Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Moc to tam neznám, ale kolik je zatím aut? Vlezem se?
  2. ozzy56: Auto dělali dva mechanici. Jeden repas nápravy a druhý spojku (ten k nepojízdnému autu přijížděl, dnes jsem ho v servisu už neviděl). Reklamoval jsi špinavé auto? Jelikož Vím jak to vypadá v jiných servisech (osobně MSauto:blicismajlik), takže ochota pana Chodury vše rychle řešit mě uklidnila a nemusel jsem se nasírat u prudit;). Dnes mi vyskočila diagnostika (občas blbne 2.lambda). S autem jsem přijel pan Chodura auto napíchnul na diagnostiku Atal (snad to je správně), a zjistil opět tu samou chybu - chybu vymazal. Ukázal mi, které kontakty mám pročistit a kde je uzemnění at mohu zkoušet měřit. Cena? 0Kč. *David*: Myslím, že tam má i brata, tak nevím já se s tím nesetkal:myslim
    • 8
  3. Jelikož mi zadeček na p306 break (najeto 190tKm) upadal už celkem dost, rozhodl jsem se, že pojedu k AutoChodura na přesazení torzky a kontrolu auta. V servisu: Torzku nechtěli přesadit dokud nebude repas zadní nápravy (je to prý nesmysl). Rozhodl jsem se tedy pro repas, výměnu spojky (při položení nohy na spojku se ozývalo kvileni), výměnu brzdovky a diagnostiku. Ceny: Cena repasu zadní nápravy 7000kč + 600kč jedno rameno (zapůjčení auta zdarma po dobu repasu:super). Výměna spojky 5200kč spojka 3000kč práce. Brzdovka 300kč + 350kč práce. Diagnostika 350kč. Cena celkem: 15216kč po využití 10% klubové slevy. Výměnu a repas zvládli do druhého dne. Problém č.1: Auto jsem převzal a spokojeně odjel. Cca 100m od baráku jsem se chtěl otočit a při zařazení zpátečky začla šaltpáka litat zcela volně. Hovor panu Chodurovi - do 45min přijel mechanik, který se moc omlouval za problém a závadu odstranil (bylo vypadlé jedno táhlo v motorové části). Problém č.2: Druhý den. 9.30 volám do AutoChodura pro, že přijedu pro opravení klepajícího výfuku a tuhého řazení 1 a 2. Po ujetí 1Km se začlo auto klepat jak ratlík, zastavil jsem kontroloval kola a nic. Jel jsem dál, ale klepáni nabíralo na intenzitě - odstavení na pumpě. Hovor panu Chodurovi - ať s autem pomalu dojedu, což jsem odmítl a chtěl ať si pro auto přijede a odveze si ho sám. Do 45min přijel opět známý mechanik - teče olej z gufera - odtah. Zapůjčení nahradního vozidla. Opět v servisu: Vypadla polosa a vytekl olej. Pan Chodura se moc omlouval za další problém a hned se dal do opravy + oprava klepajícího výfuku + tuhě řezení 1 a 2. Za cca hodinku měla být oprava hotová, tak mě poslali na oběd na účet AutoChodura:). Auto opravené a snad už bude vcajku:super. To, že jsem zamr**l čas a měl být uplně jinde je už jen detail:D. Chováni a přístup k situaci AutoChodura resp.pana Chodury bylo super. Byť jsem si užil svoje klidně tam s autem pojedu i příště. PS: omlouvám se za tu slohovku, ale třeba to k něčemu bude:o
    • 8
  4. dzavel

    repase náprav - napravy.cz

    Lluciano: Náprava Ti vydržela 3roky? Směrodatnější je počet Km. Dneska si pojedu vyzvednout auto k Chodurovi (Ostrava), tak jsem zvědavý jak bude vypadat.
    • 41
    • 53
  5. dzavel

    Webhosting - doporučte

    To by bylo pěkné, jaká je finta? Stránky se budou teprv tvořit:).
    • 10
  6. dzavel

