No, já bych třeba nikdy nešel do AMDček ať už dvoujádrových nebo čtyřjádrových nebo jakýchkoliv. Za mě jedině Intel a myslim si, že i dvoujádro na nejnáročnější hry bohatě stačí. Neznám jedinou hru, která by dokázala využít potenciál čtyřjádra. RAMky by stačily 3 GB, páč víc stejně 32bitovej OS neumí použít, takže bych hladěl spíš na nějakou lepší grafiku na ty hry pro děti. V dnešní době se za 20.000,- Kč dá postavit velice dobrá mašinka, která něco vydrží, ale nebude to věčně.
Já, když jsem si stavěl svůj prozatím poslední počítač před 4 rokama, tak by se takovej v kamennym obchodě prodával za 80.000,- Kč v době pořízení (Core2Duo E6700 - 15.000,- Kč, základna Asus P5N 32 SLI SE Deluxe - 7.000,- Kč, grafika ASUS GeForce 7950GX2 - 18.000,- Kč a mohl bych pokračovat dál) a v dnešní době bych takovej počítač považoval za průměr (tenkrát to bylo to nejvýkonnější, co bylo na trhu) a dnes by se cena pohybovala kolem cca 18.000,- Kč. Takže klidně zainvestuj, ale pokud budou děti náročný na hry, tak počítej tak do tří let s dalšími investicemi za omlazení PC.