toto zajímá i mne, chápu, že asi superhyper centrály za 2000 nebudou to pravé, ale něco kolem 6-7 tisíc bych bral...,myslím občasný provoz, výkon max. 1000 Watt, děkuju
i když servicebox toto čerpadlo označuje jako vstřikovací,(nevím který kretén jim překládal), žádný motor typu common rail vstřikovací čerpadlo nemá...,je to vysokotlaké čerpadlo paliva...
nápln klimy (chladivo R134) nemá vliv na zápach z klimatizace, ani to,jak dlouho tam je--pro odstranění zápachu je tu spousta linků, zkus hledání
[upravil dne 5/2/11 22:00 ozzy56]
osobně bych tu teplotu řešil, nejen že to podchlazené více žere,ale nesvědčí ta nízká teplota ani motoru...,zaprvé bych zkusil změřit teplotu jiným teploměrem(stačí zavařovací), ani v mrazech mi to pod 80 nejde, spíše 85
na základě dotazu VW majitetelům Passatu většina si přála měnit design auta při modernizaci co nejméně
osobně si myslím,že passat a golf jsou etalonem svých tříd
nikdo není dokonalý, ale to se prostě nemůže mechanikovi stát:bojim--před nastartováním to přece ještě jednou kontroluje...,zkouším protočit motor ručně dvě otáčky, pro jistotu:myslim
to je opravdu velká spotřeba, tím že jde modrý kouř z výfuku tak motor olej spaluje, takže to může být přes těsnění ventilových vodítek (jsou tam guferka), nebo je \'\'vyhoněný\'\' motor--to jde zjistit zkouškou kompresních tlaků...