Přejít na obsah

*nohafuc*

Uživatel
  • Počet příspěvků

    585
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    28

Vše od uživatele *nohafuc*

  1. Tihle jsou taky pěkně secvičený.
  2. *nohafuc*

    Skok z 806 na 5008

    Tuším,že u té 1.6 THP byla taková zvláštnost,že to mělo jen 600 kg,jak nebržděného,tak i bržděného.Už tenkrát mě to zarazilo,protože 1.2 měla 690/1000.No a nynější 1.6 PureTech už má psaný 750/1400 a u 1,2 to změnili na 750/950.
  3. Tohle jsou taky kluci šikovný.
  4. *nohafuc*

    Hudební koutek

    Parahokej není hračka žádná trapná bobovačka jedem bomby, jedem pecky to v čem sedím, nejsou necky
  5. *nohafuc*

    Vytápění staršího domu

    Při výpadku proudu netopí dnes skoro nikdo,ale některý kotle jsou schopný do určitýho výkonu hořet i bez ventilátoru.Záleží ale na tahu komína a pak ještě na tom,jestli máš samotíž,nebo čerpadlo.Dalším řešením je záložní zdroj,ale jsou to další finance navíc.No a vzhledem k tomu,že máš v obýváku krb,tak bych to asi neřešil. Jo a automat na uhlí samozřejmě dát můžeš,jen si ho budeš muset zaplatit,když už se na něj nevztahujou dotace.
  6. 56877433_984837398379539_2839937637173690368_n.mp4
  7. *nohafuc*

    MY PEUGEOT APP

    Je jedno jakou mám verzi.Vždy aktualizuji na nejnovější a nikdy jsem neměl problém.Teď mám tuším 1.19.1 a jede mi v pohodě.Připadá mi jestli nebude spíš problém v chytrejch founech.Já používám cca 7 let starej samsung s3 a v poho.Možná by stálo za pokus,zkusit to s jiným founem.Ale na druhou stranu,když funguje volání,tak bych logicky předpokládal,že apka pojede taky.
  8. *nohafuc*

    Vytápění staršího domu

    Ještě je třeba vzít v potaz,že v případě pořizování kotle na dotace,nově nebudou programem podporovány kotle čistě na uhlí, ale pouze kotle na biomasu anebo kombinované kotle na uhlí a biomasu. V případě kotlů s ručním přikládáním a kombinovaných kotlů je vyžadováno současné užití akumulační nádoby o minimálním objemu 55 l/kW instalovaného výkonu kotle. Takže z toho vyplývá,že automat čistě na uhlí z dotací nepořídíš (jedině na peletky) a navíc budeš potřebovat v případě kotlů s ručním přikládáním a kombinovaných kotlů v kotelně ještě místo na nádrže.A jak píšeš,že je to i otázka financí,tak bych to asi řešil jak píše minimaxa,výměnou kotle.
  9. Víte, co je největší drzost? Když vlastníš obrovskou plantáž s tabákem, a tvoje žena kouří sousedovi.
  10. *nohafuc*

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Jak to tu čtu,tak musím uznat,že seš fakt borec.Já bych tu svini břicho taky potřeboval dostat dolu,ale jak píšeš,že jsi začal zkoušet vegetariánskou stravu,tak to bych asi fakt nedal.Obzvlášť teď,kyž začíná grilovací sezóna.Jinak ti fandím a držím pěsti,ale já se asi smířím s heslem - Raději se stydět týden na pláži,než se trápit celý rok hladem a v posilovně.
  11. *nohafuc*

    Za kolik tankujete?

    No javor.Teda jasan
  12. *nohafuc*

    Za kolik tankujete?

    Tak dnes EuroOil Letohrad - natural 95 za 31,20.Ještě předevčírem byl za 30,50 a před čtrnácti dny za 29,90.To je dobrej fičák.Tímhle stylem bude v květnu za 35,-
  13. *nohafuc*

    5008 z městyse DC

    Tak dnes umyto,přezuto na letní a lehkej tůning.(nalepení krytů prahů a krytek zámků ve dveřích).Ještě by to chtělo vykydat vevnitř,ale to už dnes nedávám.
  14. *nohafuc*

    MY PEUGEOT APP

    Sice mám 5008,ale apka mi funguje bez problémů.I s deaktivovaným start/stopem.Jen jednou se mi stalo,že mi nenačetla trasu,ale při další jízdě se tam objevila.
  15. *nohafuc*

    5008 - zkušenosti

    Tak v čr lze deaktivovat asi pouze přez dotykovou obrazovku.Žádné tlačítko se nekoná. Alespoň já tam žádný nemám.
  16. *nohafuc*

    Alu kola 17´

    Ještě jsem tenkrát koukal na alu MAK HESSEN,ale teď už asi nejsou.Jinak tady je pár kol na výběr. Alu kola | Pneu OK
    • 11
  17. *nohafuc*

    Alu kola 17´

    A co pořídit originál kola?Občas na ně bejvá sleva.Nevím jakou má Peugeot cenu teď,ale na podzim jsem řešil zimní kola a nakonec jsem koupil ty 17" Chicaga.Cena byla 3.450,-/ ks což mi za origo kola přišlo docela rozumný.
    • 11
  18. Jak píše Jarin001.Jeden čas Peugeot doporučoval tankovat 98,ale toto doporučení se týkalo myslím hlavně motoru 1.6 THP u kterého byl problém s karbonováním.Já osobně mám v techničáku i v certifikátu od vozidla napsáno pouze "bezolovnatý benzin".Takže by to mělo zkousnout cokoliv.
    • 8
  19. Podle mého názoru je zbytečný,cpát tam vysokooktanovej benzín.Úplně v pohodě stačí 95 a za ušetřený peníze tam cvrknout aditivum,protože nejen že rozpouští usazeniny a čistí motor,tak má i spoustu dalších výhod. Přispívá k hladšímu chodu a nižší hlučnosti motoru.Zlepšuje studené starty.Chrání palivový systém před korozí a opotřebením.Snižuje spotřebu. Za mě 95 + aditivum
    • 8
  20. No tak já bych v tom neviděl problém.V Peugeotu ti řekli jen to,co je asi každýmu jasný - automat si to sám přeřadí.Z mého pohledu v těch nízkejch otáčkách nepojedeš dlouhodobě a taky to auto nepojede na tyhle otačky v zátěži,takže by to nemusel bejt pro motor zas takovej záhul.Já osobně jezdím spíš kolem 60,protože auto o nějakej ten km kecá a policajti maj na radaru taky nějakou toleranci.Ve městě jezdím převážně v režinu sport a to i z toho důvodu,že je to auto v případě potřeby(výjezd z křižovatky atp.) živější.No a na to,že ty motory už nějakej ten pátek frantíci montujou,tak jsem zatím nezaregistroval zádný problémy.Takže moje rada zní - jezdi o něco rychleji,v případě pocitu nízkejch otáček tam cvakni sport,přidávej do benzinu aditivum,občas to někde pořádně prožeň a užívej si auťák plnými doušky.Jo a nezapomeň se tady na fóru se svou károu pochlubit.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...