da se upravit, ja daval ze 407 do sve 406, zrcatko se da opatrne rozebrat, po obvode tenkym nozem vycvakat zapadky, pak odpojit konektor s pripojovacimi dratky a pak uz se da ten kloub bezpecne rozebrat a nacvaknout do nej jinou nozicku, ktera pasuje na drzak v tom kterem aute
ja mel teda ve 406 o dost mensi ten kloubek na drzaku puvodniho zrcatka, takze jsem tu malou kulicku na konci uplne obrousil, vyriznul na zbytek plastu M10 zavit, uriznul ten velkej kloub i s kusem nozicky ze 407, do ni dovnitr opet vyriznul M10, potrel epoxidem a sesrouboval dohromady, protahl dratky, sestavil zrcatko a je jak kdyby bylo ze 406
zapojeni je pak jednoduche, jeden drat kostra, druhej + 12V a treti +12V od spinace zpatecky ( ten osobne zatim nemam zapojenej) metoda pokus omyl, kdyz se rozsviti kontrolni LED, je zapojene spravne