Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Petav: A kde jsou tvé fotky z akce?
  2. Stifler

    Svářečka autoplastů

    Zeptej se čakoma, mám dojem, že doma svářečku na plasty má, tak by ti mohl poradit nějaké své zkušenosti.
    • 11
  3. Já už tam jsem podle sdělení pojišťovny jen trochu dýl trval zápis.
    • 33
  4. Stifler

    Jízda s mlhovkami

    Hodně je toho popsáno už tady: , takže stačilo pohledat a nezakládat duplicitní téma, ale nevadí... Já jsem se vyjádřil už v tom druhém vlákně, na které sem dávám odkaz a nemá to asi cenu více rozebírat. Nejvíc mě štvou ti, co si rozsvítí ve dne parkovačky (obrysovky) a pak zapnou mlhovky a \"suplují\" tak denní svícení moderních aut a myslí si, jací jsou to machři. Takových jsem už potkal spousty a nikdo si neuvědomuje, že to s denním svícením nemá zhola nic společného a akorát to oslňuje, protože mlhovky jsou nasměrovány nikoliv před auto jako potkávačky, ale do stran kvůli lepšímu osvícení středové čáry a krajnice. Navíc jet proti mlhovkáři za mokra je taky luxus, když oslňují nejen mlhovky, ale i odraz na vozovce.
    • 29
  5. Stifler

    Model Peugeotu 403 v akci BENZINY

    Včera jsem od přítelkyně dostal takovou 403ku po natankování na Benzině a divil jsem se, jak k tomu autíčku přišla.
    • 6
  6. Jo, má to dost much, ale s tím jsem do toho auta šel, že to nebude jen na ježdění...chci postupně vychytat, co půjde, aby to bylo v co nejlepším stavu to půjde.
  7. Genzer: Děkuji, aspoň něco, čeho se můžu chytit.
  8. Nikdo neví, kam patří ta hadice? Co má obsluhovat (chladit)? Nemohl by mi sem někdo dát alespoň schéma chladicího okruhu GTi-6ky ze serviceboxu?
  9. Stifler

    mp3

    Já jsem si nedávnochěl vypálit MP3ky od auta a Nero mi to asi 6písniček nechtělo vůbec vypálit, když jsem dal volbu \"vypálit jukebox (MP3,WMA) CD\". Napsalomi to, že to nemůže rozkódovat MP3ku a přidat do seznamu...ostatních asi 50 MP3ek to přidalo v pohodě. Nero mělo kodek jak \"lame enc\", tak \"MP3PRO\" a prostě to nešlo. Nepřišel jsem na to, tak jsem CDčko vypálil jako datové CD a hraje v autě všechno v pořádku.
    • 9
  10. Tak mám doma \"novej\" nárazník dopředu ve slušném stavu, tak bude časem výměna. Taky jsem si nechal přečalounit řadičku do 306ky. Takhle to vypadalo předtím: ...a takhle potom: Velký dík patří zdejšímu kolegovi z fóra \"Raiser\"ovi.
    • 29
  11. Stifler

    Nové obšití řadící páky

    Děkuji Raiserovi za očalounění řadičky. Tady je pár fotek:
    • 65
  12. Neví někdo, od čeho vede tahle hadice chladicího okruhu? Jinak byl jsem na geometrii...zadek je trošku vpravo hnutej, ale to se už nedá srovnat...srovnali mi tedy jen předek na nejmodernějším zařízení na měření geo a za lidovou cenu.
  13. Stifler

    Lidskej nevkus

    Tohle jezdí u nás po Jilemnici...a je to zrovna Peugeot... předek jeden velkej bastl... důmyslný systém ostřikování čelního skla netřeba slov... asi neměl kličky v barvě... asi sundával křídlo...
  14. Stifler

    Kolik mate najeto?

    Dne 10. 10. 2011 cestou z Liberce:
  15. čakom: Gratuluju k přírůstku do rodinky, ať slouží bez poruch a dělá jen radost. Věřím ale, že na tom \"sem tam\" taky něco uděláš...až se budeš nudit a na své 406ce už nebudeš mít co vytunit.
  16. Stifler

    michals´s 607 nafťáček :)

    Zdravím krajana, máš pěknej kočár a je fakt, že tady se jich moc nevidí.
    • 9
  17. Laďa: I to je možné
    • 33
  18. Stifler

    Oprava disků

    Asi bys sem měl dát nejdřív foto poškození disku (jak moc to potřebuje opravit) a nastínit, co s tim chceš udělat, resp. čeho chceš opravou docílit (jestli jen zbrousit a přelakovat nebo něco víc)....
  19. jsem po instalaci repro a ladění na rádiu potřeboval odjet a zjistil jsem, že ani nenatočim motor, tak mě musela přítelkyně roztlačit a napodruhé to chytlo. Asi budu potřebovat do auta silnější baterii.
  20. Aha, tak to pak zjistím, až budu měnit kabeláž.
  21. Tohle mi dneska přišlo mailem, tak doufám, že to tady ještě někde neni. Wikipedia: \"Já vím všechno!\" Google: \"Najdu všechno!\" Facebook: \"Já znám všechny.\" Internet: \"Beze mě jste v prdeli.\" Elektřina: \"tak se uklidníme jo?!\"
  22. Vítek1: myslíš jako, že bych měl špatně fáze na všech repro? To by to ale nehrálo basy, jak píše koblih69, ne?
  23. Okolo to naštěstí nefouká, resp. není vidět díra okolo repro. Jen je to místy už na hraně repra, ta díra... Každé repro drží na třech šroubech v platu a jedním šroubem v plechové objímce a to taky jakžtakž drží v platu, takže repro nevibruje a drží dobře. Zvuk je tedy dobrej už takhle. Fázování budu řešit, až budu dělat novou kabeláž, zatím to nechám tak, jak to je - myslím si, že to mám dobře (pokud teda nemám na jednom repru dva plusy a na druhém dva mínusy ). Uvidí se, až budu mít k dispozici kabely a budu mít čas to předělat.
  24. Míza: Fakt paráda. Závidim čím to leštíš?
  25. Děkuji všem za cenné rady a podněty a spociálně Vítkovi za jeho pomoc a trpělivost. Díky Vítkovi jsem pořídil do plata tyto repráky: http://www.autoradia.cz/vibe-slick-69-2_575.htm a včera mi konečně dorazily domů. Dneska jsem to už nevydržel a zamontoval jsem je do plata (velice neodborně - rozřezal jsem víc plata, než jsem musel a až pak jsem si všiml šablony na otvor, co byl přibalen v balíku ) a zkusmo jsem to napojil na stávající kabeláž. Zpočátku jsem si říkal, že zvuk nic moc, ale pak když jsem u pravého repra změnil polaritu, tak to bylo konečně ono... Ještě jsem správně naladil equalizér na rádiu a nastavil jsem vše na pozici \"center\", pak jsem dal zadnímu repru impulz pouze do basáku (slouží tedy jen jako subwoofer) a hraje to naprosto luxusně - přesně podle mých představ. Výšky doplňují zvuk oválů pouze ze předu ze dveří a celkový zvukový dojem je takový, jak jsem si tajně přál. Pořídil jsem i nějaké foto, ale ještě to budu dolaďovat, až bude nová kabeláž od rádia. Teď se za sebe stydím a musím se omluvit všem, kterých se dotklo, že jsem hanil zvuk z oválů a nevěřil, že to dokáže zahrát dobře - OMLOUVÁM SE! Teď už jsem chytřejší.
×
×
  • Vytvořit...