Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Medvěd: naprosto s tebou souhlasím, množí se toho dost i u nás a konec konců je toho dost k vidění i v televizi (Občanskej jouda a spol.), je to hrůza, ale stavební firmy stejně nevymřou, i přesto, že mají takovouhle reklamu a \"pověst\".
  2. Stifler

    GTi-6ky v inzerci

    vojta.kr: Možná by neuškodilo napsat, co ten tvůj kamarád všechno vyměnil. Jelikož je auto foceno jen z jedné srany, tak není vidět, jestli sehnal v barvě vozu pravej plastovej práh, nejsou tam fotky, jestli nějak nechal opravit ty sedačky, ve kterých jsou díry od cigaret, opravil ten nedodělanej levej zadní blatník, co byl bouchnutej (z fotek to nenívidět), jestli vyměnil to strašně poškrábaný zadní sklo nebo to nechal alespoň nějak vyleštit a další věci, co jsem popsal v tom vlákně, na které je tady odkaz. Pokud to tady rozepíšeš, tak se třeba někdo chytí, přestože v motorovym prostoru jsou asi pořád vidět stopy po těch bouračkách, co to prodělalo.
  3. Medvěd: Když pominu opravu po srážce se srnkou, která mě stála téměř 40:000,- Kč, tak jsem už musel měnit stabilizační tyčku vpravo vzadu a vlevo vepředu a ještě jsem zjsitil, že mám velkou díru ve výfuku ve středovým dílu a zadní díl už taky odloupal mnoho vrstev koroze, takže mě eká ještě další investice nebo alespoň prozatímní nějaká samodomo oprava výfuku. Modlím se, aby na mě ještě někde něco nevypadlo.
  4. Miku: můžeš mi jen sdělit, kolik tě stál komplet servis v souvislosti s výměnou pružin? Já to budu řešit zítra, tak jsem jen zvědavej, jak máme u nás draho nebo levno.
  5. Stifler

    Kryt klíče Peugeot

    slavino1: je to v sekci 306, takže je to asi jasné. Jarecek: byl jsi rychlejší [upravil dne 22/2/11 21:03 Stifler]
  6. PeTr: To by na nějakej tuning musely bejt prachy - zaprvé. Zadruhé tam, co teď bydlím, je dost blbej příjezd k baráku a se sníženym autem bych tam asi nedojel. Stačila mi jen prdlá levá zadní stabilizační tyčka a už jsem si tam dost škrtal, takže by Weitec pro mě bohužel nepřipadal v úvahu. Ale až budu bydlet jinde a budu mít peníze, tak se určitě najde nějaká pěkná 306ka pro mě na úpravy a leštění na srazy.
  7. No, ložiska horního uložení jsem si koupil už v lednu, protože mi to doporučoval vyměnit ten kamarád, co mi řikal, že to praskne. Neudělal jsem to a teď nevim, jestli toho mam litovat, nebo by se to stalo tak i tak. Miku: Vítej v klubu nešťastníků.
  8. Přidávám se do klubu k MJsyticovi ( ), exBURNovi ( ) mmmb ( ) a možná i dalším. Dneska mi při parkování cestou do práce praskla pravá přední pružina. Paradoxem je, že mi už v půlce ledna říkal kamarád v servisu, že to vypadá, že mi brzo praskne, ale u jiného kamaráda na technický jsme koukali na auto na rampě a nic nenasvědčovalo tomu, že se to stane, tak jsem jezdil v klidu dál, ale bohužel, dneska to přišlo. Takže po různých investicích do auta mě čeká další. Mám velkou radost, ale nedá se nic dělat, autu už bude za chvilku 11 let, tak holt vyžaduje nějaké ty investice. Ještě ani nevím, co mi ta pružina urazila, ale sedla si hodně dolu, tak doufám, že to neodnesla nějaká hadička od serva nebo od brzdové kapaliny, to by mě snad mohli rovnou odnášet do márnice. Až zítra zjistím, jaké škody mi to napáchalo, tak sem zase napíšu.
  9. Stifler

    Da se koupit "silnejsi" spojka?

