Jump to content

TooM-as

Uživatel
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

About TooM-as

 • ID člena
  72611
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 01/26/1988

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  1991

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Útušice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten zadní sroub blíž k celému boxu topení.? To jsi dělal saxana stylem?
 2. tak výměník jsem měnil v úterý na starém modelu 1.1 bez klimatizace , zabere to max 2 hodiny , a teď pozor, výměník (demontovatelné vývody)z kelly který stál dvojnásobek obyčejného putoval po púlhodině nadávek do koše , trubky .moc dobře nesedí , a když je tam člověk dostane není možné utáhnout jeden šroub který drží plechovou klemu (foto dám k večeru) . takže jsem koupil obyčejný s pevnýma vývodama a smířil se s tím že palubovka půjde ven. ješte večer jsem zkouknul video na youtube s výměnou abych byl trochu připravený a pak mi to došlo - palubovku ani box topení není nutné z auta vyndavat . možná je to tady obecně známo a jen já to nanšel , možná to ví jen někteří a neříkají , a já to zatím taky neřeknu. ale jde to bez jakéhokoliv násilí , nic se při tom nezničí , a stačí k tomu základní nářadí . nevím jak to půjde na novém modelu , nebo modelu s klimatizací ale mě to šlo . a jak kdysi někdo řekl "když jsi největší blbec na zeměkouli" max 2 hodiny.
 3. TooM-as

  106 maxi

  Tak odpovím zatím sám, z 3 spz které jsem pro 106 maxi našel na ewrcu.cz, je jeden vůz pouze Replika, a další 2 spz jsou jeden totožný vůz Který změnil majitele a už pár let je Prodany v zahraničí.
 4. oni ty motory jsou celkem pěkná skládačka , takže z jednoho vezmeš to , z dalšího tamto a možná to bude fungovat . a když ne máš právě hromadu šrotu na kterém jsi ale předtím nechal XX dní práce a času . proto prostě za ty věci nechci dávat velké částky . prostě když se to někomu bude doma válet bez užitku tak ses s ním domluvím na ceně která bude dobrá pro obě strany .
 5. Dobrá dobrá. Všichni si myslí že na tom chci vydělat. Plánuju stavbu na závody a nějaký vývoj, nějakou hlavu občas rozříznu, nějakou kliku osoustružím, a něco se občas nepovede. A kdo si myslí že to chci rozebrat do šrotu a že na tom super vydělám uvědomte si že si pro ty věci budu muset třeba přes půl republiky jet takže pak si spočtěte náklady pane Hurvajz, nehledě na to že dát dnes do šrotu část z auta za peníze je docela problém pokud v tom člověk nepodniká. Ale za tu uvedenou cenu se musím trochu omluvit , nedošlo mi že TU motory jsou skoro všechny hliníkové.
 6. připadat ti to tak může ale záměr to není.
 7. dělám si zásoby na horší čv asy a a taky by se mi hodilo pár dílu motorů z rodiny "TU" . jde mi spíše o obsahy 1.3 a výš, ale pokud někdo nabídne 0.9 za cenu šrotu tak taky nepohrdnu . díly které scháním nutně - hlavy z 1.6 (8v i 16v) i nekompletní . nabídky můžete posílat i na telefon 774171109.
 8. TooM-as

  106 maxi

  Hledám nějaké detailnější informace ohledne 106 maxi a koukám že tady ticho po pěšině (nebo neumím hledat). Docela by mě zajímalo jestli v ČR nějaký exemplář zůstal (tuším že na cz značkách jezdily 3ks).
 9. ok , budu čekat , zatím tam mám spoustu další práce ale pomalu finišuju.
 10. Motorový svazek klidně vyměním ale zbytek co jde proti z kastle se mi měnit nechce ( tam bych musel asi dost do přístrojovky - pokud tedy není někde v pojistkovce další spoj).
 11. tak já blbec , ten konektor na fotce je ten malý , velký jsem dnes zapomněl vyfotit. každopádně a kaši jsou oba. pokud bys tedy našel čísla obou budu rád ..
 12. tak hodina hledání a nakonec jsem našel . šipka na rozvody.
 13. Poradite mi kam má mířit šipka na pistu? Při vydávání jsem si je zapomel poznacit. Šipka je v ose kliky, čárka je v ose auta. Nevím jestli šipku na rozvody nebo na setrvačník.
 14. Skusil jsem, je tam normální závit.
×
×
 • Create New...