Tak už zase se objevil problém... tentokrát zlobí centrál, resp. zamknu čudlíkem na alarmu (Jablotron), zámky cvaknou, siréna houkne, ale hned zase zámky cvaknout znova a pak zkoušením zjistim, že zámek dveří řidiče nechce zůstat dole. Když zamknu klíčkem ve dveřích řidiče, tak se zamknou všechny dveře a drží to (nevycvaknou se zpět), ale na dálkáč to prostě nefunguje. I zevnitř, když zamáčknu čudlík u dveří řidiče, tak to funguje, ale jen ta dálka nechce chodit. Doufám, že to nebude nějakým vadným spojem v mezidveřním spínači, ale to by asi nemělo být tím, když na klíček reagují všechny dveře a na zamáčknutí čudlíku zevnitř taky. Neví někdo, co by to mohlo dělat?