Nemyslim si, že by to šlo škatulkovat podle značky. Je obecně známo, že 307ičky jsou jedny z nejporuchovějších Pažoutů vůbec, ale to neznamená, že je značka Peugeot špatná. Já mam už druhou 306ku a neměl jsem zatim jedinej problém. Ty jsi měl taky dvě 306ky a nemyslim si, že by jsi s nima jezdil furt po servisech. Chápu tvoje rozhořčení nad tim autem, ale neni to od značky ale od konkrétního kusu, jestli bude poruchovej nebo ne.