Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Tak to jsem rád...jakej antikorozní postřik používáš? A to dáváš přímo pod lak?
  2. Stifler

    New 407 SW

    Teda Pepo§ Čumimjak bejk. Zavidim ti to a přeju ti to. Jsem rád, že ses dostal snad k dobrýmu kousku, kterej po tobě nebude chtít moc servisu a bude šlapat jako hodinky. P.S.: měl by sis upravit popisky v podpisu.
    • 14
  3. Charlie 1: Jestli sis nevšiml, tak Džáňa už nadhodil termín na 14. srpna.
  4. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Já jsem včera jel do Kutné Hory a na Jičínsku nejdřív okolo mě projela v protisměru 406ka až jsem si řekl, jestli není čakomova, protože byla taky hooodně snížená, stejná barva i old model, jako má čakom, ale měla jiná kola a na RZ to mělo 3C7 xxxx, takže je mi jasný, že to čakom nebyl. A hned o kus dál ve vesnici Staré Místo od motorestu vyjížděla taky 406ka old model Break v červené Lucifer a jela za mnou. Pořád se mě držel - když jsem předjížděl, tak předjížděl taky a pak se držel stále za mnou. Jel za mnou takhle až do Velkého Oseku u Kolína, kde odbočil a ještě jsme se pak potkali na chvilku v Kolíně, ale pak on odbočoval na Kutnou Horu a já směr na Prahu, kvůli nákupu, pak jsem ho už neviděl. Marně jsem hledal nějakou clubovou samolepku na jeho autě, jela v tom rodinka a RZ začínala 7S3 xxxx, tak nevim, jestli to nebyl někdo z clubu.
  5. To mu můžeš rovnou i pomoct s opravami, ať je ten srázek co nejdříve Kdybych mohl nějak přispět, taky rád pomůžu, víc rukou se vždycky hodí
  6. Stifler

    Lidskej nevkus

    Nechci rejpat, ale už to tady je. Příspěvek ze dne 1. 6. 2010 v 11:27 hodin.
  7. Nevěš hlavu, však ono se to podaří dát dohromady. Co chvíli tady někdo prodává díly z nějaké bouračky, tak ti určitě každý rád pomůže. Přeju tvé 406ce \"brzké uzdravení\"
  8. Slepičárna je č.p. 0 je to takovej starej hnusnej barák a kdysi tam bývala slepičárna. Teď tam bydleli a možná ještě bydlej mí \"klienti\"
  9. Stifler

    Problémy s klíšťetem

    Děkuju všem za rady. teď se budu tedy hlídat, jewstli na mě něco nevyroste a uvidíme hlavně nekoukat na film Vetřelci a bude to v pohodě. Budu mít na paměti, že klíšťata už nebudu ničím mastit před a při vytahování a nebudu je pálit, ale jen dusit
    • 49
  10. Taky to mam do Ústí kousek. Hlavně doufám, že jsi nekoupil slepičárnu Až dáš do kupy zahrádku, tak nějakej srazík můžeme udělat.
  11. Stifler

    Problémy s klíšťetem

    já ho nijak nedusil, vatičkou namočenou v rostlinném oleji jsem ho vykroutil a ještě na tý vatičce mi běhalo až moc živě, tak jsem ho pak spálil, až jsem se lekl, jak vybouchlo. Dal jsem si na zobanec Švédské kapky a doufám, že budu mít pokoj a kousanec se brzo ztratí.
    • 49
  12. Stifler

    Problémy s klíšťetem

    Ano, Oddie, tak jsem to taky myslel. Je všude moc řečí okolo a pak mě to akorát dezorientuje a znejisťuje.
    • 49
  13. Ahoj všem. Asi před 14 dny přítelkyni kouslo klíště a dneska po ránu to samé postihlo i mě. Jelikož se teď všude množí různé katastrofy s klíšťaty, naposled zde: článek, tak se vás ptám: - co všechno nepříjemného se mi může přihodit po kousnutí klíštětem? - má již někdo z vás nějakou osobní špatnou zkušenost po kousnutí klíštětem nebo v rodině? Nevim proč, ale v posledních letech, kdy se množí všemožné vražedné nemoci, nějak přestávám věřit, že naše těla zvládnou bojovat proti i zdánlivě obyčejným nemocem, tak se chci jen dozvědět, jestli někdo z vás ví víc, než já. A já vlastně nevim vůbec nic.
    • 49
  14. Jsem dychtivej po informacích. Kdle jsi koupil tu chatu? Já teď bydlim asi 7 km od Nové Paky, tak mě to jen tak zajímá.
  15. Stifler

    Svatební oznámení

    I já přeju vše nej do společného života, žádné starosti, mnoho radostí a ať nikdy nezalitujete, že jste tento krok udělali.
    • 33
  16. Stifler

    HDi - úpravy motora

    je to tzv. filtr pevných částic - taková blbá vymoženost kvůli emisím. edit: shark byl rychlejší [upravil dne 11/7/10 Stifler]
  17. určitě to bude vodou. U nás mají otevřené víko u zásobníku na pumpě, takže jim tam prší a lítá tráva. Jeden člověk od nich odjel 100 metrů a už mu to nejelo a pak ve filtrech našli v servisu vodu s trávou [upravil dne 11/7/10 Stifler]
    • 27
  18. Musím si postěžovat taky, u nás v Jilemnici - Hrabačově je pumpa GBO a tam mají horznej benzín. Natankovali jsme tam občas do služebního auta, protože u nich máme myčku zdarma a pak když s tim vyjedu (Octavia II 1.8 TSI), tak to hrozně cuká a ani po přidání plynu to nejede (asi to umí vyřadit turbo z provozu ), furt to jen cuká a lapá po dechu a začne to trošku fungovat až po zahřátí motoru po ujetí několika km.
    • 27
  19. Tak to jo, hlavně ať se podaří auto bez problémů zase zprovoznit.
  20. 14. srpna neni moc začátek měsíce, ale spíš půlka Ale zrovna mě by to vyhovovalo, mám volno. Ještě aby byly nějaký peníze na naftu do nádrže a srazu by snad nic nemělo bránit
  21. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Haryk - nepotkáme se, ale třeba uspějěš u jiných členů, na Českolipsku také jsou.
  22. Krása. Moc rád bych se taky do Mýta podíval, ale 406ka není na okruhy vůbec vhodný auto
  23. Tak samozřejmě že takhle se to nedělá - to umíš asi jen ty. a jak jsi to vyřešil? Vzal sis hadičku, cucnul si benzínu a vylil to mimo auto?
  24. ono se prej nechá do dieselu nacpat benzín a jede to. Mam známýho na Shellu, kam jezdim pravidelně tankovat a prej to tam vidí často, že si přijede nějaký pražák ke stojanu a natočí si do nafťáku třeba 10 litrů benzínu, řekne obsluze, ať mu to dají na kase stranou a pak to promíchá třeba 50 litry nafty. Taky na to koukal divně, ale dělá to prej docela dost lidí, že smrknou do nádrže pár litrů benzínu a dolejou zbytek nádrže naftou. Prej to má čistit motor a zlepšovat jízdní vlastnosti a chod motoru. tak nevim.
  25. Vojto, co děláš na stupních vítězů v jejich fotogalerii?
×
×
  • Vytvořit...