Jelikož mi zadeček na p306 break (najeto 190tKm) upadal už celkem dost, rozhodl jsem se, že pojedu k AutoChodura na přesazení torzky a kontrolu auta.
V servisu:
Torzku nechtěli přesadit dokud nebude repas zadní nápravy (je to prý nesmysl). Rozhodl jsem se tedy pro repas, výměnu spojky (při položení nohy na spojku se ozývalo kvileni), výměnu brzdovky a diagnostiku.
Ceny:
Cena repasu zadní nápravy 7000kč + 600kč jedno rameno (zapůjčení auta zdarma po dobu repasu:super).
Výměna spojky 5200kč spojka 3000kč práce.
Brzdovka 300kč + 350kč práce.
Diagnostika 350kč.
Cena celkem: 15216kč po využití 10% klubové slevy.
Výměnu a repas zvládli do druhého dne.
Problém č.1:
Auto jsem převzal a spokojeně odjel. Cca 100m od baráku jsem se chtěl otočit a při zařazení zpátečky začla šaltpáka litat zcela volně. Hovor panu Chodurovi - do 45min přijel mechanik, který se moc omlouval za problém a závadu odstranil (bylo vypadlé jedno táhlo v motorové části).
Problém č.2:
Druhý den. 9.30 volám do AutoChodura pro, že přijedu pro opravení klepajícího výfuku a tuhého řazení 1 a 2. Po ujetí 1Km se začlo auto klepat jak ratlík, zastavil jsem kontroloval kola a nic. Jel jsem dál, ale klepáni nabíralo na intenzitě - odstavení na pumpě. Hovor panu Chodurovi - ať s autem pomalu dojedu, což jsem odmítl a chtěl ať si pro auto přijede a odveze si ho sám. Do 45min přijel opět známý mechanik - teče olej z gufera - odtah. Zapůjčení nahradního vozidla.
Opět v servisu:
Vypadla polosa a vytekl olej. Pan Chodura se moc omlouval za další problém a hned se dal do opravy + oprava klepajícího výfuku + tuhě řezení 1 a 2.
Za cca hodinku měla být oprava hotová, tak mě poslali na oběd na účet AutoChodura:).
Auto opravené a snad už bude vcajku:super.
To, že jsem zamr**l čas a měl být uplně jinde je už jen detail:D.
Chováni a přístup k situaci AutoChodura resp.pana Chodury bylo super. Byť jsem si užil svoje klidně tam s autem pojedu i příště.
PS: omlouvám se za tu slohovku, ale třeba to k něčemu bude:o