svěříš) Edit: nechci strašit, přečetl jsem si tvůj dotaz ještě jednou a ta jízda 2 km od baráku možná nebyl dobrý nápad, když se motor celý klepal a měl divný zvuk , napiš pak, jak to dopadlo
  16. ozzy56

    Spínací skříňka

    kdyby padala nafta, bude to trvat vždycky dlouho, než nastartuješ, (než nasaje--natlačí naftu),ale když to dělá jen někdy, bude to asik to relé, protože motor žhaví i po nastartování a bez žhavení se mu nechce
    • 7
  17. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    Milan+ v taxíku většinou nepustí za volant
  18. ozzy56

    Spínací skříňka

    zkus měřit, jestli jde na žhavky proud, nebo rychlejší bude diagnostika ? co to je trochu to chytne? já bych řek, že když to chcípne tak nežhaví
    • 7
  19. ozzy56

    Jarinova nová 3008

    já bych ho v tvém případě nevyměnil dělám servis aut v rodině a při takovém nájezdu měním olej co dva roky
  20. ahoj, ten spinač tam je z důvodu možného dodělání tempomatu
  21. ozzy56

    Životnost P807 2.0 HDi

    tak ono to nebude jenom autem, ale asi i tím dílem mezi volantem a sedačkou
  22. ozzy56

    Topení

    ahoj, tak dneska asi hotel
  23. ozzy56

    Peugeot 207 sw problém

    nikdo není dokonalý
    • 11
  24. ozzy56

    Peugeot 207 sw problém

    ahoj, podle té fotky nejde odhadnout bohužel nic, ale pokud ti ubývá voda a do oleje nejde, bude to hadice, chladič, prostě nic extra drahého
    • 11
×
×
  • Vytvořit...