    h4wk3y: zepltej se strakiho, ten ti určitě podarí. On měl svou dřívější 406ku taky chipnutou na nějakých 125 kW a měl tam silnější spojku, tedy alespoň, co mi říkal, takže on bude jistě dost fundovaný ti na tvou otázku odpovědět namísto názorů, proč je či není dobré mít v autě chip.
  10. Tak to je jediná věc, co by šladohledat, pokud někdo to výr. číslo na rádiu nevybrousí nebo nesundá štítek. Ale jinak platí, co jsem říkal, spíš počítej, že se nic nenajde a nezjistí a pokud chceš psát stížnost, tak nejdřív mrkni do spisu.
  11. Každopádně,abych se vrátil k tématu - nejdřív si prostuduj spis, pokud chceš tu stížnost v každém případě podat, a pak se teprve rozhodni, co dál, případně si ze spisu udělej nějaké výpisky nebo poznámky, ať víš taky, na co konkrétně si stěžovat.
  12. To mi nedošlo, ale je to fakt k popukání. :D
  13. Polud se nějaké věci najdou, tak samozřejmě je šance jen u těch, na kterých je vyrženo výrobní číslo a toto číslo musíš při podání vysvětlení uvést, jinak ani nečekej, že by se něco našlo. Jinak, jak už tu bylo napsáno, máš kdykoliv možnost požádat o nahlédnutí do spisového materiálu jak u PŘ tak u TČ a podívat se, co bylo v rámci spisu provedeno a na co se vykašlali.
  14. Stibto - troufnu si říct, že jsem na tuto odpověď dostatečně fundovaný člověk. Co se týče odložení, tak předpokládám, že se jednalo o přestupek (když to řešila MP), jinak by se vloupání (do vozidla, domu, bytu nebo čehokoliv jiného) řešilo jako TČ a musela by to řešit PČR. Tím, že se jedná o přestupek proti majetku, musí orgán věc do 30 dnů od přijetí oznámení \"vyřídit\", což znamená, že pokud jsi to oznamoval 18. ledna, tak je v pořádku, že ti odpověděli 16. února. V podstatě ti mohou odpovědět už za 14 dnů nebo týden po přijetí oznámení. Ta lhůta 30 dnů je jako maximum, nikoliv minimum. Pokud tam je kamera, tak to samo o sobě ještě nic neřeší. U nás máme taky kamery a je na nich poznat celkem kulový, přestože mají noční vidění. A to máme oproti Praze výhodu, jsme malé město, kde máme o zdejších \"pašících\" určitou znalost. Ale v Praze asi těžko MPíci někoho poznají, ikdyby měli sebekvalitnější záznam. Prostě je mi jasný, že nejsou schopni při všem možném úsilí zjistit totožnost osoby podle záznamu. Ta kamera má složit spíše jako strašák, než jako jistota objasnění všeho, co se v jejím záběru stane. Takže si myslím, že stížnost je zbytečná a nikam by nevedla. Takovéhle věci jsou prostě téměř neobjasnitelné nebo objasnitelné za pomoci zázraku nebo hodně spolehlivého očitého svědka. Jinak se smiř s tím, že nic nemáš. To je moje dobrá rada tobě. Edit: Stibto - byl jsi rychlejší s odpovědí Petovi, než jsem já dopsal svůj román, ale určitě pochopíš, jak jsem to myslel. Jinak, pokud to řešila PČR jako přestupek, je to stejné, jak jsem to popsal u MP. Pokud to byl TČ, tak mají na \"vyřízení\" 2 měsíce s tím, že jednéle po 1. měsící tě mají vyrozumět o provedených opatřeních nebo zda ještě prověřování pokračuje a nebo také o odložení věci. [upravil dne 19/2/11 17:16 Stifler]
  15. Stifler

    Hurvajz nebo Hurvajs:

    Taky jsem hlasoval pro HurvajZe. Je to už zažitý \"pojem\" a navíc to zní moderněji než Hurvajz.
  16. Stifler

    Lidskej vkus

    Já myslel, že lízátko z Renaultů má v sobě tay otvory a není takové jednotně celé jako na obrázku té 406ky.
  17. Stifler

    GTi-6ky v inzerci

    oni: jj, je to ta stejná a vypadala v Liberci jinak. vojta.kr: jasná věc je, že ozdravovací kůrou to prošlo, ale i tak si myslím, že když mi ho v Liberci po mých argumentech nabídli za 45.000,- Kč, tak je docela hodně chtít za to teď 70.000,- Kč, tolik do toho ten tvuj kamarád asi nedal ani na opravách co do materiálu nebo osobní práci. Ale tím nechci nijak odradit jakéhokoliv zájemce o to auto, jen o něm vím víc věcí, než se dají zkouknout očima.
  18. Stifler

    Co s mojí nabořeninou?

    Hugo: Fakt krásná práce - tleskám Na kolik to asi tak výjde taková oprava předku? Klidně do SZ, pokud to není tajný. Šířit dál takovou informaci není můj styl, pokud mi odpovíš, to se není čeho bát. Meldik asi bude muset zamáčknout hodně slz, páč tohle je fakt kvalitní kus práce.
  19. AKCZ: Do Lípy fakt nepojedu, tohle byla náhoda, že jsem měl cestu do Liberce a shodou okolností přímo do tohodle bazaru, kde se to tenkrát prodávalo. Vim jen, že to bylo několikrát nabouráno a na předku je to znát a řekl bych, že to žádnej sebelepší mechanik nedokáže opravit, aby to znát nebylo. A co už jednou začne korodovat, tak už se to zastavit nedá. P.S.: nevim, jaký Bramba to teda má, ale já si nemyslim, že by sériové brzdy z GTi-6ky byly Bremba a jestli jsem viděl fotky dobře, tak to má sériové brzdiče. [upravil dne 16/2/11 18:56 Stifler]
  20. Stifler

    Kamera do auta

    Neboj se, to u mě nehrozí. Já vlastně ani nevim, kdo to řídil, pokud ti neni vidět do obličeje, a jaký auto to je, pokud není vidět na značky.
  21. Stifler

    GTi-6ky v inzerci

    thoy: omlouvám se, zapomněl jsem ho vložit.
  22. Stifler

    GTi-6ky v inzerci

    oni: podívej se do tohohle vlákna, tam jsem o ní psal dost, pak už ti tak krásná nepříjde
  23. Stifler

    GTi-6ky v inzerci

    Thoy: jj, už jsem jí dával dopoledne do jiného vlákna, na tohle vlákno jsem zapomněl.
  24. Tak už je tahle GTi-6ka opět na prodej. Někdo jí trošku opravil a prodává téměř za dvojnásobnou cenu, za kolik se prodávala. GTi-6ka na prodej
  25. Stifler

    Lidskej vkus

    BiFF: To je GTi-6ka, která byla nedávno na prodej na Sauto.cz.
×
×
  • Vytvořit...