Děkuji všem za cenné rady a podněty a spociálně Vítkovi za jeho pomoc a trpělivost.
Díky Vítkovi jsem pořídil do plata tyto repráky: http://www.autoradia.cz/vibe-slick-69-2_575.htm a včera mi konečně dorazily domů. Dneska jsem to už nevydržel a zamontoval jsem je do plata (velice neodborně - rozřezal jsem víc plata, než jsem musel a až pak jsem si všiml šablony na otvor, co byl přibalen v balíku ) a zkusmo jsem to napojil na stávající kabeláž. Zpočátku jsem si říkal, že zvuk nic moc, ale pak když jsem u pravého repra změnil polaritu, tak to bylo konečně ono...
Ještě jsem správně naladil equalizér na rádiu a nastavil jsem vše na pozici \"center\", pak jsem dal zadnímu repru impulz pouze do basáku (slouží tedy jen jako subwoofer) a hraje to naprosto luxusně - přesně podle mých představ. Výšky doplňují zvuk oválů pouze ze předu ze dveří a celkový zvukový dojem je takový, jak jsem si tajně přál.
Pořídil jsem i nějaké foto, ale ještě to budu dolaďovat, až bude nová kabeláž od rádia.
Teď se za sebe stydím a musím se omluvit všem, kterých se dotklo, že jsem hanil zvuk z oválů a nevěřil, že to dokáže zahrát dobře - OMLOUVÁM SE! Teď už jsem chytřejší.