Taktéž vim, že určitě nepojedu, protože nebudu mít možná ještě řidičák a rozhodně nebudu mít dovolenou (tu musim, bohužel, věnovat studiím), takže taktéž nechci ovlivňovat hlasování. A pokud by se podařilo, že bych mohl na sraz dojet třeba jako něčí navigátor a měl v práci volno, tak v tom případě by mi bylo určitě jedno, kde ten sraz bude, ani jedno z těch míst neznám a oba organizační týmy mají program vymyšlenej zajímavě.
[upravil dne 7/11/08 Stifler]