Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Freedy

    Plánek elektriky

    Dej e-mail a plánek ti pošlu.
  2. Zdravim chci se zeptat už jste někdo měnil axiální táhlo řízení? já to kdysi dělal na citroenu, kterej má stejný řízení a musel jsem vyndat celý řízení ven abych to táhlo povolil, kvůli přístupu a tomu , že nevim jak ten kloub zachytit a povolit, protože nemá žádný plošky pro klíč a nechce se mi to vyndavat celý ven. Měl by na to existovat nějakej přípravek na uchycení a povolení, nevíte někdo jak to vypadá? Díky F.
  3. Freedy

    Plánek elektriky

    Beru vše:D protože pokaždý narazim na nějakej problém a pak zkoumám a hledám co by to mohlo bejt a kam to vede. Tak že budu vděčnej za každej novej kus. Dík.
  4. Zdravim marně shánim plánky elektriky na P 605 2,5 Td novej model, můžete mi někdo prosím poradit kde se daj najít nebo máte je někdo doma? Díky F.
  5. Freedy

    Ciselny imobilizer

    Jo tak to bude asi ono, hned zejtra to zkusim díky.:papa
    • 12
  6. Freedy

    Ciselny imobilizer

    Mělo by to jít i u 605 měl jsem, kdysi doma takovej návod a v tom to bylo popsaný, ale nevim kde je, jak jsem zjišťoval jsou prej úplně stejný, stačí jen vědět postup.
    • 12
  7. Freedy

    Ciselny imobilizer

    Mam radiovou dálku, tak by to mělo snad jít? ale jak?
    • 12
  8. Freedy

    Ciselny imobilizer

    Zdravim a jestli se můžu taky přidat s dotazem, jak je to s nakodovanim, aby se odkodoval imobilizer při odemčení auta dálkovim ovládánim? mělo by to prej jít, víte o tom něco ?, mám tenhle druh u 605 a nějak se mi to nedaří. Díky.
    • 12
  9. No já jsem loni kupoval krásný 205/65 15 Barum a maj taky Made in France. Takže dneska už nějaký made in je úplně jedno stejně nevíš čí to je výrobek, hlavně že to slouží jak má.
    • 25
  10. Freedy

    Trabant

    Ta fabrika je v městě Zwickau http://www.horch-museum.de/ :papa
    • 11
  11. Freedy

    Trabant

    Traban bylo zlatý auto a taky jsem jich pár měl. Dokonce jsem byl přímo ve fabrice kde je dělali, maj tam krásný muzeum, můžu jen doporučit, protože co všechno s tim zkoušeli a jaký měli motory to stojí za ten výlet. :papa:papa
    • 11
  12. Freedy

    Trabant

    Tohle se ti jen tak nepovede, jak řiká Marcel naříznutý.
    • 11
  13. Freedy

    Sháním servonádržku

    Zkus 603 832 943 Ústí nad Labem, měli rozebranou 605 a i jiný auta.:papa
  14. Freedy

    Čerpadlo???help

    Ten filtr by měl vypadat asi takhle http://www.atsservis.eu/?run=1&item=2288
    • 12
  15. Freedy

    Čerpadlo???help

    Nemůžu si pomoct, ale závadu nevidim v čerpadle , ale v tom origo filtru lépe řečeno v tý jeho pumpičce, který rádi tahaj vzduch a proto ti po zastavení padá nafta. Filtr na golfa si sice koupil, ale špatnej, už minule jsem ti psal, že musí mít pouze dva vývody, tenhle je taky sice vw, ale do ně patří ještě takový čidlo. Takže až ho budeš kupovat novej tak zvrchu musí z toho filtru jít pouze dvě ohnutý trubky a asi 6M šroubek na ovzdušnění. :papa
    • 12
  16. Freedy

    radio

    Co to máš za rádio? zkus sem hodit fotku štítku rádia s výrobnim číslem
  17. Freedy

    405 diesel

    Vypadá to , že ti to nasává vzduch a u 405 jsou dvě místa buď ohřev nafty nebo membrána v ruční pumpě nafty. pokud je to membrána tak vyřaď celej naftovej filtr a kup filtr do II. vw golfa ,kterej má pouze dva vývody na hadice a nahraď tim stávající , pokud je to starší model tak vyřaď vyhřejvání nafty co je vzadu na motoru, tim že propoj obě hadice co jdou do bloku motoru, je to na pravý straně před spolujezdcem.
    • 19
  18. Zdravim chtěl bych se optat, nenarazil jste někdo na netu na katalog dílů na citroeny, mám na mysli něco podobnýho jako je spare parts na peugeoty. Nebo jestli ho někdo nemá doma a byl by ochotnej ho vypálit, určitě se dohodnem. Díky F.
  19. Ahoj neměl bys tam regulátor tlaku servo řízení? je to schovaný v levym předním podběhu jakoby pod světlem, před jednotkou abs a jdou do toho tři trubky od serva a jeden konektor kabelů. Je to dobře vidět zespoda po sundání krytu jako bys měnil mlhovku. Díky.
  20. Freedy

    koupit 2,5td?

    Docela mě zajímá za kolik to kupuješ? jinak mám tohle letadlo doma, ale r.v.98 a nestěžuju si. Průměrná spotřeba se pohybuje 7.2. Nějaká chyba se vždycky na každym autě najdě, nejvíc bych řek , že trpí elektronika.:papa
  21. Freedy

    Teplota

    Mám taky GRD a provozní teplota asi tak 85 ať je léto nebo zima, v koloně max na 90 a to už běží větráky. Když se ti teplota dostane nad 90 tak bych zkontrolovat zda běží větráky na chladiči, můžeš mít pryč čidlo a nespíná.:papa
  22. Freedy

    Přední pružiny

    Díky OK 406 ale bohužel maj pouze pružiny pro sníženej podvozek, tak musim hledat dál.:(
    • 17
  23. Freedy

    Přední pružiny

    Tak po chvíli jezdění to stále neni ono pořeboval bych tu přední pružinu zřejmě origo na 2,5. Bohužel nemůžu najít nikoho kdo je prodává nový nebo aspoň starší. Jedinej kdo má pružiny je benex, ale pouze do roku 94. Nevíte někdo kde bych je moh sehnat???? Díky.:papa
    • 17
  24. Freedy

    Peugeot 605 na D-Fensu!

    Mám doma 405 i 605 a zatim opravy tak nastejno, tedy v lehčim modu, žádná hlava ani turbo, tak uvidíme dál snad to vydrží.:D:D:super:super
    • 28
  25. Pokud je to max 14.4.V tak je to normální , něco podobnýho jsem taky měl , že se objevovali jakoby krystalky soli okolo baterky , ale zřejmě je to jak je baterie odvětraná a jak z ní může plyn odcházet a kde se částice usazují, dal jsem tam jinou a už nic se neobjevivalo, viděl jsem to už u více aut.
    • 9
×
×
  • Vytvořit...