Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Kde se takové manželky shánějí?
  2. Tohle je taky špatná kvalita? nebo tady ještě s kombíkem http://www.youtube.com/watch?v=RxNnG72MLnA
    • 6
  3. Stifler

    přední znak peugeot

    a cena takového leštění za cm2?
  4. Stifler

    přední znak peugeot

    lev - jde oddělit jen ta vrchní chromová šlupička, zbytek je součástí mřížky a musel by se vyříznout, protože by to dost bilo do očí...sežeň si jinej náhradní znak a s tím si hraj [upravil dne 19.12.12 19:16 od Stifler]
  5. Stifler

    přední znak peugeot

    Tak bys mohl zrovna začít přijímat objednávky v nějakém sólo vlákně. Já bych se určitě hlásil, pokud to bude vypadat tak, jako na obrázku od MilanaF1 z příspěvku v 11:53 hod. (nevim, jestli je to pochromovaný nebo jen nějak vyleštěný plech nebo co jiného )
  6. Stifler

    přední znak peugeot

    Vypadá to parádně. Už jen vyřešit, kdo zahájí malosériovou výrobu a bude to ještě lepší.
  7. Stifler

    306 XSI Edition 2,0 16V

    Díky za tip na podběh. Kvalita nebude asi nijak zázračná, ale za ty prachy to může bejt jedno.
  8. Stifler

    306 XSI Edition 2,0 16V

    A koupil jsi ho tedy? kdyžtak dej fotky Jestli budeš shánět levý zadní podběh, tak přeju hodně štěstí. Já už sháním dlouho, ale sehnat nějaké, které je v pořádku, je problém. V Peugeotu mi ho nabízel Pe.Tr za nějakých 800,- Kč, což se mi zdá dost na kus plastu... :mad
  9. Tak jsem rozebral dveře, nafoukal dovnitř horký vzduch z horkovzdušky, až se z toho kouřilo, vše jsem promazal WDčkem a stejně mi řidičovy dveře nereagují na dálkáč a fungují jedině s klíčkem v zámku a to mám v garáži docela teplo. Tak co by to mohlo být teď? Jen doufám, že to nebude tou elektrikou mezi dveřmi, do toho bych se pouštět nechtěl.
  10. Stifler

    virtual tuning

    Print: neřikej, že sis tu G60ku nakonec koupil?
  11. Stifler

    přední znak peugeot

    až bude hotový celý prototyp, tak si jeden zamlouvám
  12. Ne, není. Poskytovatelem je firma KME spol. s r. o. Tyršova 16, 664 34 KUŘIM ISP té IP adresy je firma, kterou jsem psal, což je pro mě směrodatné.
    • 36
  13. Doporučuji věc nahlásit na PČR, oni si s tím už poraděj. Jinak poskytovatelem internetu je firma: \"Sloane Park Property Trust a.s.\" v Kuřimi. Když máš mailovku (RenataDvorackova12@seznam.cz), tak není problém, aby si PČR vyžádala bližší informace o zakladateli schránky. Vim, o čem mluvim, sám to dělám.
    • 36
  14. Stifler

    přední znak peugeot

    Nemyslim si, že by tohle byl Photoshop. Podle mě je to vyřízlé z plechu a do rámečku byl dán tmavý podklad po vyřezání zbytků mřížky a nakonec lev přilepen.
  15. Stifler

    přední znak peugeot

    upravené to musí být, protože vyřezávat origo lva z mřížky není moc dobré a ani by to nevypadalo pěkně (pod lvem mřížka nebude a težko by se tam dodělávala). Navíc \"origo\" se tohle asi nikde nevyrábí, takže to typuju na nějaký zdařilý \"home made\". Edit: lev je šedivý jen částečně a to díky lomu světla a sklonu lva. [upravil dne 12.12.12 20:12 od Stifler]
  16. Stifler

    přední znak peugeot

    a já dlouho hledal, než jsem našel fotku, jak to vypadá na autě...měl jsem ji dobře zašitou v počítači...
  17. Já jsem v ČR celkem 216x (nejvícekrát v Praze) a ženských je 262 a opět nejvíce v Praze. A co je zajímavé, tak nejvyšší počet držitelů mého jména na počet obyvatel je v Nové Pace (od mého bydliště cca 15 km a nikdo z rodiny tam nebydlí) v poměru 1:1085 u žen a 1:1595 u mužů.
    • 56
  18. jj, mně se odchlipuje tapec v místě čudlíku zámku (nejde docvaknout ten spojovací čudlík, co drží tapec u dveří), tak to tam naperu horkovzduškou, ta má taky 2kW a bude to teplé určitě hned. ...a lak bude dole taky určitě hned...
  19. to není špatný postup. Asi to tak taky budu muset praktikovat. A když jsi vytáhnul fén, tak co jsi konkrétně na dveřích \"ofénoval\"?
  20. Dobře, když bude příležitost, tak to zkusím. Je to dost otrava zamykat auto na několikrát, než se podaří sladit uzamčení alarmem (pohybová čidla) s polohou všech zámků...
  21. No, doufám, že máš pravdu, ale do tepla přijde auto jen o víkendech. V týdnu stojí celou dobu venku v zimě...snad to tedy nic horšího nebude. Nedá se tomu nějak zabránit? třeba nějakým promazáním, naimpregnováním nebo něco takového?
  22. Tak už zase se objevil problém... tentokrát zlobí centrál, resp. zamknu čudlíkem na alarmu (Jablotron), zámky cvaknou, siréna houkne, ale hned zase zámky cvaknout znova a pak zkoušením zjistim, že zámek dveří řidiče nechce zůstat dole. Když zamknu klíčkem ve dveřích řidiče, tak se zamknou všechny dveře a drží to (nevycvaknou se zpět), ale na dálkáč to prostě nefunguje. I zevnitř, když zamáčknu čudlík u dveří řidiče, tak to funguje, ale jen ta dálka nechce chodit. Doufám, že to nebude nějakým vadným spojem v mezidveřním spínači, ale to by asi nemělo být tím, když na klíček reagují všechny dveře a na zamáčknutí čudlíku zevnitř taky. Neví někdo, co by to mohlo dělat?
  23. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Moje bývalá luciferka vypadá pořád k světu.
  24. Stifler

    Bonusová akce pro členy!!!

    nějaké průběžné statistiky aktuálního počtu řádných členů nebudou?
    • 34
  25. Stifler

    P406 CoUpE

    nezapomínejte, že předseda už u Domanského nepracuje....
×
×
  • Vytvořit...