    Webhosting - doporučte

    Ryhlost ani nevím, ale budou to jen sránky o psovi, nic náročného (cca 10MB).
    • 10
  7. Doporučte prosím pokud možno co nejlevnější webhosting;). Webhosting zdarma a bez reklam i se sprzněnou doménou bych taky bral. Stránky budou mít asi 10MB. Klidně uvítám i místní ochotníky s vlastním servrem (na ceně se dohodnem) . Děkuji
    • 10
  8. Podle termínu. Dřív jak za měsíc nemůžu:fnuk.
  9. dzavel

    účet na ebay.co.uk

    Já jsem na ebay nakupoval prostřednictvím czechebay.cz . Za zporstředkování nákupu (max. 3druhy zboží) si učtujou 50kč .
  10. dzavel

    Chování se k motoru

    Tak asi budu za blázna,ale já řadím od 2250 do 2500. Motor se nedusí a spotřeba je kolem 7-8l (město). Motor - 1.6 72kW
  11. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    Možná někde najdu i učet, ale typ zrcátka jde vidět na první fotce.
    • 9
  12. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    Zrcátka jsou rovné ikdyž jsou konvexní. Zaoblené zrcátko jsem na 306 neviděl.
    • 9
  13. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    plastovy drzak
    • 9
  14. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    Je to tohle zractko. [upravil dne 20/4/10 dzavel]
    • 9
  15. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    Na origu je zrcátko rozděleno tečkama. Na tomto to rozděleni není odděleno tečkama - jakoby z ničeho nic je tam přechod na ten mrtvy bod:). Odkud si?
    • 9
  16. dzavel

    leve sklo do zrcatka

    Mam sklo kupované v AK. Oproti originálu je \"mrtvý bod\" menší. Za 250 + pošta je tvoje;).
    • 9
  17. dzavel

    Mobil, GPS a internet v jednom

    Právě kvuli cestování v příprodě jsem si solární nabíječku objednal (ebay), jelikož xperia na baterku není taky moc super.
  18. Mám na nich 205 a nějaký velký rozdíl oproti 14\" zimákum necítím. Tak si řekni, že auto bude víc sedět v zatáčkách a máš klid:D.
    • 9
  19. 16\"
    • 9
  20. Mám ouragany 16\". V techničáku mám 14\" a 15\". Pokud chceš ouragany v menším rozměru a vhodné na 306 bez podložek, tak je to hledání na hoodně dlouho.
    • 9
  21. dzavel

    Vaše zkušenosti s ND STARLINE

    Koupil jsem startér starline (na p306 rv2001 1,6 benzín) asi za 1500kč . Při výměně mi servisák doporučil ať si dobře schovám záručák:D. Zatím najeto cca 3tKm a dvakrát se startér zakuckal (zvuk jako kulomet). Slova servisáka: Je to zboží pro bazaristy, kteří potřebují mít auto pojízdné za co nejmenší náklady. Další díl starline bych si asi nekoupil, ale závisí na aktuálních financích:papa.
  22. TEC2000 čistič palivové soustavy BENZÍN - AC J005 je za 298kč. Ostatní budou asi za stejnou cenu.
  23. Omyl pánové, dozvěděl jsem se že si málo vážím peněz a vyhazuji tři kila jen tak:super.
  24. Dnes jsem byl v Peugeotu Tichý (ulice Rudná) na jarní prohlídku. Chování a přístup k zákazníkovi super, ale prohlídka samotná mě trošku zklamala. U auta jsem nemohl být. Po prohlídce mi bylo řečeno snad o jedíné mírné zavadě (zadni silent bloky). Čekal jsem, že auto zkouknout více. Na dotaz jak vypadá zadní náprava mi nebyli schponi odpovědět (asi na ni nekoukali), při předání říkali, že vypadá ještě dobře. V protokolu je uvedeno, že kontrolovali stav vzduchového filtru - nevím jak to dokázali bez rozebraní krytu na filtr. Další jarní prohlídky už pudou mimo mě. Slevy na díly lze uplatnit pouze pokud si onen díl necháte u nich vyměnit.
×
×
  • Vytvořit...