Nemůžu si pomoct, ale závadu nevidim v čerpadle , ale v tom origo filtru lépe řečeno v tý jeho pumpičce, který rádi tahaj vzduch a proto ti po zastavení padá nafta. Filtr na golfa si sice koupil, ale špatnej, už minule jsem ti psal, že musí mít pouze dva vývody, tenhle je taky sice vw, ale do ně patří ještě takový čidlo. Takže až ho budeš kupovat novej tak zvrchu musí z toho filtru jít pouze dvě ohnutý trubky a asi 6M šroubek na ovzdušnění. :papa