Já jsem včera jel do Kutné Hory a na Jičínsku nejdřív okolo mě projela v protisměru 406ka až jsem si řekl, jestli není čakomova, protože byla taky hooodně snížená, stejná barva i old model, jako má čakom, ale měla jiná kola a na RZ to mělo 3C7 xxxx, takže je mi jasný, že to čakom nebyl.
A hned o kus dál ve vesnici Staré Místo od motorestu vyjížděla taky 406ka old model Break v červené Lucifer a jela za mnou. Pořád se mě držel - když jsem předjížděl, tak předjížděl taky a pak se držel stále za mnou. Jel za mnou takhle až do Velkého Oseku u Kolína, kde odbočil a ještě jsme se pak potkali na chvilku v Kolíně, ale pak on odbočoval na Kutnou Horu a já směr na Prahu, kvůli nákupu, pak jsem ho už neviděl. Marně jsem hledal nějakou clubovou samolepku na jeho autě, jela v tom rodinka a RZ začínala 7S3 xxxx, tak nevim, jestli to nebyl někdo z clubu.