Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Diky i tobe, za to ja jsem po prazkach prisel na PC forum a nestacim se divit kolik lidi zmenila svy auta vcetne tebe, taky rad te uvidim na zivo,treba od rijna budu v hradci,tak kdyz budes mit cas a nebo dame spicha nekde na ceste mezi tebou a mnou,hm? jj, mam 406ku od 6. července, zatim spolu máme najeto cca 3500 km a pohoda, to že mi svítí kontrolka bočních airbagů a bliká kontrolka \"airbag\", to neberu jako žádnou závadu. Změna je život, ale určitě si najdu čas, abysme se někde potkali, do Hradce čas od času jedu s přítulkou, tak se třeba někdy domluvíme. Mobil na tebe snad stále mam. Jinak už asi půl roku nebydlim doma, takže pokud bysme se chtěli sejít někde mimo Hradec, tak bysme se museli domluvit. Už se těšim, tvoje 306ka prokoukla a vypadá jako kdyby sjela z pásu.
  2. Teda Ondro, musim smeknout. Tvoje auto vypadá fakt parádně. Je vidět, že se o něj parádně staráš, k tomu není co vytknout. Už se těšim, až se zase někdy uvidíme a zkouknu tvoje autíčko live.
  3. Stifler

    Muj peugeot 309

    Myslím si, že by se tohle vlákno vyjímalo více v sekci \"Naše káry\". Jinak zkus pohledat zde na fóru, je zde např. velice pěkný návod na vkládání fotek od Radka Hurvajze a nemusíš fotky vkládat jako přílohu, tak zkus chvíli hledat.
    • 96
  4. Tak tohle mě opravdu hodně pobavilo :D
    • 9
  5. Stifler

    minisraz ve Vracově

    jde to, ale pokud vím, tak i menší fotky ( např. těch ideálních 800 x 600) musejí být pod 250 kb.
    • 6
  6. Stifler

    Nový člen :D

    Ahoj, gratuluju a přeju vám, ať je stále zdráv a dělá vám jen radost.
    • 27
  7. Stifler

    Volga 21 aneb něco pro oko

    Měl jsem to štěstí a v téhle Volze jsem na jedné svatbě letos v červnu jel. Krásný svezeníčko to bylo. Tady jsou krasavci: Tady jsem se vezl: V tomhle jsem jenom seděl a vozil se na elektricky sklopných zadních sedačkách. Přihrádky na samopaly jsem ale neobjevil.
    • 42
  8. Stifler

    Přepadení řidičky v 406ce

    Já ne, ale asi o tom začnu uvažovat.
    • 71
  9. Stifler

    Dotaz na počítačovou sestavu

    No, já bych třeba nikdy nešel do AMDček ať už dvoujádrových nebo čtyřjádrových nebo jakýchkoliv. Za mě jedině Intel a myslim si, že i dvoujádro na nejnáročnější hry bohatě stačí. Neznám jedinou hru, která by dokázala využít potenciál čtyřjádra. RAMky by stačily 3 GB, páč víc stejně 32bitovej OS neumí použít, takže bych hladěl spíš na nějakou lepší grafiku na ty hry pro děti. V dnešní době se za 20.000,- Kč dá postavit velice dobrá mašinka, která něco vydrží, ale nebude to věčně. Já, když jsem si stavěl svůj prozatím poslední počítač před 4 rokama, tak by se takovej v kamennym obchodě prodával za 80.000,- Kč v době pořízení (Core2Duo E6700 - 15.000,- Kč, základna Asus P5N 32 SLI SE Deluxe - 7.000,- Kč, grafika ASUS GeForce 7950GX2 - 18.000,- Kč a mohl bych pokračovat dál) a v dnešní době bych takovej počítač považoval za průměr (tenkrát to bylo to nejvýkonnější, co bylo na trhu) a dnes by se cena pohybovala kolem cca 18.000,- Kč. Takže klidně zainvestuj, ale pokud budou děti náročný na hry, tak počítej tak do tří let s dalšími investicemi za omlazení PC.
  10. Stifler

    nehoda

    Přes to místo jsem jel v pondělí 17. srpna a ničeho jsem si vůbec nevšiml. Večer jsem koukal na internet a viděl jsem tenhle odkaz na tu nehodu a když jsem jel tamtudy druhý den, tak jsem si už všiml, jak hodně je to tam ohořelý (silnice a trávník okolo). Docela mě zamrazilo. Je fakt, že je tam dlouhej a celkem rovnej úsek, takže rychlost sehrála asi velkou roli... škoda, snad to bude poučení pro ostatní, co tamtudy jezdí.
    • 7
  11. Už jsem to tu viděl, ale je to fakt nářez.
  12. Stifler

