Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Děkuji za cenné rady. Snad budu mít štěstí při výběru a koupi.
    • 33
  2. Děkuji za rady. Jestli se tam vejde 60 Ah, tak by to byl značný skok proti mé současné baterii. Volil bych asi spíše bezúdržbovou, jako mám teď. Peněz do toho dám tolik, kolik bude nutné, ale určitě budu rád, když to nebude moc. Je mezi značkami Varta, Bosch, Akuma a Banner nějaký výrazný rozdíl v kvalitě?
    • 33
  3. Mně to taky přijde málo, navíc ta baterka je i menší, než je kastlík v motoru, takže tam jakoby \"plave\". Proto mě zajímá názor každého, jakou kapacitu by doporučoval a třeba s jakou značkou baterek má nejlepší zkušenosti.
    • 33
  4. Ahoj, jakou autobaterii bych měl koupit do své GTi-6ky? Dnešní příhoda, když jsem přijel do města, vypnul motor a po 10 minutách jsem už nemohl nastartovat, mě donutila o tom začít přemýšlet. Koukal jsem se, že teď mám v autě nějakou Akumu 44 Ah. Řekl bych, že by bylo lepší tam mít silnější baterii a nevím, která značka je kvalitní. Pokud má někdo z vás radu, jakou kapacitu tam dát (třeba ostatní uživatelé GTi-6ek) a jakou značku vybrat, tak sem napiště. Děkuju.
    • 33
  5. Stifler

    306 gti historie

    To je..ale nechápu, proč ještě nebyl inzerát po takové době smazán...asi mají hoši teď jiné starosti...
  6. Stifler

    Antivir Windows 7

    Já mám bohužel s MS Security Essentials špatnou zkušenost, ale pod XPčkama, kam jsem si tenhle antivir dal hned po instalaci systému a ještě ten den mi celý systém včetně disku D začal ničit virus Sality.NAJ a pak to dokonal virus XP Antivirus 2012 a musel jsem instalovat operační systém znova a natahovat zpátky zálohu disku D z externího disku, ale to už pod Win7, se kterými jsem zatím neměl nikdy žádný problém a radši mi tam běží Eset Smart Security 5, který mě zatim nikdy nezklamal.
    • 15
  7. Zkratka A.C.A.B. pochází z angličtiny a celým názvem to je \"All cops are bastards\"...myslím si, že si to dokážeš přeložit sám. Už i u nás jsem viděl pár aut, co tuto zkratku měly vylepenou na autě a dost viditelně. Edit: Tady máš studijní literaturu. http://cs.wikipedia.org/wiki/A.C.A.B. [upravil dne 25.12.11 19:17 od Stifler]
  8. chudáci asi nevědí, co vozí na autě za RZ. Anebo se hrozně stydí, když v tomhle autě jezdí.
  9. Stifler

    306 gti historie

    Koukni sem.
  10. Já naděluju svému autíčku průběžně pořád, co jsem ho koupil, takže nic extra pod stromeček nedostalo. Ještě mě čeká dost investic, takže Vánoce svému autu nedělám.
    • 38
  11. Stifler

    Rozměr disků

    Kupuješ další auto do rodiny? Mám dojem, že v letech, kdy se vyráběly 605ky, tak se ještě nedělaly rozteče 5x108. Co se týče velikosti disku a ET, tak to bude asi různé podle motorizace. [upravil dne 25.12.11 09:16 od Stifler]
    • 16
  12. Stifler

