Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. ne?? ja jo.. http://www.hi-speed.dk/Bjorn306StC.html Jo, ale to je furt ten stejnej, co jso tady jeho fotky. Ale seriově se nedělal.
  2. Teda kombajna s motorem z GTi-6ky jsem ještě nikdy neviděl.......
  3. Jééé, vypadá úplně jako moje GTičko.
  4. Stifler

    306 Gti6

    Těch videí tam je hafo, stačí použít vyhledávání
    • 43
  5. Stifler

    306 Gti6

    To bude tim, že o počasí se může bavit kdekdo tady na klubu, ale o GTi-6ce jen tak někdo mluvit nemůže...takže nemůžeš očekávat zával informací od všech zdejších členů.
    • 43
  6. No, je to na R10, kudy taky občas jedu. Docela solidní kolize.
  7. Stifler

    jaké světla vybrat??

    Já si donedávna taky myslel, že ty AE, co mam, nemaj el. naklápění, ale Mocheek mě vyvedl z omylu a ukázal mi, jak se to jednoduše nechá napojit na origo motorky z původních světel...takže mě to velice potěšilo a na technickou už bych mohl jet i s těmahle světlama.
    • 55
  8. Stifler

    jaké světla vybrat??

    Za mě taky jedině origo chrom.
    • 55
  9. No, já měl zatim jen jediný problém a to ve Vysokém Mýtě jsem jel na padesátce 65 km/h, stejně jako auto přede mnou - vzali nás oba, ale já po hcvilce zase pokračoval bez bločku a on tam stál a stál...... Jinak poupravim jeden detail - promlčecí lhůta u přestupků obecně je jednoletá, takže si, Darisko, můžeš oddychnout.
  10. Stifler

    Hrajete tu někdo strategie?

    Tak já ulítávám na Heroes 3 Complete a to už od vydání této hry (tuším v roce 2000) až do dnešního dne a to s velkou pravidelností a četností. Prostě nejlepší strategie všech dob.
    • 88
  11. Kola jsou fakt krásný a autu slušej, ale chtělo by to tak 17\"ky.
  12. Docela pěkný. Nejvíc mě zaujalo že to má dálkové ovládání. Docela drahý RCčko. Toho jsem si ani nevšiml. Tak na RCčko je to už vůbec krutě drahý.
  13. Jo, je pěknej, je to už novej model, ale naprosto mimo moje finanční možnosti.
  14. Taktéž vim, že určitě nepojedu, protože nebudu mít možná ještě řidičák a rozhodně nebudu mít dovolenou (tu musim, bohužel, věnovat studiím), takže taktéž nechci ovlivňovat hlasování. A pokud by se podařilo, že bych mohl na sraz dojet třeba jako něčí navigátor a měl v práci volno, tak v tom případě by mi bylo určitě jedno, kde ten sraz bude, ani jedno z těch míst neznám a oba organizační týmy mají program vymyšlenej zajímavě. [upravil dne 7/11/08 Stifler]
    • 21
  15. To možná jo, ale já chci jen a pouze model E46 a ten stárne úplně stejně jako 306ka GTi-6. Až na to, že jich je spousta:D 306ek je ještě větší spousta.
  16. Stifler

    kotouce dozadu na 1,4

    Teda, ty fotky jsou parádní. Vypadá to ještě líp, než jak jsi mi dneska u mě řikal. Je fakt, že se investice do nápravy prodraží, ale když to vypadá takhle, tak bych takový investice nelitoval nai já a hlavně je to už nafurt. Edit: kdyby ještě někdo měl zájem, tak mam doma navíc jednu kotoučovou nápravu ze svýho XSička, je to komplet s brzdama a torzkama a náprava je i na ABS [upravil dne 7/11/08 Stifler]
    • 18
  17. To možná jo, ale já chci jen a pouze model E46 a ten stárne úplně stejně jako 306ka GTi-6.
  18. Nespěchá, proto nebude žádná tragédie, když se moje GTičko hned neprodá nebo když se neprodá vůbec. Když se neprodá a svezeš se, inzerát sám smažeš No, to si nemyslim, ale vyloučit to taky nemůžu. Ale dřív nebo později bych do toho Bawa stejně šel.
  19. Nespěchá, proto nebude žádná tragédie, když se moje GTičko hned neprodá nebo když se neprodá vůbec.
  20. Stifler

    306 brno

    Na 106ku tam nic neni, páč tady se bavíme v tomhle vlákně o 306ce.
    • 42
  21. Díky, pokud se nějaký kupec najde, tak pevně věřim, že spokojený bude. Řidičák mi vrátěj, doufám, příští rok v dubnu. A když né, tak v dubnu 2010.
  22. \"skoro bych si myslel...\" - to zní dost neurčitě....
  23. No, uvidí se. Učinil jsem takovej menší pokus, viz. toto vlákno: VLÁKNO a uvidí se, co z toho vznikne.
  24. Stifler

    406 coupé by tom406

    opravdu děkuji za rady:D ale ještě tak dva podobné názory a jdu do toho.:papa Tak já ještě jeden přidám: JDI DO TOHO RÁMU!!! Necpeš přece prachy do auta proto, aby z toho byl stále 5ti místnej rodinnej povoz, ale aby z toho bylo auto se srdcem závoďáka a k tomu patří samozřejmě i úpravy typu vyházet sedačky a cokoliv těžkýho a udělat z toho raketu se všim všudy, což si myslim, že je i tvá cesta. Tak směle do toho.
  25. No, uvažuju o tom, že dám inzerát JENOM sem na club a uvidí se, jakej by byl zájem, případně v pozdější době můžu dát inzerát i kamkoliv na net. Za zkoušku nic nedám, takže to asi zkusim už teď.
×
×
  • Vytvořit...