Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    Divil by ses, ale jezdí to.
  2. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    Je, ale nechtěl jsem, aby mi to stálo v garáži na holých discích a na vyjetí z garáže to stačí Je to jen provizorní řešení
  3. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    No, já si zase myslim, že zelená k té červené skvěle padne. Tak až budeš mít umyto, tak sem na fórum hoď nějaký ty fotečky.
  4. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    Já jsem to měl přesně takhle v úmyslu, takže spokojenost. Taky nejsem zastánce nějakých extrémů, ale tohle se mi celkem povedlo. Takže je to super. Už se jen těšim na to, jak to bude vypadat s gumama 205/40, mělo by to bejt ještě lepší. A neni to takovej traktor, jak ses obával.
  5. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    Zase tak zlý to neni.... myslim si, že takhle je to úplně akorát.
  6. Stifler

    Stiflerovy nové papuče

    Tak pod kolama už jsou i podložky. co se týče velikosti podložek, tak jsem to trefil přesně podle svých představ (vepředu 15 mm a vzadu 20 mm). Podložka pod přednim kolem: Podložka pod zadnim kolem: Hranu drží dobře: Profil od zadního kola: Profil od předku: Bugyna: Celek: Tak a teď jsem zvědavej hlavně na názory odpůrců podložek. Jinak jsem zjistil, že asi budu potřebovat novej pravej přední podběh.
  7. Stifler

    ciry svetla

    Jak by na autě vypadly tyhle světla se můžeš mrknout tady: ODKAZ 1 nebo tady: ODKAZ 2 Ale ty \"3D\" zadní světla tam nedávej. Tady na fóru byly párkrát na prodej, protože to na autě vypadá fakt příšerně.
  8. Nemí zač. Od toho jsme tady na fóru, abysme si radili a pomáhali.
  9. šVšechno jde...odzadu si otevři v editaci každej svůj příspěvek a nad tlačítkem pro odeslání změn máš \"Smazat příspěvek\"...nebo požádej adminy.
  10. ááá, Jardova 306ka. Gratuluju ke koupi a ať dobře slouží. Taky jsem na ní přispěl pár dílama (např. kola nebo zadní světla) a to auto je prostě vymazlený. Jo a když už jsme u toho, tak moje GTičko je prostě Mazlik.
  11. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Nemáš co, máš taky pěkný světýlka.
  12. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    To si myslim, když máme stejný světla. Edit: Ale takhle v přítmí mě ty kroužky celkem překvapily, čekal jsem to mnohem horší. [upravil dne 16/8/08 Stifler]
  13. Stifler

    Meldik 306 - denni sviceni

    Tak takhle svítěj ty kroužky v přítmí mojí garáže: S bleskem: Pohled mírně shora: Přímý pohled: Pohled zprava a mírně shora: Pohled shora: Pohled s rozsvícenou potkávačkou: Jen dodám, že fotky jsem nijak neupravoval. Takhle mi to muj mobil vyfotil a musim říct, že to na fotkách vypadá malinko líp než v reálu.
  14. Stifler

    záhadná 307SW 2.0HDi 100kW 2005

    Nemyslim si, že by to šlo škatulkovat podle značky. Je obecně známo, že 307ičky jsou jedny z nejporuchovějších Pažoutů vůbec, ale to neznamená, že je značka Peugeot špatná. Já mam už druhou 306ku a neměl jsem zatim jedinej problém. Ty jsi měl taky dvě 306ky a nemyslim si, že by jsi s nima jezdil furt po servisech. Chápu tvoje rozhořčení nad tim autem, ale neni to od značky ale od konkrétního kusu, jestli bude poruchovej nebo ne.
  15. mam ET 15 a rafek 7x16 s 205 gumou a je to zaroven s lemem jejda a ja chtel 215/45/17 tak to by asi drelo.Takze asi taky vezmu 205tky No, klidně dej 215ky gumy. corsair.cz měl na autě 235ky gumy a tayk se to v pohodě vešlo pod podběh. Na fotce Pe.Tra je ještě místo na 15 mm podložku v pohodě, než to bude zároveň s horní hranou lemu blatníku.
  16. Když budeš mít ET 15 čeho??? Kol nebo na autě??? a na jakym autě to bude??? Jaký je ET origo kol z tvýho auta??? ET se počítá v milimetrech, tak si to spočítej.
  17. Jj, dělají...podívej se na ty stránky v odkazu a uvidíš za kolik je dělaj.... (10 mm= 300,- Kč, 15 mm = 340,- Kč, 20 mm = 340,- Kč, 25 mm = 375,- Kč -->cena za 1 ks).
  18. Ááá, už jsou tady nemší fotky, ale i tak - mohly bejt ještě menší... Všude tady na fóru se píše, že optimální rozlišení je 800 * 600 px.
  19. To už asi ne, už takhle ji sotva vidim ... No, já už ji taky nevidim...došlo na její smazání. jen nevim, jestli adminem nebo autorem fotky.
  20. Menší už ta fotka bejt nemohla???
  21. Budou průchozí, závit, si myslim, nebude vůbec potřeba. a šrouby budou z toho shopu od Bédě? Nakonec nebudou. Bude to z e-shopu, kterej mi doporučil Minimaxa REVILOSHOP.
  22. Budou průchozí, závit, si myslim, nebude vůbec potřeba.
  23. Taky si myslim, že by to nemělo mít žádnej vliv. Asi bude záležet jen jakou podložku použiješ jestli dural nebo ocel. podložka bude mít vliv když tam máš předepsaný ET 18 dáš tam kolo s ET 18 a podložku 20 mm dostaneš se na ET -2 a pak už tam působí jiné síly [upravil dne 15.8.2008 čakom] Tak tak....já jsem si objednal dural a z ET 18 budu mít při použití mých současných kol s ET 31 vzadu ET 11 a vepředu ET 16, taj jsem na to zvědavej, jak se pak bude auto chovat.
  24. Taky si myslim, že by to nemělo mít žádnej vliv.
  25. asi tak.. No co, 100 lidí, 100 chutí...
×
×
  • Vytvořit...