    PF 2012

    I já vám všem přeju pohodové prožití Vánoc a mnoho zdraví, štěstí, pohody, úspěchů a dobrých přátel v roce 2012.
    • 71
  13. No, jenže u starého krokáče se to chovalo furt stejně, tady se to chová pokaždé jinak a občas se stane, že to nastartuje i zcela normálně, jak by mělo, takže by to s krokáčem mělo taky souviset, ne? [upravil dne 23.12.11 13:11 od Stifler]
  14. Nikdo nemá radu?
  15. Charlie 1: Do šrotu to určitě házet nebudu. Potenciometr škrtící klapky jsem neměnil. Předpokládám, že když to jednou za několik pokusů nastartuje správně, tak bude chyba jen v tom krokáči, nebo se pletu? Budu vděčný za jakékoliv další rady.
  16. Tak jsem dneska najel ještě po výměně cca 25 km, kdy jsem asi 7krát zastavoval a vypínal motor. Bohužel, startuje to pokaždé jinak. Jednou to nastartuje tak, že otáčky vyletí do 3000 a drží tam do té doby, dokud nepohnu plynovým pedálem, pak začnou lítat mezi 1000 a 2000 otáčkami. Další varianta startu je taková, že mi otáčky vyskočí k nějakým 1200 a po pohybu plynového pedálu se pak zvolna pohybují mezi 900 a 1100 otáčkami. Poslední variantou je to, čeho bych chtěl docílit a to je to, že normálně nastartuju a otáčky motoru se ustálí na běžných startovních otáčkách (800 +/-) a motor pak běží naprosto klidně - normálně. V předchozích dvou \"nenormálních\" případech motor při reakci na plynový pedál škube tak, jak jsem popisoval v úvodu tohoto vlákna (při akceleraci jednou škubne motor jako ve vyčvachtaných silentblocích a to samé při deceleraci). Napadá někoho, co s tím mám dělat? Přijde mi to jako zralé na reklamaci toho krokového motorku, ale co když mi dají jiný a bude to dělat to samé? Zase se mi povede nastartovat normálně v jednom případě z nějakých 5 nebo 6? Má někdo nějakou radu?
  17. Dneska jsem si koupil v AK krokový motorek a hned jsem ho namontoval do auta....pocity z toho nemám nejlepší. Vzal jsem krokáč VDO a po instalaci a nastartování sice motor naskočil bez šlapání na plyn, ale po chvilce vyletěly otáčky na 3000 a po poklesu na standardní otáčky mi začaly kolísat mezi 1000 a 2000....tak nevim, zkoušel jsem auto natočit několikrát a téměř vždycky to bylo stejné. Jen asi jednou se mi povedlo, že se to chovalo tak, jak by správně mělo...Zkusím s tím chvíli pojezdit, jestli se to provozem spraví, ale moc nadějí tomu nedávám.
  18. A už dost, držte se tématu!
  19. no, je fakt, že na poslední srazu u Scratchů jsem byl večer při vyhlášení orienťáku již značně společensky unaven a je fakt, že jsem již pomalu usínal (někteří již byli dávno v hlubokém spánku - třeba PetaV ), ale jinak to nemá se zkonzumovaným alkoholem nic společného a určitě jsem toho nevypil tolik, jako ty. Tolik jsem toho nevypil nikdy za svůj život naráz. Co se týče okapu, tak toho si nejsem vědom, ale dle očitýchsvědků jsem to byl já, komu zůstal okap viset v ruce. a už dost Radši se vyjádři ke svým zkušenostem ze srazů klubu.
  20. Charlie 1: Pavle, nezlob! Já zaprvé na srazech obvykle nepiju, protože řídim a zadruhé nevim, jak jsi přišel na to, že když to přeženu, tak usínám?
  21. Ty voe, mámo, vod kdy seš taťka, no to až se dozví synek Stifler:aut:D:D Synek se to už dozvěděl včera a nestačil valit bulvy Já mám snad rodiče transvestity bo co. Jinak k tématu. Jsem taky plachý jedinec, co se sám od sebe neodváží přijít k nějakému hloučku a někoho oslovit. Když si vzpomenu na svůj první sraz, což byl Šebetov 2007, tak kdybych neměl cestou sraz s AKCZ a BossCZ, tak bych si tam asi s nikym nepokecal. Hoši mi tam dělali po celou dobu pobytu společnost a kromě nich dvou jsem se tam až na pár výjimek, kdy za mnou někdo přišel (např. Vendulka \"aka\"), nemluvil s nikým. I na ostatních velkých srazech, pokud někoho neznám, tak horko těžko navazuju kontakt, takže na jednu stranu je mi jasné, že pokud nepřijde nováček sám, tak se může stát, že se s nim nikdo bavit nebude a na druhou stranu chápu nováčky, že by spíše očekávali příchod někoho z \"mazáků\", aby je zatáhl do dění a seznámil s dalšími osobnostmi klubu. Je fakt, že když jsem já na srazu, tak se bavím s lidmi, které jsem už alespoň někde viděl nebo si s nimi už někdy povídal (naživo - nikoliv na fóru) a u těch lidí se obvykle držím, takže i ostatní, kteří by se na srazu třeba seznámili se mnou, tak kdyby nepřišli sami, tak by nepochodili. Na závěr chci jen říct, že sice nejsem na klubu první rok, ani druhý, ani třetí...ale co se týče srazů, tak si připadám pořád jako nováček a moje plachost a stydlivost mi brání \"pořádnému rozletu\" a uvolnění se. Výjimkou jsou minisrazy, jichž jsem se účastnil častěji než velkých srazů a je pravdou, že komornější atmosféra vždycky přispěla k tomu, že jsem se snaděni uvolnil a začlenil se do diskuze a seznamování s dalšími členy klubu. Výsledek je tedy takový, že nelze stanovit jasná pravidla, co jak dělat, aby začleňování nováčků fungovalo na jedničku. Je nutné si přiznat, že je potřeba trochu aktivity z obou stran a neházet vinu jen na \"mazáky\" nebo jen na nováčky. [upravil dne 20.12.11 16:41 od Stifler]
  22. Stifler

    znovu späť :)

    Na Fiata ti tady asi nikdo moc neporadí. Zkus pohledat na netu - třeba Bazoš nebo Aukro a jinak pak už buď vrakoviště nebo AutoKelly. P.S.: Vítej zpět na fóru.
  23. Stifler

    Václav Havel zemřel

    švejk: Podepisuju se pod tvé \"prohlášení\". Líp bych to nenapsal.
    • 48
  24. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    BBJohn: Tak to jsi mě nebo aspoň mé auto mohl při své druhé návštěvě vidět. Parkoval jsem až v 1. patře, přízemí bylo uzavřené.
  25. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Já byl včera v Futuru v Hradci taky, ale až okolo 18. hodiny...to už by dalo skoro na minisraz. [upravil dne 18.12.11 22:19 od Stifler]
×
×
  • Vytvořit...