Ty voe, mámo, vod kdy seš taťka, no to až se dozví synek Stifler:aut:D:D
Synek se to už dozvěděl včera a nestačil valit bulvy Já mám snad rodiče transvestity bo co.
Jinak k tématu. Jsem taky plachý jedinec, co se sám od sebe neodváží přijít k nějakému hloučku a někoho oslovit. Když si vzpomenu na svůj první sraz, což byl Šebetov 2007, tak kdybych neměl cestou sraz s AKCZ a BossCZ, tak bych si tam asi s nikym nepokecal. Hoši mi tam dělali po celou dobu pobytu společnost a kromě nich dvou jsem se tam až na pár výjimek, kdy za mnou někdo přišel (např. Vendulka \"aka\"), nemluvil s nikým. I na ostatních velkých srazech, pokud někoho neznám, tak horko těžko navazuju kontakt, takže na jednu stranu je mi jasné, že pokud nepřijde nováček sám, tak se může stát, že se s nim nikdo bavit nebude a na druhou stranu chápu nováčky, že by spíše očekávali příchod někoho z \"mazáků\", aby je zatáhl do dění a seznámil s dalšími osobnostmi klubu. Je fakt, že když jsem já na srazu, tak se bavím s lidmi, které jsem už alespoň někde viděl nebo si s nimi už někdy povídal (naživo - nikoliv na fóru) a u těch lidí se obvykle držím, takže i ostatní, kteří by se na srazu třeba seznámili se mnou, tak kdyby nepřišli sami, tak by nepochodili. Na závěr chci jen říct, že sice nejsem na klubu první rok, ani druhý, ani třetí...ale co se týče srazů, tak si připadám pořád jako nováček a moje plachost a stydlivost mi brání \"pořádnému rozletu\" a uvolnění se. Výjimkou jsou minisrazy, jichž jsem se účastnil častěji než velkých srazů a je pravdou, že komornější atmosféra vždycky přispěla k tomu, že jsem se snaděni uvolnil a začlenil se do diskuze a seznamování s dalšími členy klubu.
Výsledek je tedy takový, že nelze stanovit jasná pravidla, co jak dělat, aby začleňování nováčků fungovalo na jedničku. Je nutné si přiznat, že je potřeba trochu aktivity z obou stran a neházet vinu jen na \"mazáky\" nebo jen na nováčky.
[upravil dne 20.12.11 16:41 od Stifler]