    ukažte svoji 406

    No, asi máme trošku jiný vkus. Mně se právě líbí ta červená, jak splývá se zadními světly, nemam rád nějaký výrazný dělení nebo barevnou odlišnost. Mně se prostě líbí červená Lucifer na těchto autech a i ty světla vzadu takhle vypadaj nejlíp.
  13. Ludweek: Krásnej \"vykuk\" na krásných kolečkách. Co to je zač (značka, rozměr, ET)?
  14. Stifler

    ukažte svoji 406

    Jo, jo. červená Lucifer je nej barva na 406kách Taky přeju, ať slouží plně k tvé spokojenosti.
  15. Taky se přidávám ke gratulacím. Přeju příjemnou procházku společným životem
  16. Stifler

    Lidskej nevkus

    Tak to je krásnej Ladík to chci mít doma :D :blicismajlik Edit: Typuju to na Ladík Somárík (Lada Samara). Lada Samara 1.5i : [upravil dne 22/8/09 Stifler]
  17. Mam dojem, že to tady už někde je.
  18. Stifler

    Chine bleu Peugeot 406

    Krásnej kousek. Jak jsi udělal ty chromovaný rámečky budíků? Mam dojem, že mi Pe.Tr řikal, že jsou ty budíky jako jeden celek a nejde se dovnitř dostat.
  19. Stifler

    povinná výbava

    Nezapomeň, že musíš vozit neje ten sprej, ale i kompresor na nafouknutí kola. Nevim, jak bys chtěl po aplikaci spreje s kolem odjet, když bys ho neměl nafouknutý. Takže kilo sem, kilo tam, rezervu budu vozit i nadále. Pochybuju, že bys jel na dovolenou třeba někam do zahraničí bez rezervy a spoléhal na sprej s dojezdem 40 km...Ta rezerva není tak velká zátěž auta, aby se dalo říct, že je prospěšnější jezdit bez ní. Toť můj názor.
  20. Podle mě je formát jedno, spíš kvalita zvuku je důležitá, neboli kódovací proud. Mně se v autě osvědčily dobře i průměrné MP3ky na 128 kbps, ale pokud chceš kvalitu, tak jdi klidně do 320 kbps, ale pak se připrav na to, že jedna MP3ka nebude mít 4 MB, ale spíš 20 MB.
  21. A Jak potom mezi zěmi písničkami hledáš? Dá se mezi nimi přepínat, když je to jeden track?
  22. Stifler

    upravená 406

    Už to tu je http://www.peugeot-club.com/topic/41407-jak-zeny-ridi-parkuji/
  23. Stifler

    diesel a sportovni filtr

    Mně téměř každý odrazuje od sportovního filtru nebo celého kitu sání. Že prej přes ty bavlněný filtry lítá do auta mikroprach a prej tim má trpět a i snad odcházet do věčných lovišť turbo. Nevim, co je na tom pravdy a do jaký míry je tento efekt škodlivý, ale nic neni jen tak. Sám nevim, jak to se sáním u mýho HDička pořešit.
  24. Stifler

    Sportovní filtr

    Zkus sportovní filtry od Greenu nebo K&N nebo můžeš zkusit i výměnný do origo airboxu, u benzínu je to celkem jedno.
  25. No, já mam pojistku od Hasičů a teď jsem si opakovaně úprostudoval smlouvu o pojištění a žádná spoluúčast tam není uvedena, resp. je uvedena spoluúčast O,- Kč, nikde není ve smlouvě uvedeno, že se při nehodě něco doplácí, tak nevim, jestli nemam dostatek informací nebo je chyba někde jinde. Jinak Hasičská na 2.0 HDi-->4990,- Kč/ročně, nikoho nezajímaly bonusy nebo malusy (mam aktuálně 50 % malus), všechny ostatní pojišťovny by mi daly pojistku nad 9000,- Kč ročně, takže jsem neváhal. Ještě mam k pojistce nějaký pojištění sedeadla řidiče na úraz nebo smrt, ale to je jen malé bezvýznamné plus.
×
×
  • Vytvořit...