MPavel: omlouvám se, že do toho vstupuju, ale prostě mi to nedá... folksvágen prostě růlez! Když jsem poprvý otevřel haubnu Fóbii 1.2 HTP mojí přítelkyně, vykouklo na mně cosi ne nepodobné tomu tvému motoru z golfa. Po zjištění, že je celé sání vč. filtru integrované do deklu na motoru to se mnou málem švihlo. Nejvíc na mně zapůsobil ten mrňavej sací trychtýřek v levém předním rohu, co saje vzduch přímo zpod kapoty, hned kus od svodů (aby se neřeklo a náporovému sání bylo učiněno za dost, je v masce \"průduch\", kterým to za jízdy k tomu otvůrku možná i fouká). Schválně se podívám po klapce na přisávání teplého vzduchu (ikdyž si myslím, že vzhledem k umístění \"hlavního\" sacího otvoru to moc rozdílu neudělá), tu jsem tam nehledal, páč jsem myslel, že něco takového se v době vícebodového vstřikování už nepoužívá. Dokonce i Peugeot 206 1.1 má sání zpod levýho blatníku, o 1.6 16V nemluvě. Tvá fotka a moje zkušenost s naší Fíbí mně utvrzuje v názoru, že nám německý a především českoněmecký výrobce nejlepších aut na světě (ftédéíčku, fmetle, fkombajnu a nedej bože ftuningu) neustále dokazuje kvality abstraktního technického myšlení svých inženýrů. Jen tak dál, hoši.