Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 914
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. na ten servaný navař cočkem větší matici...,dostaneš ho lehce ven
  2. tipnu si--nafukovací slečnu?
  3. ozzy56

    Čím sundat znak?

    starému laku neudělá vůbec nic;)
  4. ozzy56

    Jakou elektrocentrálu?

    toto zajímá i mne, chápu, že asi superhyper centrály za 2000 nebudou to pravé, ale něco kolem 6-7 tisíc bych bral...,myslím občasný provoz, výkon max. 1000 Watt, děkuju
  5. ozzy56

    vstrekovacie čerpadlo

    i když servicebox toto čerpadlo označuje jako vstřikovací,(nevím který kretén jim překládal), žádný motor typu common rail vstřikovací čerpadlo nemá...,je to vysokotlaké čerpadlo paliva...
    • 6
  6. ozzy56

    klimatizace

    nápln klimy (chladivo R134) nemá vliv na zápach z klimatizace, ani to,jak dlouho tam je--pro odstranění zápachu je tu spousta linků, zkus hledání [upravil dne 5/2/11 22:00 ozzy56]
  7. ozzy56

    pravý zadní brzdový třmen

    zadní kotoučová brzda je na všech 406kách je stejná, nelze se zmýlit [upravil dne 5/2/11 19:52 ozzy56]
  8. ozzy56

    Brzdy

    obvykle se hned po výměně dostaví zklamání--nebrzdí to vůbec:), chce to nějaký kilometr,než si desky \'\'sednou\'\'
  9. ozzy56

    Provozní teplota motoru 2.0HDi

    MilanF1 ano 85, né po městě,samozřejmě, ale po cca 20km jízdy...,v létě mi teplota kolísá podle toho jak jedu 85-90
  10. ozzy56

    Brzdy

    Brendik kotouč s ložiskem, obj. číslo 4249 34 v pežo
  11. ozzy56

    Provozní teplota motoru 2.0HDi

    osobně bych tu teplotu řešil, nejen že to podchlazené více žere,ale nesvědčí ta nízká teplota ani motoru...,zaprvé bych zkusil změřit teplotu jiným teploměrem(stačí zavařovací), ani v mrazech mi to pod 80 nejde, spíše 85
  12. ozzy56

    306 startování

    s autem jsou vždy dvě radosti--první je při koupi, druhá při prodeji
  13. ozzy56

    problem smou kraskou 106kou

    benzín z nádrže stáhni a natankuj jinde,(kvalitní benzín)-- to co stáhneš pak postupně dolívej
  14. na základě dotazu VW majitetelům Passatu většina si přála měnit design auta při modernizaci co nejméně osobně si myslím,že passat a golf jsou etalonem svých tříd
    • 8
  15. ozzy56

    Provozní teplota motoru 2.0HDi

    a hne se někdy vůbec?
  16. u kolegy jsem to vyřešil tím, že jsem sundal konektor z čidla a hotovo, ta čidla jsou celkem drahá a normální řidič to nepotřebuje
  17. ozzy56

    výmena rozvodov na 2.0 HDi

    nikdo není dokonalý, ale to se prostě nemůže mechanikovi stát:bojim--před nastartováním to přece ještě jednou kontroluje...,zkouším protočit motor ručně dvě otáčky, pro jistotu:myslim
  18. ozzy56

    olej 406 HDi

    takže nepomáhá ani spec. link na oleje , co kdybychom na ty dotazy všichni napsali, co tam lejeme--vždycky všichni odepíšem
  19. tak to zkus jak myslíš a pak napiš jak jsi dopad
  20. ozzy56

    motor "žere" olej

    to je opravdu velká spotřeba, tím že jde modrý kouř z výfuku tak motor olej spaluje, takže to může být přes těsnění ventilových vodítek (jsou tam guferka), nebo je \'\'vyhoněný\'\' motor--to jde zjistit zkouškou kompresních tlaků...
  21. ozzy56

    motor "žere" olej

    co to je chutná olej? kolik deci (litrů) na 1000 km?
  22. kedr do dveří bude pasovat i z jiných aut
    • 8
  23. :)a jo chlapyy,je to správně šaltpáka, šaltrpáka (z německého-schalter- řadič, přeřaďovač...)
  24. ozzy56

    Oddělené od Hledám práci

    dadavid nebudu reagovat, nemá to smysl,vzdávám se
  25. ozzy56

    Oddělené od Hledám práci

    chlape, ty jsi ztracen:), tolik naivity v jednom člověku...,tys musel spadnout na Zemi z jiné planety, nezlob se,musel jsem:(
×
×
  • Vytvořit...